Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


+9
Manuela
Sveltana
Torrhern
Aryman
Ordo Lannister
Dustin
Ansten Heggen Harlaw
Yoren
Elijah Martell
13 posters

    Elijah Martell

    Elijah Martell
    Elijah Martell


    Liczba postów : 162
    Join date : 06/06/2014
    Skąd : Dorne

    Elijah Martell Empty Elijah Martell

    Pisanie by Elijah Martell Sob Cze 07, 2014 1:59 pm

    Elijah Martell Wiqaf7


    Ostatnio zmieniony przez Elijah Martell dnia Pon Lip 14, 2014 11:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Yoren
    Yoren


    Liczba postów : 162
    Join date : 09/06/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Yoren Wto Cze 10, 2014 12:53 am

    Do wszystkich Lordów i Lady Westeros

    Proszę Was szanowni Lordowie i Lady o opróżnienie lochów, cel i wysłanie skazańców na mur. Dla Was nie ma to znaczenia a nam bardzo pomoże. Ostatnio szeregi Nocnej Straży topnieją bardzo szybko, jest wielu dezerterów. Spowodowane to jest wieścią o Innych i niepokojących ruchach dzikich. Wiem, że teraz na kontynencie szaleje wojna, dlatego będę wdzięczny jeżeli dotrze do nas ktokolwiek.
    PAMIĘTAJCIE
    To my jesteśmy pierwszą linią obrony przed nieznanym niebezpieczeństwem zza muru, które się zbliża. Tak samo jak NADCHODZI ZIMA. Wierzcie mi, to Prawda.

    Z wyrazami Szacunku
    Yoren Storm, Lord Sztormu, Pierwszy Zwiadowca
    Ansten Heggen Harlaw
    Ansten Heggen Harlaw


    Liczba postów : 34
    Join date : 01/06/2014
    Skąd : Pyke

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Ansten Heggen Harlaw Wto Cze 10, 2014 9:27 pm

    Witaj lordzie Martellu.

    Ostatnimi czasy dowiedziałem się o twoim awansie i uznałem, że to będzie dobry moment aby ponowić próbę kontaktu z tobą. Jak widać poprzedni kruk nie doleciał na wasze upalne pustynie. Miałem przyjemność zasłyszeć iż obaliłeś dyktaturę Aiszy. Jakim cudem? Przecież zdawała się nazbyt nazbyt stanowcza aby ktokolwiek się jej postawił. Wciąż nie dowierzam w to co słyszę na ulicach portu ale to czyn wielki, który również nie uszedł uwadze mego pana Nikolaja. Przesyła on Tobie pozdrowienia i również twierdzi, że jest to chwila podniosła.

    Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami lord Ansten Heggen Harlaw.
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Dustin Sro Cze 11, 2014 10:06 pm

    Szlachetny Książę Dorne,

    Królestwo stoi na krawędzi wojny domowej, a jeśli do nie dojdzie król będzie potrzebować wszystkich lojalnych ludzi. Niedawno twoja siostra ogłosiła niepodległość Dorne, jednak jak słyszałem obaliłeś jej bezprawne rządy. Teraz pozostaje pytanie, czy ty też pragniesz utrzymać Dorne jako niezależne królestwo? Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

    Lord Dustin Tyrell, Namiestnik Południa.
    Ordo Lannister
    Ordo Lannister


    Liczba postów : 103
    Join date : 12/06/2014

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Ordo Lannister Czw Cze 12, 2014 5:12 pm

    Witaj Lordzie Martellu, Władco Dorne.

    Jak zapewne słyszałeś wiele się ostatnio dzieje. Zmiany są naturalną rzeczą. Tak jak po dniu przychodzi noc. Tak po wojnie przychodzi pokój. Zmiany te nie ominą nikogo, nie można się przed nimi cofnąć. Jedyne co możemy to się dobrze na nie przygotować. Piszę do ciebie jako iż ufam w twojemu rozsądkowi. Gdy tylko uporam się z formalnościami w Casterly Rock chciałbym się z tobą rozmówić w cztery oczy. Chcę by nasze relacje i intencje były jasne, dlatego daje tobie możliwość wybrania miejsca spotkania. Możemy spotkać się tak w słonecznej włóczni, jak i zamku na skale. Pozdrawiam Lordzie, będę wyczekiwał twojej odpowiedzi.
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Dustin Czw Cze 12, 2014 5:40 pm

    Szlachetny Książę Dorne,

    Niezwykle raduje mnie twój rozsądek i lojalność wobec korony. Ja również uważam, że spotkanie jest konieczne. Wkrótce do Wysogrodu przybędzie Jaime Stark by pertraktować w imieniu swojego rodu, zaprosiłem też lorda Ordo Lannistera i chętnie ugościłbym też ciebie panie. Jeśli zdecydujesz się przybyć zapewnimy tobie i twojemu orszakowi wszelkie wygody.

    Z poważaniem,

    Lord Dustin Tyrell, Namiestnik Południa.
    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Torrhern
    Torrhern


    Liczba postów : 260
    Join date : 29/05/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Torrhern Sro Lip 09, 2014 11:44 pm

    Do Lorda Elijaha Martella

    Drogi Lordzie Elijahu z pewnych źródeł wiem, że przebywasz właśnie na naradach w Wysogrodzie. Jestem zmuszony prosić Cię o pomoc. Właśnie wybuchł u mnie bunt. Moi lordowie chcieli, abym przyjął koronę i został dawnym Królem Burzy. Odmówiłem im, przez co trzech z nich zbuntowało się. W związku z zaistniałą sytuacją proszę Cię o wysłanie jak najszybciej kilku statków i kilkuset zbrojnych i strzelców na Wyspę Tarth. Rozkazałem Lordowi Tarth, aby popłynął na wyspę Estermont, gdyż Greenstone znajdujące się na niej zbuntowało się i nękał ten zamek, aż do mojego przybycia po tym jak rozprawię się z deszczowcami. Ma jednak nie wchodzić w bezpośrednie starcie, gdyż przegra. Twoi ludzie mieliby mu pomóc w tej wojnie podjazdowej. Każdy dzień jest na wagę złota. Jeśli zajdzie taka potrzeba to oczywiście pokryję wszystkie koszty z tym związane. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

    Lord Torrhern Brandon Baratheon
    Lord Końca Burzy, głowa Rodu Baratheonów
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Dustin Wto Lip 15, 2014 5:53 pm

    Szlachetny Książę Elijahu,

    Bardzo cieszy mnie, że Tarth nie stanowi już problemu i mam nadzieję, że Dondarrionowie nie sprawią wam kłopotów. Kiedy tylko dostanę wiadomość od Starka wyślę moich ludzi do Griffin's Roost, Crown's Nest i Stonehelm. Baratheon zabrał z nich prawie całe załogi i twierdze są obecnie praktycznie bezbronne.

    Lord Dustin Tyrell, Namiestnik Południa.
    Sveltana
    Sveltana


    Liczba postów : 49
    Join date : 13/07/2014

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Sveltana Sro Lip 16, 2014 12:32 am

    Książę Elijah Martell

    Książę, do stolicy doszły słuchy o twojej interwencji na Ziemiach Burzy. W imieniu Króla Odyna Targaryena i Regenta Jurgena Gromowładnego, pragnę przekazać ci podziękowania za walkę ze zdrajcami korony. W nagrodę możesz zatrzymać wszystkie podbite ziemie.

    Z wyrazami szacunku
    Lady Sveltana, Starsza nad Szeptaczami.
    Manuela
    Manuela


    Liczba postów : 19
    Join date : 15/07/2014

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Manuela Sro Lip 16, 2014 12:48 am

    Do Elijah Martell

    Niezwłocznie wyruszę do Wyl. Spotkamy się na miejscu, tylko wcześniej spakuję swój ekwipunek.

    Manuela Martell
    Jaime Stark
    Jaime Stark


    Liczba postów : 104
    Join date : 07/06/2014
    Skąd : Winterfell

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Jaime Stark Sob Lip 19, 2014 8:42 pm

    Do Elijaha Martella,

    Pragnę poinformować cię książę o zwycięstwie pod Mistwood, armia Baratheonów została rozbita, a Torrhern Baratheon zmarł od ciężkich ran w komnatach zamku. Poległ także Lord Wylde, ale dzięki śmierci tego "Króla Burzy" jego ludzie bez protestów zaakceptowali twoją zwierzchność. Lordowie Mertyns, Estermont i Wylde są teraz twoimi chorążymi.

    Jaime Stark
    Ordo Lannister
    Ordo Lannister


    Liczba postów : 103
    Join date : 12/06/2014

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Ordo Lannister Pon Sie 11, 2014 1:17 pm

    Szanowny Lordzie Elijahu

    Piszę do ciebie z polecenia swojego pana, Lorda Ordo Lannistera. Dowiedziawszy się o fakcie, że walki z wojskami Baratheonów mają niebawem się zakończyć, uznał że zbliża się czas ponownego spotkania. Niestety z powodu choroby nie mógł czynnie uczestniczyć w ostatniej nardzie. Zaprasza jednak do swojego zamku by omówić niezwykle istotne kwestie.

    Z wyrazami największego szacunku
    Maester w służbie Lorda Ordo Lannistera
    Nikolai
    Nikolai


    Liczba postów : 45
    Join date : 10/08/2014
    Skąd : Orle Gniazdo

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Nikolai Pon Sie 11, 2014 7:28 pm

    Drogi Lordzie Elijahu

    Z racji objęcia przeze mnie stanowiska namiestnika wschodu, chciałbym zaprosić ciebie i twoją rodzinę na przyjęcie które odbędzie się 17 sierpnia bieżącego roku o godzinie 19, mam nadzieję iż te spotkanie pogłębi więzi naszych rodów.

    Lord i namiestnik Wschodu Nikolai Arryn.
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Dustin Wto Sie 12, 2014 12:33 am

    Szlachetny Książę Dorne,

    Haystack Hall i Griffin's Roost złożyły broń, podejrzewam, że Dondarrion uczynił podobnie, a ty otrzymałeś tajemniczego kruka od Ordo Lannistera. Spotkajmy się w Końcu Burzy, stamtąd razem wyruszymy do Casterly Rock.

    Lord Dustin Tyrell, Namiestnik Południa.
    Mistrz Gry
    Mistrz Gry


    Liczba postów : 512
    Join date : 25/06/2014

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Mistrz Gry Pią Wrz 05, 2014 7:56 pm

    Do Lorda Elijaha Martella, Pana Dorne

    Król wzywa wszystkich swoich lordów do stolicy, aby ogłosić sprawę niezwykłej wagi. Prosimy o stawienie się jak najszybciej na dworze. Będzie to przełomowy moment dla całego królestwa.

    Wielki Maester Victarion
    Mistrz Gry
    Mistrz Gry


    Liczba postów : 512
    Join date : 25/06/2014

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Mistrz Gry Sro Gru 10, 2014 9:14 pm

    Do Księcia Elijaha Martella, Pana Dorne

    Panie, nieopodal naszych wybrzeży zaobserwowano wielką flotę Żelaznych Ludzi. Liczbę statków oceniono na kilka setek, możliwe, że nawet całą siłę Wysp, chociaż osobiście powątpiewam, aby nie pozostawili żadnego statku u siebie. Rozesłałem kruki do lordów żyjących w pobliżu wybrzeża, aby wzmocnili chwilowo garnizony i wypatrywali wroga. Czekamy na rozkazy.

    Z wyrazami szacunku,
    Lord Gargalen ze Słonego Brzegu
    Ravaenor
    Ravaenor


    Liczba postów : 62
    Join date : 07/12/2014
    Skąd : Highgarden

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Ravaenor Wto Sty 27, 2015 4:42 pm

    Jesień, 15 stycznia 282 roku

    Do Księcia Elijaha, Księcia Dorne.

    Witam Cię książę Elijahu. Mam dla Ciebie pewną propozycję. Musimy ją razem przedyskutować. Jest to bardzo ważna sprawa. Gdzie i kiedy moglibyśmy się spotkać? Bardzo zależy mi czasie oraz dyskrecji dlatego też nie mogę Ci napisać mojego planu.
    Mam nadzieję, że zrozumiesz.

    Z wyrazami szacunku,
    Sir Arland Thorn Tyrell "Rycerz Cierni"


    Kruk doleci: 17 stycznia 282 roku


    Przypominam, że w listach też piszemy datę jego wysłania oraz dostarczenia. - Will.
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Dustin Sob Lut 21, 2015 11:56 pm

    Jesień, 20 stycznia 282 roku

    Do Elijaha Martella, Księcia Dorne

    Szlachetny Lordzie Martell, chciałbym zaprosić cię na ślub mojej córki Alys z Lordem Torrhernem Baratheonem z Końca Burzy, który odbędzie się piątego lutego tego roku. Dzień po nim będzie miał miejsce niewielki turniej. Liczę na to, że zaszczycisz nas swoją obecnością.

    Z wyrazami szacunku,
    Dustin Tyrell, Namiestnik Południa

    Kruk doleci 22 stycznia 282 roku.

    Sponsored content


    Elijah Martell Empty Re: Elijah Martell

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 5:45 pm