Forum aktualnie zamknięte.


  Dziedziniec

  Share
  avatar
  Elijah Martell

  Liczba postów : 162
  Join date : 06/06/2014
  Skąd : Dorne

  Dziedziniec

  Pisanie by Elijah Martell on Sob Cze 07, 2014 4:28 pm

  Główny dziedziniec Słonecznej Włóczni. Okrągły plac o średnicy ok 30 metrów przyozdobiony wysoką fontanną na środku. Posadzka zrobiona z wypolerowanego szarego marmuru dobrze odbija południowe słońce. Na obrzeżach dziedzińca stoją małe ławki z egzotycznego drewna sprowadzanego zza Wąskiego Morza. Jest to miejsce pasowania nowych rycerzy i odznaczania tych szczególnie zasłużonych.
  avatar
  Elijah Martell

  Liczba postów : 162
  Join date : 06/06/2014
  Skąd : Dorne

  Re: Dziedziniec

  Pisanie by Elijah Martell on Pią Cze 13, 2014 8:08 pm

  Na dziedzińcu panował gwar. Elijah zwołał dziesięciu najlepszych gwardzistów, kazał osiodłać swojego Płomyka i zapakować na wóz tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Nie był przyzwyczajony do luksusu i go nie wymagał. Chciał aby podróż do Wysogrodu przebiegła szybko i sprawnie. Droga miała zająć około tygodnia, więc branie dużych ilości zapasów nie było konieczne.
  Elijah już dawno chciał zobaczyć Wysogród, bywał tam sporadycznie w dzieciństwie, głównie ze swoim ojcem, ale nie pamiętał zbyt dobrze tego miasta. Był również ciekaw co takiego uda mu się ustalić z Lordem Dustinem. Podobno mają się zjawić również inni lordowie, będzie to znakomita okazja aby zorientować się w nastrojach jakie panują w Westeros.
  Gwardziści wznieśli chorągwie, konie ruszyły.
  - A zatem, do Wysogrodu! - krzyknął Elijah
  Dziedziniec opustoszał w kilka chwil.

   Obecny czas to Pon Sty 21, 2019 7:14 am