Forum aktualnie zamknięte.


  Wieża Maestera

  Share
  avatar
  Jaime Stark

  Liczba postów : 104
  Join date : 07/06/2014
  Skąd : Winterfell

  Wieża Maestera

  Pisanie by Jaime Stark on Sob Cze 14, 2014 9:48 pm

  Zaciszne miejsce pełne ksiąg i zwojów, gdzie Maester może oddać się rozmyślaniom oraz odpocząć po dniu pracy dla swego lorda. Członkowie rodu Starków rzadko odwiedzają te komnaty, jednak wiedzą oni, że w razie potrzeby zawsze mogą liczyć na jego cenną radę.
  avatar
  Edwyle Stark

  Liczba postów : 94
  Join date : 27/06/2014
  Skąd : Północ

  Re: Wieża Maestera

  Pisanie by Edwyle Stark on Czw Lip 03, 2014 10:57 pm

  Jest tu kto!? - krzyknął Edwyle po czym zaczął szukać go między pułkami, było tu całkiem podobnie jak w Bibliotece.Nigdy nie lubił wchodzić do wieży Maestra, źle mu się kojarzyła.Sam Maester nie był taki zły, lubił go.Uwielbiał w dzieciństwie słuchać o historii jego rodu, i historii innych rodzin.
  avatar
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 512
  Join date : 25/06/2014

  Re: Wieża Maestera

  Pisanie by Mistrz Gry on Wto Lip 08, 2014 1:00 pm

  W głębi pomieszczenia dało się słychać ciche, ostrożne kroki starca i pobrzękiwanie łańcucha z licznymi ogniwami, świadczącego o jego wiedzy. Stary maester z wysiłkiem położył trzy grube tomiszcza na zakurzonym, bogato rzeźbionym biurku.
  -Owszem, jestem tutaj. Podejdź do mnie, usiądźmy jeśli to dłuższa rozmowa. To już nie te lata... Jaką sprawę masz do mnie, Edwyle?
  Podszedł powoli do dwóch wygodnych foteli i zasiadł w jednym z nich. Z zainteresowaniem popatrzył na brata obecnego Lorda Winterfell.
  avatar
  Edwyle Stark

  Liczba postów : 94
  Join date : 27/06/2014
  Skąd : Północ

  Re: Wieża Maestera

  Pisanie by Edwyle Stark on Wto Lip 08, 2014 4:05 pm

  //Co jak co, ale czas reakcji masz boski XD uznałem że w fabule już rozmawiałem z Maestrem gdyż fabułą potoczyła się dalej więc nie mogłem czekać na twoją reakcję//
  avatar
  Szymek

  Liczba postów : 12
  Join date : 19/02/2015

  Re: Wieża Maestera

  Pisanie by Szymek on Nie Mar 08, 2015 6:48 pm

  Jesień, 5 luty 282.

  Cały ranek spędził w Bożym Gaju, modląc się do swych bogów i rozmyślając o swym kuzynie Darrenie i zbuntowanym Oriku Mormoncie. Tam postanowił co począć. Jego brat Jaime był w niewiadomym mu miejscu i zapewne daleko stąd. Zawsze wolał przebywać na Południu z Południowcami... Teraz on był odpowiedzialny za Winterfell i ród Starków, chociaż był tylko zwykłym bękartem Edderiona Starka. W południe przybył do wieży Maestera. Powitał go, zamienił z nim kilka słów po czym poprosił o papier, pióro i inkaust. Pierwszy list napisał do Rolanda Greyjoya, Lorda Żelaznych Wysp i przyjaciela Starków, drugi natomiast do Daina Karstarka, ich wiernego wasala i wuja Jaime'a. Potem nakazał Maestrowi wysłać kruki by przekazały te wiadomości....

  Sponsored content

  Re: Wieża Maestera

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Nie Paź 21, 2018 9:14 pm