Forum aktualnie zamknięte.

Wieża Maestera

Share
    Jaime Stark

Liczba postów : 104

Wieża Maestera

Pisanie by Jaime Stark on Sob Cze 14, 2014 9:48 pm

Zaciszne miejsce pełne ksiąg i zwojów, gdzie Maester może oddać się rozmyślaniom oraz odpocząć po dniu pracy dla swego lorda. Członkowie rodu Starków rzadko odwiedzają te komnaty, jednak wiedzą oni, że w razie potrzeby zawsze mogą liczyć na jego cenną radę.
    Edwyle Stark

Liczba postów : 94

Re: Wieża Maestera

Pisanie by Edwyle Stark on Czw Lip 03, 2014 10:57 pm

Jest tu kto!? - krzyknął Edwyle po czym zaczął szukać go między pułkami, było tu całkiem podobnie jak w Bibliotece.Nigdy nie lubił wchodzić do wieży Maestra, źle mu się kojarzyła.Sam Maester nie był taki zły, lubił go.Uwielbiał w dzieciństwie słuchać o historii jego rodu, i historii innych rodzin.
    Mistrz Gry

Liczba postów : 512

Pisanie by Mistrz Gry on Wto Lip 08, 2014 1:00 pm

W głębi pomieszczenia dało się słychać ciche, ostrożne kroki starca i pobrzękiwanie łańcucha z licznymi ogniwami, świadczącego o jego wiedzy. Stary maester z wysiłkiem położył trzy grube tomiszcza na zakurzonym, bogato rzeźbionym biurku.
    -Owszem, jestem tutaj. Podejdź do mnie, usiądźmy jeśli to dłuższa rozmowa. To już nie te lata... Jaką sprawę masz do mnie, Edwyle?
    Podszedł powoli do dwóch wygodnych foteli i zasiadł w jednym z nich. Z zainteresowaniem popatrzył na brata obecnego Lorda Winterfell.
    Edwyle Stark

Liczba postów : 94

Pisanie by Edwyle Stark on Wto Lip 08, 2014 4:05 pm

//Co jak co, ale czas reakcji masz boski XD uznałem że w fabule już rozmawiałem z Maestrem gdyż fabułą potoczyła się dalej więc nie mogłem czekać na twoją reakcję//
    Szymek

Liczba postów : 12

Pisanie by Szymek on Nie Mar 08, 2015 6:48 pm

Jesień, 5 luty 282.

Cały ranek spędził w Bożym Gaju, modląc się do swych bogów i rozmyślając o swym kuzynie Darrenie i zbuntowanym Oriku Mormoncie. Tam postanowił co począć. Jego brat Jaime był w niewiadomym mu miejscu i zapewne daleko stąd. Zawsze wolał przebywać na Południu z Południowcami... Teraz on był odpowiedzialny za Winterfell i ród Starków, chociaż był tylko zwykłym bękartem Edderiona Starka. W południe przybył do wieży Maestera. Powitał go, zamienił z nim kilka słów po czym poprosił o papier, pióro i inkaust. Pierwszy list napisał do Rolanda Greyjoya, Lorda Żelaznych Wysp i przyjaciela Starków, drugi natomiast do Daina Karstarka, ich wiernego wasala i wuja Jaime'a. Potem nakazał Maestrowi wysłać kruki by przekazały te wiadomości....

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Pią Gru 15, 2017 2:57 pm