Forum aktualnie zamknięte.


  Sprawa Starszego nad Monetą

  Share

  Poll

  Kto ma zostać Iwanem od Windykacji ?

  [ 7 ]
  37% [37%] 
  [ 5 ]
  26% [26%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 1 ]
  5% [5%] 
  [ 3 ]
  16% [16%] 
  [ 3 ]
  16% [16%] 

  Wszystkich Głosów: 19
  avatar
  Eryk Greyjoy

  Liczba postów : 257
  Join date : 29/05/2014
  Skąd : Pyke

  Sprawa Starszego nad Monetą

  Pisanie by Eryk Greyjoy on Czw Lip 17, 2014 12:08 am

  Oto wielkie wybory forumowego Iwana od Windykacji, tj. naszego mistrza handlu, starszego nad monetą i Posiadacza Gildii kupców - będzie on dowodził gildią Kupców, ustalał ceny w Regionach i zarządzał magazynami innych lordów. I będzie ściągał długi.

  Teraz czas na opcje !!!

  Opcja a) Książę Pensji, Król Żydowski i naczelny rządca Kupy piasku zwanej Dorne, wielki hodowca wielbłądów i poganiacz turków, naczelny pożeracz kebabów - Elijah Marteeeeell (choć sam twierdzi że jego imię czyta się Elajza, i tak każdy wie że Adolf)!!!! Zastanawialiście się, gdzie zniknęły pieniądze moje, nasze, wasze i rządu ? I dlaczego teściowa mówi ze to wszystko żydzi ? Ona ma rację, tylko nie żydzi, a szajka Martella.
  Obeznany w liczeniu Szekli i spiskowaniu przeciwko narodowi Polskiemu, idealnie nada się na Mistrza Monety dla ludzi, którzy nie liczą na to że ich pieniądze do nich wrócą.

  Opcja B) Naczelny SzwarcAdmin, zwany w niektórych kręgach różoffym, w innych Karchisem Freyem, a w jeszcze inniejszych Jorym. Król Banów, nadzorca Adminów i Modów, Poganiacz Warnów. Czyli taki lokalny Fidel Castro.
  Obeznany w karaniu dłużników i grzeszników, Rosh jest idealnym wyborem dla tych, wielbią admina, boją się cenzury i lubią cygara. I dla tych którzy nie lubią "Nieznanych Sprawców" w swoim Nekrologu.

  Opcja c) Cygańska siostra Elijaha, naczelna licząca szekli i nosicielka turbanów, winna katastrofie Tupolewa, zamordowania Juliusza Cezara pod Sarajewem, i narodzenia Janusza Korwin Mikke'go, nowa członkini forum, wysłużyła się tym że potrafiła się zarejestrować i przeżyć. Twarda jak skała ... osadowa.
  Manuela, bo tak ją zwą (zdrobniale Mańka), jest opcją dla tych, którym podobała się Seksmisja i dla tych, którzy sądzą że kobiecym dłoniom łatwiej się kradnie. I liczy szekle.

  Opcja d) Alys Tyrell, nazywana przez niektórych Karoliną Stachowiak, przez innych Hanką Mostowiak, dla niektórych pozostaje po prostu ciocią. Dla swoich dzieci i Nikolaja, mówiąc ściślej. Wielka fanka placków i Skyrima, hobbystycznie nękana przez Stalkerów. Wielodniowa Adminka, mistrzyni Survivalu w internetach i zaawansowanego BDSM, obrończyni uciśnionych, jedyna osoba która trzyma ten burdel w ryzach.
  Dobra opcja dla lekko upośledzonych, chorych psychicznie i fizycznie, sierot, polskich emerytów, komunistów, mamutów, i innych osób zasługujących na litość.

  Opcja x) Mamuty i komuniści. Partia z dalekiej północy, zahartowana w jej mrozach głosi słowo Lenina na południe, zachód, wschód (szczególnie) i na jeszcze dajszą północ. Pokryci gęstym futrem, do niedawna wymarli, nie dadzą sobie w kaszę dmuchać, i stanowią poważne zagrożenie dla innych kandydatów.

  Opcja e) Ostatnia, ale na pewno nie najgorsza, pochodząca wprost z odmętów stawiku królowa Karpi i sałaty, księżniczka Equestrii, poddana Molestii i Neptuna. Dzielnie dzierżąca w jednej płetwie sprawy państwa, w drugiej smycz dla Nikolaja, stanowi stabilną podstawę dla królestwa, i szansę na smaczne śniadanie. Tak jak parówki. Ale dla odmiany Elbereth jest zrobiona z mięsa. I można ją zjeść w post. To same zalety.

  Elbereth, jako wybór dla zupełnie nikogo (dzieci i ryby głosu nie mają) została umieszczona na szarym końcu, ale nie może się o tym dowiedzieć więc morda w kubeł.
  The author of this message was banned from the forum - See the message

   Obecny czas to Pon Sty 21, 2019 7:20 am