Forum aktualnie zamknięte.


  Orik Mormont

  Share
  avatar
  Orik Mormont

  Liczba postów : 57
  Join date : 05/08/2014
  Skąd : Niedźwiedzia Wyspa

  Orik Mormont

  Pisanie by Orik Mormont on Wto Sie 05, 2014 5:06 pm

  Poczta Orika Mormont Lorda Niedźwiedziej Wyspy.
  avatar
  Darren Stark

  Liczba postów : 11
  Join date : 19/01/2015
  Skąd : Winterfell

  Re: Orik Mormont

  Pisanie by Darren Stark on Pią Lut 13, 2015 3:15 pm

  Szanowny lordzie Mormont!

  Dotarł do mnie Twój list i niezwykle zasmuciła mnie jego treść. Nie oznacza to jednak, że nie rozumiem Waszej decyzji. To oczywiste, że nie zgadzacie się na życie w takich warunkach, ale chcę byś trochę przemyślał tę decyzję. Nie chcemy mieć w Was wroga, jedynie przyjaciela. A chyba rozumiesz, że ze względu na geograficzne położenie Niedźwiedziej Wyspy podleganie nam, Północy, jest korzystne i dla Was. Nie wiem, jaką dokładnie politykę prowadził wobec Was mój brat, lecz teraz to ja jestem lordem Winterfell i zrobię wszystko, by długa przyjaźń między naszymi krainami nie zakończyła się teraz. Moglibyśmy obniżyć cła i zapewnić Wam wszystko, czego potrzebujecie - od jedzenia, przez finanse, po wojska.

  Rozumiem jednak, że list ten pisany może być za późno, pewnie już dogadałeś się odpowiednio z królem. Jeśli jednak mogę zrobić w tej sprawie coś, co nie zakończy się ani rozlewem krwi, anie Waszym odejściem, chciałbym byś mnie poinformował.

  Lord Darren Stark
  avatar
  Darren Stark

  Liczba postów : 11
  Join date : 19/01/2015
  Skąd : Winterfell

  Re: Orik Mormont

  Pisanie by Darren Stark on Sob Lut 14, 2015 4:27 pm

  Szanowny Lordzie Mormont

  Cieszę się, że udało nam się dojść do jakiegoś porozumienia. Mam jednak obawy, że dziesięć tysięcy sztuk złota to dość duża suma. Nie mogę podarować Ci tak wiele złota, jeszcze niedawno pisałeś do mnie o planach rebelii. Nie zrozum mnie źle, nie wątpię w Twą uczciwość, ani w Twój honor, ale miałem prawo nabrać uczucia delikatnej niepewności. Oczywiście wciąż chcę jak najlepiej przysłużyć się Tobie i mieszkańcom Niedźwiedziej Wyspy. Dlatego proponuję pięć tysięcy sztuk złota i dostawę zapasów żywności. Po jakimś czasie będziesz mógł spodziewać się dalszych dostaw pieniędzy i jedzenia.
  Mam nadzieję, że mnie zrozumiesz i nie odbierzesz wrogo mych zamiarów. Oczywiście, jeśli chcesz, możemy dalej negocjować nad tą sytuacją.

  Lord Darren Stark
  avatar
  Darren Stark

  Liczba postów : 11
  Join date : 19/01/2015
  Skąd : Winterfell

  Re: Orik Mormont

  Pisanie by Darren Stark on Pon Lut 16, 2015 12:07 pm

  Jesień, 28 stycznia 282 roku
  Szanowny lordzie Mormont

  Wiedz, że zgodziłem się na Twoje warunki i kiedy czytasz ten list jestem już pewnie w drodze na Niedźwiedzią Wyspę. Ja, kilku moich ludzi i żadnych żołnierzy w skrzyniach, tylko jedzenie i złoto.

  Wszystko omówimy na miejscu, mam nadzieję, że spotkanie przebiegnie w zgodzie i bez zbędnych kłótni, a zakończy się ustaleniami korzystnymi dla obu stron.

  Lord Darren Stark
  The author of this message was banned from the forum - See the message

  Sponsored content

  Re: Orik Mormont

  Pisanie by Sponsored content

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Czw Paź 18, 2018 10:25 am