Forum aktualnie zamknięte.

Przywitaj się!

Share
    Elbereth Tully
    Administrator

Liczba postów : 312

Przywitaj się!

Pisanie by Elbereth Tully on Sro Sie 06, 2014 5:17 pm

Jesteś nowy na forum? Oto miejsce, gdzie możesz przywitać się i napisać kilka słów o sobie.
    Dicare Oakheart

Liczba postów : 2

Re: Przywitaj się!

Pisanie by Dicare Oakheart on Sro Sie 06, 2014 5:27 pm

Hejo,
    Mam szanse napisać tutaj jako pierwszy B| huhu
    nazywam się Patryk imię bardzo przeciętne, jestem tegorocznym maturzystą kończącym szkołę techniczną, za parę miesięcy zaczynam studia inżynierskie. Właśnie teraz powinienem pracować ale siedzę na forum :/ ale od jutra zaczynam składać CV Smile
    troszkę więcej o sobie: grywam w lola może nawet trochę za dużo, dużo śpię, jestem wysokim przystojnym brunetem hue hue (prawie jak ogłoszenie matrymonialne ), no i kocham muzykę aktualnie ulubionym moim zespołem jest "Łąki Łan"
    Nikolai

Liczba postów : 45

Pisanie by Nikolai on Pon Sie 11, 2014 2:49 pm

Cześć jestem Daniel i pochodzę z małego miasta z pogranicza Podlasia i Mazur, do każdej wschodniej granicy mam bliżej niż do Warszawy hehe. Idę do trzeciej gimnazjum i to w sumie tyle
    Ralst Snow

Liczba postów : 3

Pisanie by Ralst Snow on Pon Sie 11, 2014 4:11 pm

Cześć, jestem Robert, mieszkam na dolnym śląsku i kończę powoli technikum Smile Jestem dość wysokim blondynem z zielonymi oczami Very Happy Interesuję się fantastyką pewnie jak większa część forumowiczów i właśnie zbliżam się do końca pieśni lodu i ognia. Uwielbiam dobrą kawę, książki i imprezy. Od czasu do czasu dorabiam sobie jako barman.
    Sophia
    Moderator

Liczba postów : 174

Pisanie by Sophia on Pon Sie 11, 2014 10:02 pm

Co prawda nie jestem nowa... Ale no chciałam coś tu napisać, bo jest taka ładna noc.

Moje imię brzmi Agnieszka. Nigdy go jakoś bardziej nie lubiłam, ale za to dałam sobie na drugie Kornelia. Ogólnie chciałabym, żeby ludzie tak na mnie mówili. Idę teraz do liceum daleko od domu, więc może się to zmienić. Yay!
    Lubię żelki misie, spacery w świetle księżyca i mojego królika Yuutę(Pana Królika). Gram na perkusji już prawie dwa lata, też śpiewam, piszę czasem opowiadania i maluję, choć ja to nie Picasso. PewDiePie to mój idol. Jestem szatynką z niebieskimi oczami, no i mam też trochę piegów. Lubię jesień, bo nosi się wtedy swetry, które lubię. Nigdy nie noszę szpilek, ciągle mam na sobie kolorowe skarpetki. Nie lubię klapek, dlatego pozostają mi tylko trampki i ewentualnie kozaki na zimę.
    Oglądam dużo horrorów, dramatów i filmów fantastycznych, oraz czarne komedie.
    Torrhern

Liczba postów : 260

Pisanie by Torrhern on Wto Wrz 02, 2014 1:24 am

Co prawda nie jestem nowy... jestem jednym z pierwszych graczy... ale nie chce mi się spać i nudzę się

Mam na imię Piotrek (na czatach często Peter). Mieszkam w Wołominie, niedaleko Warszawy. Skończyłem właśnie liceum, gdzie chodziłem do klasy wojskowej. Narazie nie wybieram się na studia. Zamierzam iść do wojska...złożyłem papiery i czekam na odpowiedź. Dopiero w wojsku pójdę dalej do szkoły... jak się uda to Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Kiedyś chciałbym zostać antyterrorystą. Lubię muzykę indiańską, sporty- bieganie (kiedyś sporo biegałem, jak chodziłem jeszcze do szkoły, choć na kondycję nie narzekam), piłkę nożną i piłkę ręczną. Mój ulubiony kolor to niebieski, a liczba to 3. Od 5 lat należę do drużyny harcerskiej "Zielone Diabły", która jest drużyną paramilitarną, czyli to co lubię...Smile Moim ulubionym zwierzęciem jest owczarek niemiecki (w wojsku chciałbym zostać opiekunem takiego psa i z nim pracować. Może nawet wyjechać z nim gdzieś na misje...)
    To chyba tyle...
    Visenya

Liczba postów : 60

Pisanie by Visenya on Sob Wrz 06, 2014 4:39 pm

Też nie jestem nowa, ale skoro inni piszą, to czemu nie.

Mam na imię Karolina i mieszkam w Poznaniu (to już wszyscy wywęszyli, po co to piszę...). Skończyłam właśnie liceum, zamierzam studiować medycynę. Specjalizację wybiorę sobie dopiero, jak zapoznam się bliżej z medycyną, ale może genetyk, może lekarz wojskowy, zobaczy się...
    Co jest oczywiste, fantastykę kocham; równie bardzo kocham mój ukochany konwent, Pyrkon. Od 2012 roku pojawiam się tam co roku, tak samo z Poznańskimi Dniami Fantastyki. Żywot spędzam na planszówkach, Skyrimie (i ogólnie czytaniu o uniwersum gier TES. Morrowind i Oblivion czekają na swą kolej), książkach i grywaniu w Dungeons & Dragons ze znajomymi z Pyrkonu. Poza tym brałam udział w renowacji jednego z fortów Twierdzy Poznań i niedługo wrócę tam w stroju sanitariuszki Deutsche Rotes Kreuz (nie znam niemieckiego, mam nadzieję, że to dobrze napisałam). Stare miejsca mają ten swój klimat. W harcerstwie byłam, choć krótko. Kiedyś się nawet myślało o studiowaniu konserwacji zabytków. Ulubionym kolorem jest czarny lub szary, słucham zazwyczaj metalu, zwłaszcza folkowego. Wardruna, Solstafir, te klimaty ostatnimi czasy najczęjściej. Miłośniczka noży, włóczni, stali damasceńskiej, długich do ziemi płaszczy i brodatych mężczyzn, o tak. Chyba tyle o mnie wystarczy Wink
    Saphira

Liczba postów : 78

Pisanie by Saphira on Pią Wrz 12, 2014 1:24 am

Dobrze, mnie też wzięło, a więc zaczynamy.
    Ania mi na imię, pochodzę z jakże pięknego Gdańska i czas zapełniam sobie studiowaniem takiego dziwnego kierunku jak administracja, ze specjalności w biznesie i finansach, po czym zostanę administratywistką, no bo po dziwnych studiach jeszcze dziwniejsza praca, a potem marzy mi się doktorka z prawa i praca na uniwersytecie.
    Kocham metal, głównie symfoniczny oraz power, rock czy punk również się zdarzą. Moim słabym punktem jest też muzyka filmowa. Mam fioła na punkcie Nightwish, Sabatonu oraz Iron Maiden. Ogólnie jest ze mnie wysoki, chudy stwór o blond czuprynie, ubierający się na czarno, z glanami i łańcuchem przy pasku z klamrą w kształcie Eddiego z albumu The Killers do kompletu, ale co tam, przyprawiajmy o zawał starsze panie. Oprócz tego kocham książki, głównie wszelako pojętą fantastykę, podobnie z filmami. Trochę sobie pisuję, ale nigdy nikomu nie pokazuję. Śpiewam, acz strasznie, ale to lubię więc cóż, sąsiedzi mają ciężki żywot. Znana jestem z pochłaniania niewiarygodnych ilości jedzenia, a mimo to mam niedowagę (taki życiowy fuks). No i że dużo jem to i dużo gotuję, więc jestem w tym niezła.
    Daemon

Liczba postów : 273

Pisanie by Daemon on Pią Wrz 12, 2014 12:25 pm

Wszystkie smokeły już napisały, więc też dołączę.

Nazywam się Michał, mieszkam w Wołominie niedaleko Wawy. Uczęszczam do liceum, do klasy matematyczno-fizycznej. Po maturze planuję studia na Politechnice Warszawskiej, ale nie wybrałem jeszcze kierunku. Od 5 lat należę do drużyny harcerskiej Zielone Diabły, tam właśnie poznałem Petera. Mòj gust muzyczny skupia się na metalu i rocku, ale nie pogardzę dobrymi utworami z innych gatunkòw. Uwielbiam wycieczki piesze i rowerowe, a także zwiedzanie wszelkich muzeòw i zabytkòw. Jestem też oczywiście fanem fantastyki oraz si-fi w literaturze i filmach. Lubię dobrze zjeść, ale mimo sporego apetytu jestem chudy i w połączeniu ze wzrostem daje mi to lekką niedowagę Sad Mam też dobrą rękę do zwierząt.

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Nie Lis 19, 2017 6:56 pm