Forum aktualnie zamknięte.


  Sala Tronowa

  Share
  avatar
  Nikolai

  Liczba postów : 45
  Join date : 10/08/2014
  Skąd : Orle Gniazdo

  Sala Tronowa

  Pisanie by Nikolai on Pon Sie 11, 2014 2:37 pm

  Przychodzisz do tronu lorda Nikolaja, widzisz go jak siedzi na tronie i popija miód z Północy. Nie widzisz straży, ale jednak czujesz ich wzrok na swoich plecach. Doskonale wiesz że gdzieś tu są."Mów z czym przybywasz" rzecze lord z przyjacielskim uśmiechem.
  avatar
  Nikolai

  Liczba postów : 45
  Join date : 10/08/2014
  Skąd : Orle Gniazdo

  Re: Sala Tronowa

  Pisanie by Nikolai on Pią Paź 10, 2014 10:03 pm

  Lord Nikolai Arryn przybył wraz z orszakiem żołnierzy z portu w Gulltown do Orlego Gniazda, po czym udał się do sali tronowej, by zobaczyć się z zarządcą. Widoczne było zdenerwowanie na jego twarzy, prawdopodobnie spowodowane porwaniem jego siostry. Gdy zarządca przybył Arryn zażądał od niego opowiedzenia aktualnej sytuacji w Dolinie oraz wszystkiego co jest z nią związane, łącznie z jego siostrą.

  avatar
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 512
  Join date : 25/06/2014

  Re: Sala Tronowa

  Pisanie by Mistrz Gry on Pon Paź 20, 2014 8:48 pm

  Stary zarządca pojawił się wkrótce w sali tronowej i pokłonił się przed swoim Lordem.
  - Panie, wiele wydarzyło się w królestwie podczas twojej wizyty na Północy. Nasze raporty podają, że szeregi górskich klanów powiększyły się o najemników z Essos, których wykupili za twoją siostrę. Również klan znany jako Dzicy Chórzyści dopuścił się kilku grabieży. W królestwie zaś... Targaryenowie zostali obaleni, po prawie stuleciu Złota Kompania wylądowała w Westeros i po krótkiej bitwie o miasto Blackfyre zasiadł na Żelaznym Tronie. Lannister został jego Namiestnikiem, pokłonili mu się też lordowie Tully, Tyrell, Martell, Greyjoy oraz za pośrednistwem posłów Stark. Ma też przy sobie ostatnią potomkinię Baratheonów, co zapewnia mu poparcie rodów Ziem Burzy. Twoją siostrę Panie... Nowy król sprowadził do Westeros, kompania najemna, która odkupiła ją od górali została rozbita, a Triarcha Volantis zabił lub sprzedał w niewolę prawie wszystkich jej członków. Obecnie Elia przebywa w stolicy.

  Sponsored content

  Re: Sala Tronowa

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Sob Lip 21, 2018 9:26 pm