Forum aktualnie zamknięte.


  Śniador syn O'gura z klanu Dzikich Chórzystów

  Share
  Śniador Syn O'gura
  Śniador Syn O'gura

  Liczba postów : 86
  Join date : 04/09/2014
  Age : 22

  Śniador syn O'gura z klanu Dzikich Chórzystów

  Pisanie by Śniador Syn O'gura on Czw Wrz 04, 2014 3:16 pm

  Godność postaci: Śniador syn O'gura z klanu Dzikich Chórzystów zwany Śmiercionoścą Lord Strong Song


  Wiek: 24


  Miejsce urodzenia: Góry Księżycowe


  Stanowisko: Przywódca Sojuszu Klanów, Lord Strong Song
  Klan Dzikich Chórzystów


  Historia klanu: Dzicy chórzyści wywodzą się od jednego człowieka, obdarzonego niezwykłym głosem A'rghgryka, pieszczotliwe zwanego przez swą matkę Rykiem , Ryczącego. Potrafił on śpiewać i krzyczeć tak donośnie, że według podań na dźwięk jego głosu spadały lawiny śniegu i głazów. On też został namaszczony przez Wielkiego Kozła jelitami i posoką koźlęcia odbywając samotną podróż w góry w celu medytacji podczas rytuału przejścia w dorosłość. Trafił na jaskinię sterczącą niczym gardziel, obok której nieopodal leżał wbity w ziemię kawałek skały na kształt języka. Tam zasnął, a w noc bezksiężycową zstąpiło z Pastwiska samo Koźlę i przekazało przepowiednię płodności i zwycięstwa po wsze czasy. Powróciwszy do bezimiennego domu kilkudziesięciu wojowników i ich kobiet, gdzie się wychował wyzwał i pokonał dotychczasowego wodza i pojął jego dziesięcioletnią córkę za żonę i nakazał im śpiewać na cześć Wielkiego Kozła. Osiedlił on swych wojowników i małżonkę w odkrytej jaskini i zaczął podboje i płodzenie dzieci, na sile których został zbudowany Klan Dzikich Chórzystów. 

  Wygląd: Wyższy niż większość mężczyzn z klanów. Bardzo dobrze zbudowany, wysportowany i silny. Posiada szerokie barki i mocny kark. Nie jest zbyt przystojny, ale za to jaki żywotny i jurny. Wygląda jak typowy barbarzyńca z gór. W ciemne, gęste włosy i brodę wplata kosmyki włosów pokonanych wrogów i czesze je w warkocze, więc jego włosy nie mają jednolitej barwy, a są mieszanką wszystkich kolorów. Ciężkie rysy twarzy, niebieskie oczy. Ubrany zwykle w skóry i lekko zardzewiałą zbroję odziedziczoną po ojcu. Hełm dostał w prezencie od jednego z klanów. Blizna na twarzy, pamiątka po Strong Song.

  Charakter: Wspaniały i opanowany. Wspaniały i odważny. Wspaniały i mądry. Taki właśnie jest ŚNIADOR SYN O'GURA ZWANY ŚMIERCIONOŚCĄ POTOMEK  A'RGHGRYKA RYKA RYCZĄCEGO LORD ZDOBYWCA STRONG SONG. Jest porywczy i kieruje się dzikim, pierwotnym instynktem w walce na polu, zaś z boku jako dowódca jest strategiem i rozważnym mędrcem przewidującym ruchy wroga. Nadmierna wybuchowość i wyuzdanie oraz natychmiastowy przymus zaspokojenia najbardziej pierwotnych potrzeb walczą z drygiem stratega. Jest raczej surowym realistą, potrafi zatracić się w pięknie, jest ukrytym, nigdy nie wyzwolonym poetą marzycielem. Zależy mu na dobru innych, prawdziwy altruista i facet z wizją... pragnie pomóc swemu ludowi, jako ŚNIADOR, jako wódz. Jest melancholikiem z choleryczną, agresywną nutą. Brak matczynej opieki sprawił, że stał się żądny krwi i miłości, miłości cielesnej zwłaszcza. 

  Historia: Przyszedł na świat krwawo w sercu gór, w Księżycowej Jaskini, o której krążą tajemnicze legendy dotyczące magii tak starożytnej, że aż zapomnianej siedzibie pradawnego A'rghgryka Ryka Ryczącego. Jego matka zmarła przy porodzie razem ze swoimi 2 siostrami (to tajemna i niewyjaśniona historia) słysząc jego ryk. To wydarzenie okryło Śniadora złą sławą Śmiercionoścy. Gdy miał 13 lat, w pojedynku zabił własnego ojca, stając się tym samym przywódcą Chórzystów. Klan przed jego rządami nazywał się Wężowe Języki, ale jego brzydki zwyczaj wyrywania gołymi rękami i pożerania języków swych pokonanych wrogów zmusił ludzi do odrzucenia tej nazwy. Dzikimi Chórzystami przezwały klan ofiary - jeńcy (głównie starcy, kobiety i dzieci wyznający 7 bogów), których zmuszał do śpiewania pieśni sakralnych, podczas gdy ludzie z klanu zabawiali się, torturując, paląc lub gwałcąc. W wieku 15 lat całkowicie podporządkował sobie 2 klany. Jeden podstępem, drugi pokonując i doszczętnie wyżynając ich dzieci. W dalszych latach również siał postrach i zmuszał lud gór do krwawego sojuszu. Mimo brutalności ludzie cenią jego siłę i odwagę, żyje im się też lepiej niż dawniej, więc słuchają i miłują swojego wodza, a on każdą niesubordynację każe okrutnie. Posiada około 700 ludzi. Sam rozstrzyga wzajemne spory klanów. Kiedyś więził rycerza, od którego nauczył się podstaw rachunków i podpisywania, zanim go wypatroszył i oskalpował. Przejął też jego mapę. 

  Umiejętności:
  -walka toporem, mieczem i łukiem zaawansowane
  -jazda konna powszechna
  -dowodzenie
  -tortury
  -zwiady
  -rachowanie
  -potrafi się podpisać PEŁNYM imieniem
  -dyplomacja
  -intryga
  -otwieranie zamków
  -przekonywanie
  -sekretne znaki/język (chodzi o dym i system dowodzenia Śniadorczykami w czasie bitwy)
  -tropienie

  Umiejętności w trakcie nauki:
  -strategia 
  -taktyka
  -wiedza
  -walka toporem, mieczem i łukiem

  Zalety, cechy neutralne, wady:
  -charyzmatyczny
  -mocna głowa
  -odporny organizm
  -zwinne palce
  -urodzony dowódca

  -słabość do pieniądza
  -słabość do dziewek/chłopców/kóz- uciech cielesnych
  -słabość do alkoholu, pije często i dużo
  -nadpobudliwość
  -agresja
  -sadyzm
  -śpioch 
  -sentymentalność

  Ekwipunek:
  -topór z dobrej stali
  -łuk drewniany, strzały
  -konik górski
  -mapa
  -trochę złota z grabieży

  Towarzysze:
  Śpiewający- bliski przyjaciel
  Harma Morski Wieprz- żona, pierwsza w Haremie
  Maddy- żona, druga w Haremie
  armia

  Kilka ważnych pytań.
  1. Czy bohater jest religijny? Jaki jest jego stosunek do Bogów?
  Och tak. Bardzo. Wielki Kozioł zawsze musi sprzyjać! Już Śniador sam o to dba...

  2. Czy bohater ma jakieś ulubione/ważne dla niego przedmioty? Jak zareaguje na ich stratę? Może wiąże się z nimi jakaś historia?
  Pisiorek, talizman od Harmy. Symbol płodności i opieki Wielkiego Kozła.

  3. Jak wyglądają relacje bohatera z resztą rodziny? Posiada takową? A jeżeli nie to dlaczego?
  Matka i jej siostry zmarły przy porodzie. W wieku 13 lat zabił i pokona l swego ojca przejmując władzę w klanie. Kocha mocno swe żony, szczególnymi względami darzy Śpiewającego.

  4. Czy bohater ma jakieś uprzedzenia? Czy czuje niechęć do mieszkańców któregoś z regionów Westeros? Czy są mu obce stereotypy?
  Do Lordów i Panów... oraz idiotów, co sadzają zadek na żelaznym krześle... NIECH IM TE MIECZE W TYŁEK WEJDĄ. 

  5. Jakie marzenia ma bohater? Czy dąży w jakiś sposób do ich realizacji?
  Spokój, bezpieczeństwo i dostatek ludu, zadowolenie Wielkiego Kozła, władza. Tak, dąży.
   
  6. Jak bardzo moralny jest bohater? Zabiłby z zimna krwią niewinną osobę? Rzuciłby się pod pędzący wóz by ratować bezbronne dziecko?
  Very Happy Zabiłby i rzuciłby się na pomoc... to skomplikowane. 

  7. Jak postać rozumie honor? Jest pasowanym rycerzem? Jeśli tak to w jaki sposób postać zdobyła ostrogi. Stosuje się do swoich powinności? Czy może wręcz przeciwnie?
  HONOR KLANU.

  8. Czy postać ma jakiś przyjaciół? Wrogów? Czy darzy kogoś jakimś szczególnie mocnym uczuciem?
  Przyjaciel- Śpiewający. Żony- Ptaszyna i Harma. Wrogowie- Ci, którzy się sprzeciwiają. 

  9.Czy postać identyfikuje się z jakimiś wzorami osobowościowymi lub idolami? Czy obecnie jest zafascynowana pewnymi jednostkami? Czy miała szansę zetknąć się nimi?
  Przodkami i Wielkim Kozłem.

  10. Czy bohater planuje w przyszłości założyć rodzinę? Kim miałaby/miałby być jego/jej wybranka/wybranek?
  Już ma. Ale nadal szuka wybranek i wybranków :3

  11. Czy ma on przodków, którym udało się dokonać czegoś niezwykłego? Jak są postrzegani w społeczności, w której żyje postać? Jaki jest jej stosunek do tych czynów i do sławy bądź niesławy przodków?
  Tak. Jest w Historii klanu.

  Oświadczam, ze zapoznałem się z regulaminem i zgadzam się z jego treścią oraz zobowiązuję się do jego przestrzegania.


  Ostatnio zmieniony przez Śniador Syn O'gura dnia Sro Lip 15, 2015 5:10 pm, w całości zmieniany 4 razy
  Pan Admin
  Pan Admin
  Administrator

  Liczba postów : 172
  Join date : 09/03/2014

  Re: Śniador syn O'gura z klanu Dzikich Chórzystów

  Pisanie by Pan Admin on Czw Wrz 04, 2014 3:25 pm

  Akccept. Życzę miłej gry Very Happy.

   Obecny czas to Sro Sty 23, 2019 9:41 pm