Forum aktualnie zamknięte.


  (NPC) Lorkhan Snow

  Share
  avatar
  Lorkhan

  Liczba postów : 12
  Join date : 24/09/2014

  (NPC) Lorkhan Snow

  Pisanie by Lorkhan on Sro Wrz 24, 2014 3:14 pm

  Godność postaci:Lorkhan Snow
  Wiek:22
  Miejsce urodzenia:Biały port
  Stanowisko:Kapitan niewielkiej kompanii najemników
  Ród:Brak
  Wygląd:
  Lorkhan jest mierzącym 171 centymetrów wzrostu mężczyzną o przystojnej twarzy, z niewielkich jak na mężczyznę rozmiarów nosem i uszami. Praktycznie pozbawiona jest blizn, z wyjątkiem niewielkiego zacięcia przy kąciku ust z prawej strony. Ma stosunkowo, sięgające na wysokość uszu, brązowe włosy, grube brwi i zadbaną kilkucentymetrową brodę. Oczy są brązowego koloru. Manderly to człowiek o zwyczajnym poziomie umięśnienia oraz o wyprostowanej sylwetce bardziej przypominającej atletę. Na jego ciele próżno jest szukać pokaźnych blizn czy tatuaży, jednak posiada znamię w kształcie kociego oka na prawym przedramieniu. Przez większość czasu ubiera się w identyczny sposób – głównie z powodu wrodzonej skąpości. Rozpoczynając od stóp – chronią je skórzane buty sięgające mniej więcej pięć centymetrów poniżej kolan. Na lniane gacie nałożone ma szare, lekko obtarte, szare, lniane nogawice. Wyżej, ubrany jest w żółtawe, wełniane cotte z kieszeniami, a na plecach narzucony ma czarny płaszcz z połowy koła z doszytym kapturem, sięgający mężczyźnie do kostek. Oparta prawym na ramieniu, przewiązana przez plecy jest skórzana torba, a za pasem, zrobionym z tego samego materiału, oparty na lewym biodrze, wetknięty jest bułat spoczywający w swojej pochwie. Nadziak nosi jedynie do walki - za dnia spoczywa w jukach konia.
  Historia:
  Urodził się w Białym Porcie jako syn najładniejszej córki jednego z garbarzy zajmującego się wyrobem skór na eksport do wolnych miast i bękart Williama Manderlyego (jeden z graczy, wszystko jest za jego wiedzą i zgodą). Swoje dzieciństwo spędził jak każdy bękart - zaakceptowany przez swojego ojca jednak nie przyjęty do rodu spędził jako podczaszy u jednego z rycerzy przy okazji ucząc się czytać i pisać od jednej ze służek. Gdy ukończył szesnaście lat za zgodą matki wyruszył z ładunkiem skór do Essos z zamiarem sprzedaży ich i powrotu, jednak przez swoje poniekąd naiwne serce został tam i wziął za żonę jedną z kobiet z miasta Meeren. Zajął się handlem - rozpoczynając od pieniędzy zdobytych na sprzedaży ładunku z którym przypłynął do wolnych miast w ciągu kilku lat zgromadził sumę która na wielu ludziach wywarłaby spore wrażenie. Niestety - pieniądz poza pozytywnymi aspektami przyciąga również te negatywne. Pewnej słonecznej nocy do rezydencji Lorkhana wparowało kilkunastu zbiegłych niewolników którzy po pozbyciu się służby zgwałcili i zamordowali jego żonę. Gdy tylko Snow wrócił z wyprawy handlowej i zobaczył zrujnowany dom i trupa swojej żony załamał się a pocieszenie znalazł w ramionach kurew. Ciężko stwierdzić ile bękartów zostawił za sobą gdy wpadł mu do głowy genialny pomysł wydania całych swoich pieniędzy na statek, dwustu niewolników, kupę jedzenia i podstawowe uzbrojenie dla "żołnierzy" i wyruszenie z powrotem do Westeros by zjednoczyć się ze swoim ojcem. Jednak zanim to, uzbrojona w włócznie i długie noże armia, jak i sam Lorkhan przeszli podstawowe szkolenie prowadzone przez wynajętego weterana podającego się za błędnego rycerza z Westeros. Imię owego rycerza Gerard i to on zajął się nawigacją okrętu wracającego do rodzinnych stron Lorkhana Snowa.
  Umiejętności:
  - Czytanie i pisanie
  - Walka szerokim wachlarzem broni białej
  - Jazda konna
  - Znajomość handlu
  - Zarządzanie zasobami (ludzkimi jak i tymi mniej żywymi)
  - Medycyna (podstawy)
  Ekwipunek:
  * Dwuletnia, brązowa klacz z białą „plamą” na karku, mająca 164 cm wysokości i o długości 170 cm. Jest to bardzo spokojne i lojalne zwierzę, raczej stroniące od niebezpieczeństw ratując się ucieczką.  Na grzbiecie nosi proste siodło, z jukami przypiętymi do niego
  * Przybory do pisania wraz z tubą zawierającą papier.
  * Mniej więcej osiemdziesięciocentymetrowy bułat wykonany w całości z wyjątkowego rodzaju stali (odpowiednik stali damasceńskiej), z rękojeścią obitą czarną skórą.
  * Metrowy, wojskowy nadziak zrobiony z drewna i żelaza.
  * Kolczuga; rękawice również zrobione z żelaznych kółeczek, nagolenniki z utwardzonej skóry i buty skórzane sięgające mniej więcej do kolan.
  * Lekka, drewniana, okuta tarcza z logiem Manderlych
  * Ubrania(nosi poza polem bitwy):
  - skórzana torba;
  - czapa wełniana;
  - skórzany pas z żelazną klamrą;
  - wełniane, żółtawe cotte;
  - czarny, wyblakły płaszcz skórzany z połowy koła posiadający doszyty kaptur obity futrem;
  - wysokie, brązowe buty skórzane;
  - szare nogawice lniane;
  - gacie lniane;


  Ostatnio zmieniony przez Lorkhan dnia Sro Paź 01, 2014 4:56 pm, w całości zmieniany 3 razy
  avatar
  Pan Admin
  Administrator

  Liczba postów : 172
  Join date : 09/03/2014

  Re: (NPC) Lorkhan Snow

  Pisanie by Pan Admin on Sro Wrz 24, 2014 3:20 pm

  Akccept, ale jest błąd. Tam gdzie jest ród wpisz "Brak" ponieważ nie jesteś pełnoprawnym Manderlym.
  avatar
  Lorkhan

  Liczba postów : 12
  Join date : 24/09/2014

  Re: (NPC) Lorkhan Snow

  Pisanie by Lorkhan on Sro Wrz 24, 2014 3:39 pm

  Edytowane

  Sponsored content

  Re: (NPC) Lorkhan Snow

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 8:57 am