Forum aktualnie zamknięte.


  Obóz na obrzeżach Białego Portu

  Share
  avatar
  Lorkhan

  Liczba postów : 12
  Join date : 24/09/2014

  Obóz na obrzeżach Białego Portu

  Pisanie by Lorkhan on Czw Wrz 25, 2014 4:43 pm

  Niegdyś niewolnicy a od dnia dzisiejszego wolni ludzie na służbie Williama Manderly'ego rozłożyli się obozem pod murami miasta by nie zakłócać życia osady. Korzystając z starannie wykonanych przez kobiety namiotów i pomocy udzielonej przez Biały Port udało się pomieścić wszystkich 261 ludzi (223 mężczyzn i 38 kobiet). Obóz rozłożony jest na planie koła, tak by na samym środku pomieścić pospiesznie wykonany szałas zajęty przez Lorkhana Snowa - kapitana całego chramu, oraz plac do ćwiczeń z bronią.

  Mieszkańcy obozu na co dzień zajmują się polowaniami oraz szkoleniem się do walki. Krążą plotki, że wystarczająco bogaty mężczyzna jest w stanie spędzić przyjemną noc w jednym z namiotów kobiet i wyjść stamtąd na tyle zadowolony, że mało prawdopodobne jest iż nie wróci z powrotem.
  avatar
  Lorkhan

  Liczba postów : 12
  Join date : 24/09/2014

  Re: Obóz na obrzeżach Białego Portu

  Pisanie by Lorkhan on Sro Paź 01, 2014 4:55 pm

  Zaraz na drugi dzień po "odwiedzinach" u swojego ojca Lorkhan poszedł do zarządcy Białego Portu by załatwić potrzebne formalności i sprowadzić dla swojej załogi potrzebny sprzęt i pieniądze potrzebne do wykonania celu misji. Dla siebie wziął najcieńszy i jednocześnie najbardziej okazały strój który informowałby o szlacheckim pochodzeniu jak i o majętności Lorkhana, ale również na tyle skromny by nie onieśmielać rozmówców czy uchodzić za pyszałka. Będąc pewnym wykonania misji kazał wykonać również dla siebie w miarę lekką, okrągłą i drewnianą, okutą żelazem tarczę z godłem Manderlych.

  Lekko po południu obóz opuściło 180 mężczyzn i 20 kobiet by na jakiś czas wyruszyć z powrotem do Essos.

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 9:29 am