Forum aktualnie zamknięte.


  (NPC) Mordechaj Reyne

  Share
  avatar
  Mordechaj Reyne

  Liczba postów : 6
  Join date : 27/10/2014

  (NPC) Mordechaj Reyne

  Pisanie by Mordechaj Reyne on Wto Paź 28, 2014 10:59 pm

  Godność postaci: Sir Mordechaj
  Wiek: 25 lat
  Miejsce urodzenia: Castamere
  Stanowisko: brak
  Ród: Reyne
  Wygląd:
  Jest szczupły, zbudowany tak jak powinien być zbudowany każdy zdrowy, dobrze rozwijający się młody mężczyzna. Na głowie kręcą mu się brązowe włosy, a krótka, niezadbana broda tegoż koloru powoli rośnie, zupełnie bez ładu, składu czy opieki.. Jego oczy są zielono-szare.
  W stroju preferuje szarość, bądź szarobrązowe kolory ze zdobieniami krwistoczerwonymi (i oczywiście krwistoczerwonym lewem na tułowiu). Nie lubi się wyróżniać wyglądem, a jego średni do bólu wzrost i budowa ciała powoduje że w tłumie ludzi bywa nie do rozróżnienia.
  Jego styl poruszania się też jest dość charakterystyczny. Chodzi z widoczną lekkością, prawie tanecznie, mimo wyrobionego tempa do standardów wojskowych. Często jest w stanie nie poruszać się kwadrans, czy to z kaprysu czy dlatego że nasłuchuje. Minimalna paranoja (czy czujność) jest niewidoczna praktycznie zawsze, jedynie gdy zostanie zaskoczony widać jak bardzo nerwowy bywa.
  Historia: Jest najmłodszym z trzech braci Reyne i z tego powodu mało co, a zostałby maestrem (najstarszy syn miał być lordem, drugi w kolejności miał organizować i dowodzić wojskiem, więc dla niego nie było odrobinę miejsca), ale ostatecznie "Czerwony Lew Castamere" Martimer uznał że względnie sprawny fizycznie Mordechaj bardziej przyda się w zamku niż jako uczony.
  Jego dzieciństwo minęło mało aktywnie. Połowę czasu uczył się (co szło mu świetnie), a drugą połowę zwiedzał okoliczne lasy. Oczywiście, zwiedzał kiedy minęły już obowiązkowe zajęcia z walką bronią, jazdy konnej, pływania i podstaw żeglowania (ojciec był wymagający w sprawach edukacji i często traktował ich bardziej jak rekrutów niż jak synów).
  Razem z wiekiem młodzieńczym zaczął bardziej specjalizować się w swojej nauce. Ulubioną bronią został krótki miecz z tarczą i łuk, ulubioną nauką - architektura. Jednak, niezależnie od nauki, główną jego zabawką była włóczęga. Wałęsał się po całym Zachodzie, czasem znikając na tydzień lub dwa. Co go interesowało? Samotność, nowi ludzie, kontakty na drodze i swoboda. Głównie to ostatnie. Z tego też powodu, gdy doszedł do odpowiedniego wieku został giermkiem, a potem rycerzem. Lubił swobodę, a stan rycerski ją zapewniał.
  Pięć lat temu zmarł jego ojciec, a jego brat został lordem, Mordechaj stracił ostatnie opory. Zainwestował swoją część pieniędzy w sprzęt i poszedł na włóczęgę. Napisze książkę, pozna ludzi, może pochachmęci tu i ówdzie i znajdzie sobie miejsce. Bo Castamere zdecydowanie było za małe na Lorda, Dowódcę Wojsk i skromnego Mordechaja.
  Umiejętności:
  *Ciche poruszanie się
  *Strzelanie z łuku
  *Walka mieczami krótkimi w połączeniu z tarczą
  *Sprawna jazda konna
  *Pływanie
  *Żegluga (podstawy)
  *Czytanie i pisanie
  *Historia
  *Historia architektury i budownictwa
  *Czujność (nasłuchiwanie)
  Ekwipunek:
  *Sługa, 16 lat
  *Koń z rynsztunkiem (leciutki, jasnej maści, ale bardzo szybki)
  *Średniej jakości zbroja płytowa
  *Tarcza, miecz krótki,
  *Kołczan pełen strzał, łuk dobrej jakości
  *"Historia Westeros", "Budownictwo od Brandona Budowniczego do Baelora Błogosławionego" i jego notatki na temat stylów i metod budownictwa, pióro, bezpieczny kałamarz (szczelny, żeby się nie wylewał)
  *Podstawowe sprzęty potrzebne podczas podróży
  *Ubrania dobrej jakości w barwach Reyne
  *Trochę mamony (decyzja MG ile pasuje)


  Ostatnio zmieniony przez Sir Mordechaj Reyne dnia Czw Paź 30, 2014 7:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
  avatar
  Pan Admin
  Administrator

  Liczba postów : 172
  Join date : 09/03/2014

  Re: (NPC) Mordechaj Reyne

  Pisanie by Pan Admin on Sro Paź 29, 2014 7:09 am

  Akceptuję i życzę miłej gry. Very Happy

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 8:55 am