Forum aktualnie zamknięte.


  Willem Arryn

  Share
  avatar
  Jekyll Tarly

  Liczba postów : 49
  Join date : 10/01/2015

  Willem Arryn

  Pisanie by Jekyll Tarly on Nie Sty 25, 2015 1:45 pm

  Poczta lorda Willema Arryna, pana Orlego Gniazda i Doliny Arrynów, Namiestnika Wschodu
  avatar
  Daemon

  Liczba postów : 273
  Join date : 16/07/2014

  Re: Willem Arryn

  Pisanie by Daemon on Nie Sty 25, 2015 5:52 pm

  15 stycznia 282 roku

  Do Lorda Willema Arryna, Pana Doliny

  Do Królewskiej Przystani dotarły tragiczne wieści o śmierci twojego brata Lorda Nikolaia. W związku z tym chciałem złożyć ci najszczersze kondolencje i zapewnić, że królewski dwór łączy się z tobą w bólu z powodu tej straty. Twojemu bratu tak jak i waszemu kuzynowi przed nim nie było dane rządzić długo, a mógł dokonać wielu wielkich rzeczy. Miejmy nadzieję, że tobie uda się dokonać tego, czego im okrutny los nie pozwolił.
  Chciałbym też zauważyć, że twoja siostra Lady Elia gości w Królewskiej Przystani. Dziewczyna niedawno co została dopiero odbita z rąk swoich porywaczy przez moich przyjaciół i wciąż potrzebuje trochę czasu na odzyskanie sił oraz uspokojenie się. Proponowałbym aby najbliższy miesiąc lub dwa spędziła w stolicy jako jedna z dwórek mojej żony, bliskość przyjaźnie nastawionych ludzi i słońce Królewskiej Przystani z pewnością pomogą jej wrócić do siebie. Z pewnością chętnie byś też odwiedził siostrę Lordzie Arryn, a jeżeli zgodzisz się na jej pobyt tutaj to zapewniam, że z wielką chęcią ugościmy Sokoła w Czerwonej Twierdzy. Chciałbym też zauważyć, że Elii chyba podoba się u nas, sporo czasu spędza w ogrodach zamku. Mam nadzieję, że i Ty będziesz miał kiedyś okazję, aby je zwiedzić.

  Z wyrazami współczucia,

  Daemon Blackfyre, Król Andalów, Rhoyonarów, itd...

  Kruk doleci 17 stycznia 282 roku.
  avatar
  Elia Arryn

  Liczba postów : 40
  Join date : 14/08/2014
  Skąd : Orle Gniazdo

  Re: Willem Arryn

  Pisanie by Elia Arryn on Pią Sty 30, 2015 8:46 pm

  Drogi panie bracie,

  Z wielką przykrością muszę oznajmić, że doszły mnie wieści o śmierci Nika. Chociaż nigdy nie darzyłam go tak dużą sympatią, jak ta, którą powinnam, czuję w sercu pustkę na myśl, że Orle Gniazdo jest jeszcze bardziej puste niż wtedy, gdy widziałam je ostatni raz.
  Nie jest to jedyny powód, dla którego piszę ten list. Chodzi mianowicie o moje zaręczyny z lordem Starkiem, które zaaranżował Nik. W czasie królewskiego ślubu miałam wielokrotnie do czynienia z wysłannikami tego lorda, którzy nie zrobili na mnie dobrego wrażenia. Wręcz przeciwnie, byli oni bardzo natarczywi i niemalże grubiańscy. Boję się, co może się stać, jeśli pojadę w końcu na Północ. Wolę o tym nie myśleć, jako że w Królewskiej Przystanii lord Stark uznawany jest powszechnie za ponuraka i człowieka bliskiego zdradzie.
  Tymczasem znajduję kolejny powód, dla którego wolałabym nie jechać jeszcze na Północ. Zakochałam się w innym Starku, ser Jaimem. Chciałabym za niego wyjść - Dolina utrzymałaby sojusz z Północą, a ja byłabym szczęśliwa. Poza tym bardzo mi się podoba na królewskim dworze.

  Czekając pilnie na odpowiedź,
  Elia

  Kruk doleci 17 stycznia 282 roku.
  avatar
  Dustin

  Liczba postów : 149
  Join date : 10/06/2014

  Re: Willem Arryn

  Pisanie by Dustin on Sob Sty 31, 2015 2:54 pm

  16 stycznia 282 roku

  Do Lorda Willema Arryna, Pana Doliny

  Do Wysogrodu dotarły tragiczne wieści o śmierci twego brata, Lord Nikolaia Arryna. W związku z tym chciałem złożyć ci najszczersze kondolencje i zapewnić, że całe Reach łączy się z tobą w bólu z powodu tej straty. Nie miałem okazji poznać go osobiście, jednak słyszałem, że podobnie jak wasz kuzyn był dobrze zapowiadającym się władcą. Miejmy nadzieję, że tobie los będzie bardziej sprzyjał. Niech Siedmiu nad tobą czuwa Lordzie Arryn.

  Z wyrazami współczucia,

  Dustin Tyrell, Lord Wysogrodu

  Kruk doleci 18 stycznia 282 roku.
  avatar
  Leech Tully

  Liczba postów : 146
  Join date : 06/07/2014
  Age : 23

  Re: Willem Arryn

  Pisanie by Leech Tully on Czw Lut 12, 2015 4:04 pm

  Jesień, 24 stycznia 282 roku

  Do Lorda Willema Arryna, Pana Doliny

  Dotarły do mnie, co prawda z opóźnienie, wieści o śmierci twego brata, Lord Nikolaia Arryna. W związku z tym chciałem złożyć ci najszczersze kondolencje i zapewnić, że całe Dorzecze łączy się z tobą w bólu z powodu tej straty. Było mi dane poznać go osobiście. Obiecałem twojemu bratu rękę mojej młodszej siostry. Niestety Bogowie najwyraźniej byli przeciwni temu związkowi. Żywię wielką nadzieję, iż to nie położy się cieniem na zawarte przeze mnie i Lorda Nikolaja sojusze.

  Z wyrazami współczucia,

  Leech Tully, Lord Riverrun, Pan Dorzecza


  ( Kruk doleci 25 stycznia )
  avatar
  Jaime Stark

  Liczba postów : 104
  Join date : 07/06/2014
  Skąd : Winterfell

  Re: Willem Arryn

  Pisanie by Jaime Stark on Pią Lut 13, 2015 11:24 pm

  18 stycznia 282 roku


  Do Lorda Willema Arryna, Pana Doliny

  Szlachetny Lordzie Arryn, wiem, że twoja siostra już pisała do ciebie w sprawie swoich zaręczyn z Edwylem Starkiem i o związanych z nimi wątpliwościach. Niestety mój kuzyn zmarł na Północy w tragicznych okolicznościach, co niewątpliwie zrywa zaręczyny.
  Dlatego też chciałbym prosić o rękę twojej siostry. To małżeństwo wciąż zapewni połączenie rodów Starków i Arrynów. Możesz też być pewien, że zrobię wszystko aby zapewnić jej bezpieczeństwo oraz dom na jaki zasługuje. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku,

  Jaime Stark, Lord Rain House i Protektor Deszczowego Lasu

  Kruk doleci 19 stycznia 282 roku.
  avatar
  Leech Tully

  Liczba postów : 146
  Join date : 06/07/2014
  Age : 23

  Re: Willem Arryn

  Pisanie by Leech Tully on Pon Lut 16, 2015 11:23 pm

  24 stycznia 282 roku

  Do Lorda Willema Arryna, Pana Doliny

  Lordzie chciałbym zaprosić Cię na ślub mojej kuzynki z Pirytem z rodu Frey, synem chorążego, Karchisa Freya, Lorda Bliźniaków. Odbędzie się on 20 lutego w Riverrun. Z wielką chęcią będziemy widzieć w swoich progach naszego sojusznika. Czekam na odpowiedź. Wyślij kruka do Królewskiej Przystani.

  Z wyrazami szacunku,
  Leech Tully, Pan Dorzecza

  (kruk doleci 27 stycznia nad ranem)
  avatar
  Dustin

  Liczba postów : 149
  Join date : 10/06/2014

  Re: Willem Arryn

  Pisanie by Dustin on Sob Lut 21, 2015 11:49 pm

  Jesień, 20 stycznia 282 roku

  Do Willema Arryna, Lorda Doliny

  Szlachetny Lordzie Arryn, chciałbym zaprosić cię na ślub mojej córki Alys z Lordem Torrhernem Baratheonem z Końca Burzy, który odbędzie się piątego lutego tego roku. Dzień po nim będzie miał miejsce niewielki turniej. Liczę na to, że zaszczycisz nas swoją obecnością.

  Z wyrazami szacunku,
  Dustin Tyrell, Namiestnik Południa

  Kruk doleci 22 stycznia 282 roku.
  avatar
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 512
  Join date : 25/06/2014

  Re: Willem Arryn

  Pisanie by Mistrz Gry on Wto Maj 26, 2015 9:35 pm

  Jesień, 4 luty 282 roku


  Szlachetny lordzie Arryn,

  Spodziewam się, iż zapewne w momencie, kiedy otworzysz ten list, będziesz ucztował na zaślubinach w Wysogrodzie. Wybacz zatem swemu poddanemu, iż przeszkadza Twej osobie w podziwianiu uroków Reach, jednak nagli mnie sprawa, z którą nie mogę zwlekać. Dzisiejszego ranka przybył do portu w Gulltown statek handlowy płynący z Pentos, a wraz z nim przybyła pewna tajemnicza osoba. Była to młoda dziewczyna, lat nie więcej niż 15, o dosyć niespotykanej urodzie. Niestety nic więcej nie mogę napisać w obawie o przechwyceniu tego listu przez nieodpowiednie osoby. Wiem, że z pozoru wydaje się to być śmieszną prośbą, jednak nalegam, byś osobiście, mój panie przybył do Gulltown i zobaczył ową dziewczynę. W razie gdybyś nie mógł wyjechać z Orlego Gniazda, jestem w stanie zapewnić jej bezpieczny transport do siedziby szlachetnego rodu Arryn.

  Lord Alonzo Grafton, pan Gulltown
  Kruk doleci 5 lutego, wieczorem.

  Sponsored content

  Re: Willem Arryn

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Pon Sty 21, 2019 7:21 am