Forum aktualnie zamknięte.


  Lord Darren Stark

  Share
  avatar
  Darren Stark

  Liczba postów : 11
  Join date : 19/01/2015
  Skąd : Winterfell

  Lord Darren Stark

  Pisanie by Darren Stark on Pią Lut 13, 2015 2:30 pm

  Poczta lorda Starka
  avatar
  Orik Mormont

  Liczba postów : 57
  Join date : 05/08/2014
  Skąd : Niedźwiedzia Wyspa

  Re: Lord Darren Stark

  Pisanie by Orik Mormont on Pią Lut 13, 2015 7:44 pm

  Jesień, 21 stycznia 282 roku
  Drogi Lordzie Darrenie.

  Cieszę się, że nie spoglądasz tak samo na Nasz stan jak twój brat to robił, nie podobały mi się za bardzo jego rządy. Na szczęście na powołałem jeszcze wojska, ani nie napisałem petycji do naszego Miłosiernego Króla, lecz jeżeli chcesz, aby ten wątek w historii Północy zakończył się bez rozlewu krwii żądam daniny w wysokości dziesięciu tysięcy sztuk złota, oraz obniżenie cła. Na takie warunki będę mógł się zgodzić, jeżeli masz jakąś inna propozycje, drogi Lordzie Darrenie prosiłbym o dalszą konsultacje ze mną.

  Lord Niedźwiedziej Wyspy Orik Mormont.
  avatar
  Orik Mormont

  Liczba postów : 57
  Join date : 05/08/2014
  Skąd : Niedźwiedzia Wyspa

  Re: Lord Darren Stark

  Pisanie by Orik Mormont on Sob Lut 14, 2015 7:50 pm

  Jesień, 26 stycznia 282 roku

  Szanowny Lordzie Darrenie.

  Twoja propozycja odnośnie moich warunków zaskoczyła mnie negatywnie. Myślałem, że moje warunki były do przyjęcia, a tu się okazuje, że jest odwrotnie, no ale cóż, trzeba żyć dalej. Chciałbym się tylko dowiedzieć dlaczego taki znakomity mąż stanu, który ma pod sobą około dwadzieścia razy więcej mieczy negocjuje z "buntownikami" mam nadzieje, że nie w twoim mniemaniu tak Nas nazywacie. Jako Lord Niedźwiedziej Wyspy próbuję zapewnić jej mieszkańcom dobrobyt, mam nadzieje, że wiesz co to znaczy. Mówisz o pięciu tysiącach sztuk złota, oraz o dowozie żywności, cieszy mnie to, ale czy w tym nie ma jakiegoś haczyka. Z tego co wiem nie jestem głupi i wiem co to są pułapki. W skrzyniach z zbożem i złotem mogą ukryć się twoi żołnierze, lub najemnicy, dlatego wpadłem na pomysł aby uniknąć nie potrzebnego ryzyka. Jeżeli chcesz uniknąć wojny proponuje abyś udał się na Niedźwiedzią Wyspę wraz z twoim konwojem dla mnie. Przy okazji będziemy mogli dalej negocjować. Ta oferta nie podlega zmianie, odrzucenie jej skończy się buntem, a mam nadzieję, że tego obaj nie chcemy.

  Lord Niedźwiedziej Wyspy Orik Mormont.
  avatar
  Daemon

  Liczba postów : 273
  Join date : 16/07/2014

  Re: Lord Darren Stark

  Pisanie by Daemon on Nie Lut 15, 2015 9:42 pm

  Jesień 18 stycznia 282 roku.

  Do Darrena Starka, Namiestnika Północy i Lorda Winterfell

  Do Królewskiej Przystani dotarły tragiczne wieści o śmierci twego brata, Lord Edwyle'a. W związku z tym chciałem złożyć ci najszczersze kondolencje. Jest to szczególnie straszne biorąc pod uwagę jeszcze nie tak dawny zgon Rosha Starka. Musze też z przykrością poinformować cię, że Cregan Flint, wysłany tu przez twego brata jako poseł zmarł tragicznie ostatniej nocy. Razem z towarzyszami wdali się w bójkę z marynarzami z Pentos w porcie. Obie grupy były po kilkunastu kuflach piwa i niestety w pewnym momencie z pięści przeszli na ostrza. Kiedy straż interweniowała Flint, a także dwóch marynarzy dogorywało już na ziemi. Odpowiedzialni za wszystko zostali już stosownie ukarani. Ciało Flinta natomiast oddano pod opiekę Milczących Sióstr. Wkrótce odeślemy je na Północ pod eskortą jego ludzi z należnymi honorami. Jeżeli chodzi o kontakt Północy ze stolicą na pewno będziesz mógł zastąpić nieodżałowanego posła Lordem Manderlym, który pełni funkcję Starszego nad Monetą lub swoim kuzynem Jaimem, który również zasiada w Małej Radzie.

  Niech Starzy i Nowi Bogowie czuwają nad tobą.

  Z wyrazami współczucia,

  Daemon Blackfyre, Król Andalów, Rhoyonarów i Pierwszych Ludzi, itd.

  Kruk doleci 21 stycznia 282 roku.
  avatar
  Jaime Stark

  Liczba postów : 104
  Join date : 07/06/2014
  Skąd : Winterfell

  Re: Lord Darren Stark

  Pisanie by Jaime Stark on Nie Lut 15, 2015 9:55 pm

  Jesień 18 stycznia 282 rok.


  Do Darrena Starka,

  Drogi kuzynie, doszły mnie wieści o śmierci kolejnego z członków naszej szlachetnej rodziny. Jest to straszne i naprawdę niepokojące... Najpierw Rosh, teraz Edwyle. Dlatego też proszę abyś uważał na siebie i zachował w najbliższym czasie większą ostrożność niż zwykle. Nie możemy pozwolić na pogrzeb trzeciego Lorda Winterfell w tak krótkim czasie, zwłaszcza, że zima nadchodzi. Jeżeli będziesz miał wiadomości do przekazania królowi chętnie będę twoimi ustami, jako członek Malej Rady łatwo będę mógł skontaktować się z Daemonem.

  Niech Starzy Bogowie nad tobą czuwają.

  Twój kuzyn,
  Jaime Stark

  Kruk dotrze 21 stycznia 282 roku.
  avatar
  Dustin

  Liczba postów : 149
  Join date : 10/06/2014

  Re: Lord Darren Stark

  Pisanie by Dustin on Sob Lut 21, 2015 11:51 pm

  Jesień, 20 stycznia 282 roku

  Do Darrena Starka, Lorda Winterfell

  Szlachetny Lordzie Stark, chciałbym zaprosić cię na ślub mojej córki Alys z Lordem Torrhernem Baratheonem z Końca Burzy, który odbędzie się piątego lutego tego roku. Dzień po nim będzie miał miejsce niewielki turniej. Liczę na to, że zaszczycisz nas swoją obecnością.

  Z wyrazami szacunku,
  Dustin Tyrell, Namiestnik Południa

  Kruk doleci 23 stycznia 282 roku.

  Sponsored content

  Re: Lord Darren Stark

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Czw Paź 18, 2018 9:42 am