Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


5 posters

    Lord Darren Stark

    Darren Stark
    Darren Stark


    Liczba postów : 11
    Join date : 19/01/2015
    Skąd : Winterfell

    Lord Darren Stark Empty Lord Darren Stark

    Pisanie by Darren Stark Pią Lut 13, 2015 2:30 pm

    Poczta lorda Starka
    Lord Darren Stark House_stark_banner
    Orik Mormont
    Orik Mormont


    Liczba postów : 57
    Join date : 05/08/2014
    Skąd : Niedźwiedzia Wyspa

    Lord Darren Stark Empty Re: Lord Darren Stark

    Pisanie by Orik Mormont Pią Lut 13, 2015 7:44 pm

    Jesień, 21 stycznia 282 roku
    Drogi Lordzie Darrenie.

    Cieszę się, że nie spoglądasz tak samo na Nasz stan jak twój brat to robił, nie podobały mi się za bardzo jego rządy. Na szczęście na powołałem jeszcze wojska, ani nie napisałem petycji do naszego Miłosiernego Króla, lecz jeżeli chcesz, aby ten wątek w historii Północy zakończył się bez rozlewu krwii żądam daniny w wysokości dziesięciu tysięcy sztuk złota, oraz obniżenie cła. Na takie warunki będę mógł się zgodzić, jeżeli masz jakąś inna propozycje, drogi Lordzie Darrenie prosiłbym o dalszą konsultacje ze mną.

    Lord Niedźwiedziej Wyspy Orik Mormont.
    Orik Mormont
    Orik Mormont


    Liczba postów : 57
    Join date : 05/08/2014
    Skąd : Niedźwiedzia Wyspa

    Lord Darren Stark Empty Re: Lord Darren Stark

    Pisanie by Orik Mormont Sob Lut 14, 2015 7:50 pm

    Jesień, 26 stycznia 282 roku

    Szanowny Lordzie Darrenie.

    Twoja propozycja odnośnie moich warunków zaskoczyła mnie negatywnie. Myślałem, że moje warunki były do przyjęcia, a tu się okazuje, że jest odwrotnie, no ale cóż, trzeba żyć dalej. Chciałbym się tylko dowiedzieć dlaczego taki znakomity mąż stanu, który ma pod sobą około dwadzieścia razy więcej mieczy negocjuje z "buntownikami" mam nadzieje, że nie w twoim mniemaniu tak Nas nazywacie. Jako Lord Niedźwiedziej Wyspy próbuję zapewnić jej mieszkańcom dobrobyt, mam nadzieje, że wiesz co to znaczy. Mówisz o pięciu tysiącach sztuk złota, oraz o dowozie żywności, cieszy mnie to, ale czy w tym nie ma jakiegoś haczyka. Z tego co wiem nie jestem głupi i wiem co to są pułapki. W skrzyniach z zbożem i złotem mogą ukryć się twoi żołnierze, lub najemnicy, dlatego wpadłem na pomysł aby uniknąć nie potrzebnego ryzyka. Jeżeli chcesz uniknąć wojny proponuje abyś udał się na Niedźwiedzią Wyspę wraz z twoim konwojem dla mnie. Przy okazji będziemy mogli dalej negocjować. Ta oferta nie podlega zmianie, odrzucenie jej skończy się buntem, a mam nadzieję, że tego obaj nie chcemy.

    Lord Niedźwiedziej Wyspy Orik Mormont.
    Daemon
    Daemon


    Liczba postów : 273
    Join date : 16/07/2014

    Lord Darren Stark Empty Re: Lord Darren Stark

    Pisanie by Daemon Nie Lut 15, 2015 9:42 pm

    Jesień 18 stycznia 282 roku.

    Do Darrena Starka, Namiestnika Północy i Lorda Winterfell

    Do Królewskiej Przystani dotarły tragiczne wieści o śmierci twego brata, Lord Edwyle'a. W związku z tym chciałem złożyć ci najszczersze kondolencje. Jest to szczególnie straszne biorąc pod uwagę jeszcze nie tak dawny zgon Rosha Starka. Musze też z przykrością poinformować cię, że Cregan Flint, wysłany tu przez twego brata jako poseł zmarł tragicznie ostatniej nocy. Razem z towarzyszami wdali się w bójkę z marynarzami z Pentos w porcie. Obie grupy były po kilkunastu kuflach piwa i niestety w pewnym momencie z pięści przeszli na ostrza. Kiedy straż interweniowała Flint, a także dwóch marynarzy dogorywało już na ziemi. Odpowiedzialni za wszystko zostali już stosownie ukarani. Ciało Flinta natomiast oddano pod opiekę Milczących Sióstr. Wkrótce odeślemy je na Północ pod eskortą jego ludzi z należnymi honorami. Jeżeli chodzi o kontakt Północy ze stolicą na pewno będziesz mógł zastąpić nieodżałowanego posła Lordem Manderlym, który pełni funkcję Starszego nad Monetą lub swoim kuzynem Jaimem, który również zasiada w Małej Radzie.

    Niech Starzy i Nowi Bogowie czuwają nad tobą.

    Z wyrazami współczucia,

    Daemon Blackfyre, Król Andalów, Rhoyonarów i Pierwszych Ludzi, itd.

    Kruk doleci 21 stycznia 282 roku.
    Jaime Stark
    Jaime Stark


    Liczba postów : 104
    Join date : 07/06/2014
    Skąd : Winterfell

    Lord Darren Stark Empty Re: Lord Darren Stark

    Pisanie by Jaime Stark Nie Lut 15, 2015 9:55 pm

    Jesień 18 stycznia 282 rok.


    Do Darrena Starka,

    Drogi kuzynie, doszły mnie wieści o śmierci kolejnego z członków naszej szlachetnej rodziny. Jest to straszne i naprawdę niepokojące... Najpierw Rosh, teraz Edwyle. Dlatego też proszę abyś uważał na siebie i zachował w najbliższym czasie większą ostrożność niż zwykle. Nie możemy pozwolić na pogrzeb trzeciego Lorda Winterfell w tak krótkim czasie, zwłaszcza, że zima nadchodzi. Jeżeli będziesz miał wiadomości do przekazania królowi chętnie będę twoimi ustami, jako członek Malej Rady łatwo będę mógł skontaktować się z Daemonem.

    Niech Starzy Bogowie nad tobą czuwają.

    Twój kuzyn,
    Jaime Stark

    Kruk dotrze 21 stycznia 282 roku.
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Lord Darren Stark Empty Re: Lord Darren Stark

    Pisanie by Dustin Sob Lut 21, 2015 11:51 pm

    Jesień, 20 stycznia 282 roku

    Do Darrena Starka, Lorda Winterfell

    Szlachetny Lordzie Stark, chciałbym zaprosić cię na ślub mojej córki Alys z Lordem Torrhernem Baratheonem z Końca Burzy, który odbędzie się piątego lutego tego roku. Dzień po nim będzie miał miejsce niewielki turniej. Liczę na to, że zaszczycisz nas swoją obecnością.

    Z wyrazami szacunku,
    Dustin Tyrell, Namiestnik Południa

    Kruk doleci 23 stycznia 282 roku.

    Sponsored content


    Lord Darren Stark Empty Re: Lord Darren Stark

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 6:16 am