Forum aktualnie zamknięte.


  (NPC) Ethan Blackwood

  Share
  avatar
  Ethan Blackwood

  Liczba postów : 11
  Join date : 15/02/2015

  (NPC) Ethan Blackwood

  Pisanie by Ethan Blackwood on Nie Lut 15, 2015 8:20 pm

  Godność postaci: Ethan Blackwood, zwany również „Niemym Krukiem”
  Wiek: 26 lat
  Miejsce urodzenia: Raventree Hall
  Stanowisko: Lord Raventree Hall, okazjonalnie zajmuje się drażnieniem Brackenów
  Ród: Blackwood

  Wygląd:
  Lord Ethan to mężczyzna z pewnością przystojny. Jest wysoki, mierzy dobre sześć stóp. Nie brak mu mięśni, chociaż te widać dopiero na jego nagim ciele. Gdy jednak ma na sobie ubranie, jedyną oznaką dobrej formy są szerokie bary. Skórę ma bladą, nadal jednak w zdrowym odcieniu. Czarne włosy Blackwooda niczym się nie wyróżniają – mimo iż są ładne i wydają się współgrać ze skóra, to są zwyczajne. Zarost za to jest odrobinę jaśniejszy. Jedyną rzeczą która nie wydaje się w pełni pasująca do jego rodu to oczy. Te mają barwę ciemnej szarości.

  Historia:
  Ethan Blackwood urodził się w Raventree Hall jako  pierwszy syn lorda Hostera Blackwooda i lady Lyanny Stark. Już od początku swego życia rozczarowywał swych rodziców. Płakał bezgłośnie, reagował na polecenia, ale nic nie mówił. Gdy w swój piąty dzień imienia nadal nie wypowiedział pierwszego słowa, po krótkich oględzinach Maestra, lord Hoster i Lyanna potwierdzili swoje obawy – ich pierwszy syn urodził się niemy.
  Każdy inny lord nakazałby mu ruszyć na Mur albo po prostu go zabił. Hoster jednak kochał wszystkie swoje dzieci. Dlatego zrobił wszystko, aby jakoś ułatwić Ethanowi życie – zagwarantował mu najlepszą możliwą edukację i warunki pod płynne przejęcie władzy.

  Gdy Ethan przeżył już osiem dni imienia, lord Stark wysunął ofertę aby Hoster oddał go i jego o rok starszego kuzyna na wychowanie do Winterfell. Mimo iż Blackwood nie wspomina tego okresu źle, to nigdy nie zapałał wielką miłością do Winterfell. Dopiero teraz zaczął doceniać piękno tego zamku.
  To właśnie w siedzibie Starków opracował ze swym kuzynem, Tytosem, sposób porozumiewania się z innymi. Ethan pisał mu co chciałby wyrazić, a on czytał to swoim mocnym donośnym głosem. Nawet teraz, gdy został lordem Raventree Hall stosuje tą technikę i lubi mieć kuzyna przy sobie.

  Opuścił Winterfell mając piętnaście dni imienia. Gdy wrócił do Raventree Hall zamykał się w swej komnacie i zaniedbywał swe obowiązki. Maester przyznał lordowi Hosterowi że Ethan poprosił go o księgi spisujące konflikt między Blackwoodami a Brackenami. Gdy wyszedł zażądał pojedynku z jednym z Brackenów. Oczywiście duma jego przeciwnika była większa niż rozsądek, zgodził się więc. Niemy kruk skończył tylko ze złamanym nosem, a Bracken miał trzy połamane żebra i ręke. Zapytany dlaczego to zrobił, wzruszył ramionami z uśmiechem.

  Rok temu lord Hoster odszedł z tego świata w młodym wieku skarżąc się wcześniej na duszności. Podczas swego stosunkowo krótkiego panowania Ethan sprawdził się bardzo dobrze – zawarł kilka korzystnych sojuszy, odebrał Brackenom Honeytree ze wszystkimi ulami i jeden młyn, a także ośmieszył jednego z nich.

  Umiejętności:
  -zarządzanie
  -znajomość historii Westeros i (w miarę dobrze) Essos
  -znajomość geografii
  -jazda konna
  -walka bronią białą
  -walka z tarczą
  -łucznictwo

  Ekwipunek:
  -Zwyczajowym ubiorem Ethana jest wams wraz ze skórzaną kurtką. Na to zwykł narzucać piękny płaszcz z kruczych piór.
  -Zbroja płytowa o surowym, północnym wyglądzie. Między częściami zbroi można zobaczyć czarną kolczugę, a przyłbica jest ozdobiona wizerunkiem kruczego łba. Lord Raventree Hall zdejmuje poszczególne elementy w zależności od terenu i przeciwnika z jakim przyjdzie mu walczyć, na przykład w lesie napierśnik zastępuje brygantyną.
  -Bękarci miecz.
  -Tarcza z Żelaznego Drzewa.
  -Podczaszy z oporządzeniem
  -Piękny kary ogier


  Ostatnio zmieniony przez Ethan Blackwood dnia Pią Mar 13, 2015 11:26 pm, w całości zmieniany 2 razy
  avatar
  Pan Admin
  Administrator

  Liczba postów : 172
  Join date : 09/03/2014

  Re: (NPC) Ethan Blackwood

  Pisanie by Pan Admin on Nie Lut 15, 2015 8:45 pm

  Akceptuję i życzę miłej gry. Wejdź też czasami na czat. Smile

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 8:54 am