Forum aktualnie zamknięte.


  (NPC) Taizo Lannister

  Share
  avatar
  Taizo Lannister

  Liczba postów : 8
  Join date : 17/02/2015

  (NPC) Taizo Lannister

  Pisanie by Taizo Lannister on Sro Lut 18, 2015 10:15 pm

  Godność postaci: Taizo Lannister
  Wiek: 25 lat
  Miejsce urodzenia: Casterly Rock
  Stanowisko: Kuzyn głowy rodu Ordo Lannistera, brat Kinareta Lannistera, skarbnik rodu Lannisterów
  Ród: Lannister

  Wygląd: Taizo jest nieprzeciętnie przystojnym Lannisterem. Posiada za sobą dwadzieścia pięć wiosen, niemniej jednak nigdy nie zapuszczał brody na swojej twarzy. Posiada jedynie długie blond włosy do ramion, które zazwyczaj są rozpuszczone. Mogłoby to wskazywać na jego niedbalstwo, jednakże jest zupełnie inaczej. Posiada kwadratową szczękę, błękitne oczy i przeciętny nos. Jest równie wysoki jak jego młodszy brat, ale nie posiada takiej postury niedźwiedzia. Jest umięśniony, dobrze zbudowany, lecz bardziej przeznaczony do ciała atlety.

  Historia: Był piękny ciepły wieczór lata, kiedy to na świat przyszedł pierworodny syn Endreya Lannistera. Został urodzony w Casterly Rock. Matka Taiza oraz Kinater już pierwszy poród zniosła ledwo co. Niestety drugiego nie przetrwała i zaraz po urodzeniu się Kinaret zmarła. Taizo miał wtedy dwa lata. Kiedy dorósł i dowiedział się co się stało z jego matką było mu trochę smutno, niemniej jednak nie posiadał żalu do młodszego brata. Wręcz przeciwnie, czuł się jeszcze bardziej odpowiedzialny za niego. Taizo wiele razy bronił oraz stopował swojego młodszego brata, zadymiarza. Kochał go jak przystało na brata, a Kinaret dobrze o tym wiedział i posłusznie słuchał swojego brata. Taizo rozwijał się bardzo dobrze, był ukształtowany w dobrym kierunku. Potrafił świetnie liczyć, zarządzać swoim kieszonkowym oraz znał wartość pieniądza. Co prawda jako syn admirała floty Lannisterów, był jednym z najbogatszych dzieci, więc nie było z tym problemu. O wiele lepiej czuł się na lądzie niż na wodzie. Endrey wiedział o tym doskonale, dlatego Taizo uczył się do swojego nowego zawodu, bycia skarbnikiem. Uczyniły to wpływy jego ojca. Uczył go starszy strażnik skarbca, który wiedział o tym dosłownie wszystko. Taizo widząc co robi jego brat natychmiast poinformował ich ojca o tym co się dzieje. Kinaret był po prostu urodzony do bycia złym człowiekiem. Jednakże nie mógł mu nic zrobić. Tylko ich ojciec wiedział co należy zrobić. Zabrał Kinaret na statek i uczył go swojego fachu. W tym czasie Taizo nie marnował czasu na głupoty. Wręcz przeciwnie, był chyba jednym z niewielu ludzi, którzy chcieli osiągnąć perfekcję. Dlatego codziennie trenował ostro liczenie oraz szybkość, zwinność i walkę mieczem jednoręcznym. Taizo nie widywał swojego brata ani ojca dostatecznie często, dlatego też po osiągnięciu dobrego wieku, regularnie zabawiał się z kobietami. Był dla nich bardzo uczuciowy. Bardziej to one lgnęły do niego, niżeli on do nich. Został mianowany na Skarbnika rodu Lannisterów, co stało się jego jednym z największych życiowych osiągnięć. Taizo jest bardzo ambitny, sprytny, zręczny oraz szybki. Zawsze taki był. Od dziecka bawił się nożami. Dlatego obecnie przy pasku nosi ich aż trzy. Posiada też długi jednoręczny miecz, którym potrafi doskonale i szybko wywijać, gdyż tego nauczył go były strażnik skarbca. Tym samym stał się doskonałym obrońcą skarbu rodu Lannisterów, oraz bardzo szanowaną postacią. Taizo nadawał się również na dyplomatę, który powiększałby tylko wpływy rodu Lannisterów.
  Umiejętności:
  - Czytanie, pisanie, doskonałe liczenie.
  - Jazda konno.
  - Perfekcyjnie opanowana walka jednoręcznym mieczem.
  - Znajomość geografii, polityki Westeros.
  - Dobry mówca, przekonujący człowiek.
  - Niezwykle zręczny oraz szybki.
  Ekwipunek:
  - Posiada złotą lekką zbroję, z wieloma zdobieniami. Została podwójnie utwardzona, nie zaniżając mobilności Taiza, tym samym oznacza to, że ważyła tyle samo.
  - Duży jednoręczny miecz, zdobiona złota rękojeść.
  - Specjalna złota spinka na płaszcz, jako oznaka Skarbnika.
  - Kruczoczarny koń.
  - Zazwyczaj Taizo używa złotego płaszcza, jednakże pod nim są ukryte części zbroi na klatkę piersiową. Płaszcz posiada na plecach wydzierganego złotego lwa. Bogato złocony czarny płaszcz.


  Ostatnio zmieniony przez Taizo Lannister dnia Sro Lut 18, 2015 11:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
  avatar
  Elbereth Tully
  Administrator

  Liczba postów : 312
  Join date : 31/05/2014
  Age : 22
  Skąd : Riverrun

  Re: (NPC) Taizo Lannister

  Pisanie by Elbereth Tully on Sro Lut 18, 2015 11:09 pm

  Akceptuję kartę postaci. Życzę miłej gry Smile

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 8:58 am