Forum aktualnie zamknięte.


  Lucan Bolton

  Share
  avatar
  Lucan Bolton

  Liczba postów : 2
  Join date : 21/02/2015

  Lucan Bolton

  Pisanie by Lucan Bolton on Sob Lut 21, 2015 5:50 pm

  Godność postaci: Lucan Bolton
  Wiek: 22 lat
  Miejsce urodzenia: Dreadfort
  Stanowisko: Przyszły rekrut Nocnej Straży
  Ród: Niegdyś Bolton, teraz jednak ruszył przywdziać czerń

  Wygląd:
  Lucan to ten typ człowieka, który mógłby być przystojny, gdyby tylko chciał. Na murze jednak nie potrzebują ludzi ładnych. Ma nieco ponad sześć stóp, uchodzi więc za osobę średniego wzrostu. Lata służby treningu w Dreadfort uczyniły go silnym i wysportowanym. Oczy ma czarne, tak samo jak włosy i krótką brodę. Jego skóra ma odrobinę niezdrowy odcień.

  Historia:
  Lucan urodził się w Dreadfort, jako drugie dziecko czwartego syna. Jego ojciec, Ramsay Bolton, był bardzo zubożały. To się jednak zmieniło w piąty dzień imienia Lucana, gdy Ramsay zdobył zaszczytny tytuł kasztelana Dreadfort. Sprowadził swoją dwójkę dzieci do rodzinnego fortu, zaaranżował parę małżeństw z drobnymi wasalami swego brata a także wysłał Lucana jako podczaszego Lorda.
  Lucan sumiennie wypełniał swe obowiązki. Lord i lady Bolton polubili go do tego stopnia, że na każdy dzień imienia dawali mu kosztowne prezenty. Pozwalali mu też ćwiczyć łucznictwo, walkę mieczem i jazdę konną ze swoimi dziećmi. Jakież było ich zdziwienie gdy odkryli że w tym wszystkim przegonił swe kuzynostwo.

  Wraz z osiągnięciem wieku pełnoletniego przestał pełnić funkcję podczaszego. Nie przestawał jednak odbierać nauk Maestra, szczególnie jeśli chodzi o zarządzanie, miał nadzieję bowiem w przyszłości przejąć od ojca funkcję kasztelana Dreadfort. Poza nauką czas mijał mu na treningach. Przejął nawet obowiązki nauki fechtunku dzieci lorda, co zazwyczaj robi dowódca zbrojnych.

  W dwudziesty drugi dzień imienia Lucana, lord Bolton zaoferował mu stanowisko dowódcy zbrojnych Dreadfort. Gdy odmówił, gniew lorda był niepowstrzymany. Nakazał Lucanowi wyruszyć na Mur aby dołączyć do Nocnej Straży. To jednak dało mu tylko pretekst - Bolton od pewnego już czasu rozważał przywdzianie czerni.
  Umiejętności:
  -Czytanie i pisanie
  -Znajomość geografii
  -Znajomość historii Północy i Muru
  -Walka mieczami jednoręcznymi
  -Walka kiścieniami
  -Walka z tarczą
  Ekwipunek:
  -Mimo iż nie jest jeszcze pełnoprawnym członkiem Nocnej Straży, to już się na to przygotował i nosi tylko czerń. Od dzieciństwa nie zmienił jednak upodobań odzieżowych. Zazwyczaj nosi dobrze dopasowane przeszywanice z rozcięciem z przodu i sznurowane, również z przodu, skórzane kurtki. Buty ma wygodne i godne lorda – sięgające za kostkę, podszyte futrem, zrobione z czarnej skóry, podkute.
  -Czarny płaszcz zapinany broszą w kształcie herbu Boltonów
  -Na jego zbroje składają się: kolcza koszula, napierśnik, naramienniki, naręczaki i rękawice. Wszystko zrobione z barwionej na czarno stali.
  -Kiścień
  -Jednoręczny miecz
  -Trójkątna tarcza
  -Mały kary koń


  Ostatnio zmieniony przez Lucan Bolton dnia Nie Lut 22, 2015 6:41 pm, w całości zmieniany 3 razy
  avatar
  Pan Admin
  Administrator

  Liczba postów : 172
  Join date : 09/03/2014

  Re: Lucan Bolton

  Pisanie by Pan Admin on Sob Lut 21, 2015 6:02 pm

  Po pierwsze, mur został zdobyty, po drugie jest już wędrowna wrona, a dokładnie ja nią jestem na 2 koncie. A drugiego raczej nigdy nie było. Zmień, to proszę Very Happy
  avatar
  Lucan Bolton

  Liczba postów : 2
  Join date : 21/02/2015

  Re: Lucan Bolton

  Pisanie by Lucan Bolton on Sob Lut 21, 2015 7:53 pm

  Na jednej rozmowie na Chacie ktoś powiedział że zdobyty został tylko Czarny Zamek, ale Wschodnia Strażnica i Wieża Cieni jeszcze są i o niczym nie wiedzą. Także no...
  Aha, no i nie jest już werbownikiem.

  Czy teraz może być?


  Ktoś mi mówi że w spisie ludzi z Nocnej Straży w książce są dwie wędrowne wrony. Dlatego myślę że mogę powrócić do poprzedniej wersji.
  avatar
  Elbereth Tully
  Administrator

  Liczba postów : 312
  Join date : 31/05/2014
  Age : 22
  Skąd : Riverrun

  Re: Lucan Bolton

  Pisanie by Elbereth Tully on Nie Lut 22, 2015 7:01 pm

  Akceptuję kartę postaci Smile

  Sponsored content

  Re: Lucan Bolton

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 1:23 pm