Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


3 posters

    O byciu stronniczym.

    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Alys Baratheon
    Alys Baratheon


    Liczba postów : 223
    Join date : 30/05/2014
    Skąd : Wysogród

    O byciu stronniczym. Empty Re: O byciu stronniczym.

    Pisanie by Alys Baratheon Pon Maj 11, 2015 10:52 pm

    Jeżeli można tu mieć zastrzeżenia, to jedynie fabularne, zgodzę się. Rzut byłby taki sam, a list przesłałam aby było sprawiedliwie w grze i tym lepiej, że po fakcie, bo jeśli lord zmieni zdanie... oj, byłby konflikt z kasztelanem i nie tylko. Sam widzisz, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Modyfikatorów na decyzje NPC nigdy nie daję, ponieważ nie daję im samej osobowości i stosunku do decyzji odgórnie - czy znasz myśli kasztelana, czy wiadomo czy on myśli o zdradzie czy nie? Chyba najłatwiej dać w pełni losowy rzut. Na poddanie się zamków też tak jest, a modyfikatory odnoszą się do bitew - a przynajmniej ja tak robię.
    avatar
    Dáin Karstark


    Liczba postów : 15
    Join date : 05/03/2015

    O byciu stronniczym. Empty Re: O byciu stronniczym.

    Pisanie by Dáin Karstark Wto Maj 12, 2015 2:45 pm

    Do poddania się zamków? Zamki mogą się bronić ze swoją własną załogą wiele miesięcy i nie ważne ilu żołnierzy wroga jest pod murami. Dlatego "losowe" rzuty co do poddania to raczej głupota. Normalnemu kasztelanowi raczej po głowie też nie chodzi zdrada, bo, inaczej mielibyśmy w Westeros wysyp buntów załóg zamków, etc, etc. Chciałbym zwrócić uwagę na drugą sprawę. Dlaczego w postach MG w Fosie nie ma daty? Można, by spekulować na temat tego, czy, by tam dotarli tak szybko rebelianci. Co do Thennów to nie bardzo mi się chce wierzyć, że dzicy jednak tak ŁATWO, by dali się podporządkować. Proponuję więcej konsultacji w sprawie takich postów z czatem, bo później się dzieją takie rzeczy.

    Sponsored content


    O byciu stronniczym. Empty Re: O byciu stronniczym.

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 8:03 pm