Forum aktualnie zamknięte.


  Komnata Lady Isalewii

  Share
  avatar
  Isalewia Baratheon

  Liczba postów : 3
  Join date : 09/05/2015

  Komnata Lady Isalewii

  Pisanie by Isalewia Baratheon on Nie Maj 17, 2015 3:18 pm

  Komnatę stanowiło małe pomieszczenie, dość skromnie umeblowane. Pod jedną ze ścian stało niezbyt wystawne wąskie łóżko, a na przeciw niego duża drewniana szafa z rzeźbionymi ornamentami. Oprócz tego stał tu jeszcze stół i dwa krzesła. Jedyną ozdobą komnaty było malowidło na ścianie przedstawiające las, własnoręcznie namalowane przez Isalewię.
  Isalewia siedziała na łóżku z książką na kolanach. To była poezja. Nie czytała jej jednak. Z utęsknieniem wyglądała przez okno. Czuła się trochę samotna w prawie pustym zamku. Ale z drugiej strony nawet jej to odpowiadało. Od czasu do czasu samotność była wytchnieniem. Czymś w rodzaju odpoczynku.
  avatar
  Isalewia Baratheon

  Liczba postów : 3
  Join date : 09/05/2015

  Re: Komnata Lady Isalewii

  Pisanie by Isalewia Baratheon on Pon Maj 18, 2015 5:58 pm

  Kolejne dni mijały Isalewii na czekaniu na powrót wszystkich, którzy udali się na ślub jej brata. Szkoda jej było, że nie mogła pojechać, ale w końcu ktoś musiał zostać żeby zaopiekować się zamkiem i sprawami tu, w Końcu Burzy. To ona została, bo ostatnimi czasy niezbyt dobrze znosiła podróże, a poza tym spędzenie kilku dni będąc otoczonym przez mnóstwo ludzi nie było dla niej niczym przyjemnym. Wolała się wycofać, przynajmniej na razie.

   Obecny czas to Sob Lip 21, 2018 9:30 pm