Forum aktualnie zamknięte.


  Sala balowa

  Share
  avatar
  Alys Baratheon

  Liczba postów : 223
  Join date : 30/05/2014
  Skąd : Wysogród

  Re: Sala balowa

  Pisanie by Alys Baratheon on Czw Lip 10, 2014 7:20 pm

  Z aprobatą spojrzała na Lady Sophię. Nie boi się jechać w sam środek nowego zamieszania, to dobrze. Narady były przerwane... A więc niebawem wyruszali, być może nawet na początek wojny. Nie mogę się doczekać. Zwróciła się do Lorda Dustina:
  -Ojcze, pójdę więc dopilnować wszystkich przygotowań w Wysogrodzie. -i dodała do reszty gości: -Oby Siedmiu miało was w opiece, mam nadzieję, że się jeszcze zobaczymy. Niech Wojownik pomoże wam, a Obcy nie ześle na was śmierci...
  Czekała, aż Lord Dustin oficjalnie przerwie rozmowy, aby wstać i udać się do swych komnat i później nadzorować przygotowania.
  avatar
  Jaime Stark

  Liczba postów : 104
  Join date : 07/06/2014
  Skąd : Winterfell

  Re: Sala balowa

  Pisanie by Jaime Stark on Czw Lip 10, 2014 7:49 pm

  Jaime był podekscytowany, nareszcie coś zaczynało się dziać, musiał przyznać, że negocjacje nie należały do ciekawych zajęć. I jeszcze miał dostać dwa tysiące ludzi, cóż musiał przyznać, że tego się nie spodziewał. Jak widać Lord Tyrell wierzy w jego honor. Powiedziałem, że na czas tego przedsięwzięcia ofiaruję mu swój miecz, słowa należy dotrzymać. Stark wstał i powiedział:
  - Jest środek nocy, więc powinniśmy wyruszyć jutro o świcie. Pozwólcie więc, że się oddalę, jeżeli ruszamy walczyć chciałbym porządnie się wyspać przed drogą. Lady Sophio jeżeli ruszasz ze mną do Krain Burzy spotkamy się jutro rano na dziedzińcu. Życzę wszystkim dobrej nocy. - Oznajmił i z uśmiechem na ustach oddalił się do przydzielonej mu komnaty. Nareszcie trochę akcji.
  avatar
  Dustin

  Liczba postów : 149
  Join date : 10/06/2014

  Re: Sala balowa

  Pisanie by Dustin on Czw Lip 10, 2014 7:57 pm

  - Wyruszamy jutro o świcie, czym szybciej rozwiążemy ten problem tym lepiej. Uznaję naradę za zakończoną, jeśli ktoś chce zostać jeszcze na uczcie niech się nie krępuje, ale jednak radziłbym wypocząć przed wyjazdem. Teraz pozwólcie, że was opuszczę, obowiązki wzywają. - Powiedział, po czym oddalił się w kierunku wierzy maestera aby odpisać Lordowi Baratheonowi, a później udał się do swoich komnat.
  avatar
  Sophia
  Moderator

  Liczba postów : 174
  Join date : 02/06/2014
  Age : 20

  Re: Sala balowa

  Pisanie by Sophia on Czw Lip 10, 2014 9:34 pm

  Sophia tylko kiwnęła głową Lordowi Starkowi na potwierdzenie. Wszystko zostało powiedziane. Lord Dustin wyszedł, a i na nią nastała pora. Pożegnała się ładnie ze wszystkimi i ruszyła do przydzielonej komnaty. Nie śmieszyło się szatynce, nawet przystała, by tylko pooglądać krajobraz. Urocze miejsce... Uśmiechnęła się do siebie. Wreszcie miała szansę poznać ludzi z innej perspektywy. Mimo wszystko dla niej to było jedno wielkie badanie, które miało trwać sporo czasu. Prawdopodobnie nigdy niemające się skończyć. Życie jest krótkie, a nawet może być jeszcze krótsze. Wtedy znów powróciło wspomnienie o bracie. Kąciki ust opadły, tworząc maskę. Tor musi być bezpieczny.
  Udała się do komnaty, szybko zapadła w sen.

  Sponsored content

  Re: Sala balowa

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 1:06 pm