Forum aktualnie zamknięte.


  !!!RESTART!!!

  Share
  avatar
  Elbereth Tully
  Administrator

  Liczba postów : 312
  Join date : 31/05/2014
  Age : 22
  Skąd : Riverrun

  !!!RESTART!!!

  Pisanie by Elbereth Tully on Nie Cze 21, 2015 3:34 pm

  Moi kochani gracze!


  Jeszcze nie tak dawno temu przeprowadzaliśmy ankietę na temat przyszłości naszego forum. Mimo większości głosów, które były za przeprowadzeniem restartu, administracja zdecydowała się podjąć ostatnie próby uratowania naszej fabuły. Niestety działania naprawcze nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Jednak nie chcielibyśmy tego wszystkiego tak po prostu porzucać, w końcu jesteśmy już razem ponad rok i jest nam też żal pracy wszystkich użytkowników włożonych w to forum. Dlatego zdecydowaliśmy się ostatecznie przeprowadzić RESTART. Chcemy odświeżyć forum i być może tchnie to trochę nowego życia tutaj. Planujemy m.in. zmienić grafikę, skonstruować całkiem nową fabułą, wprowadzić więcej eventów i dopracować mechanikę gry.

  Stare posty i tematy zostaną przeniesione do archiwum, które będziemy chcieli udostępnić dla wszystkich. "Starzy" gracze natomiast będą mieli wybór. Mogą zachować obecną kartę postaci, a nawet niektóre wątki związane z ich postacią i przenieść to na nową fabułę LUB stworzyć zupełnie nową postać i zacząć grę od nowa.

  Prace związane z restartem zaczniemy powoli od poniedziałku. Będziecie oczywiście informowani o postępie tych prac, a najprawdopodobniej wkrótce udostępnimy Wam plan restartu. Oczywiście jesteśmy otwarci na każdą, choćby najmniejszą chęć pomocy w odbudowie forum. Jeśli chcielibyście coś nam doradzić, w czymś pomóc lub po prostu podzielić się swoimi pomysłami odnośnie nowej gry, napiszcie do mnie prywatną wiadomość.

  Dziękuję za przeczytanie tej długiej i nudnej wiadomości żadne

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 8:56 am