Forum aktualnie zamknięte.


  FAQ - Najczęściej zadawane pytania

  Share
  avatar
  William Hawke
  Administrator

  Liczba postów : 296
  Join date : 23/07/2014
  Age : 24
  Skąd : Hawkhill

  FAQ - Najczęściej zadawane pytania

  Pisanie by William Hawke on Pon Lip 06, 2015 2:26 pm

  Tutaj będą znajdować się odpowiedzi na zadawane przez Was pytania ku pożytkowi wszelkich nowych graczy.

  1. O co dokładnie chodzi z zaletami i wadami.
  Zalety i wady to wraże punkty naszej postaci. Określają wyjątkowo dobre i wyjątkowo słabe strony bohatera. Ich liczba musi być równa ponieważ za wielkimi umiejętnościami zazwyczaj kryją się spore słabości.

  Jednak o co dokładnie chodzi? Dla przykładu podam dwie postacie z sagi. Robb Stark i Edmure Tully byli od dziecka przygotowywani do roli lordów. Zarówno jeden jak i drugi zagłębił sztuki takie jak strategia czy taktyka. Edmure ponadto miał już z racji swojego wieku nieco więcej doświadczenia w sprawach wojny. Był w stanie też poprowadzić atak pod Kamiennym Młynem. Jednak mimo to nie był takim geniuszem jak Robb Stark. Ten zaś był urodzonym strategiem i urodzonym taktykiem, który wprost we krwi miał sprawy wojenne i wielki geniusz. Ów geniusz okupił wielkimi wadami...

  Z przykładu jasno wynika, że nie każdy strateg musi być urodzonym strategiem, a nie każdy wojownik urodzonym wojownikiem. Dlatego też należy uważać z ilością wad i zalet. Jeżeli ktoś chce stworzyć postać boga wojny to ów osoba nie powinna być za bardzo zajęta sprawami intryg.


  _________________
  Wzlecimy Wysoko

   Obecny czas to Sob Lip 21, 2018 9:18 pm