Forum aktualnie zamknięte.


  Komnata sypialna Adehade'a

  Share
  avatar
  Arleila Tyrell

  Liczba postów : 38
  Join date : 30/05/2014
  Skąd : Wysogród

  Komnata sypialna Adehade'a

  Pisanie by Arleila Tyrell on Wto Cze 03, 2014 2:50 am

  Komnata sypialna Adehade'a Tyrella to niewielkie pomieszczenie, w którym najwięcej miejsca zajmuje przepiękne łoże z baldachimem. Materiał, z którego uszyto kotary mieni się złotą i zieloną nicią, sprawiając iż cały pokój wygląda dość groteskowo. W końcu to tylko łóżko, aczkolwiek łóżko lorda dziedzica Wysogrodu. Zaraz po zejściu z łoża i przejściu kilku metrów można natrafić na stół, zazwyczaj nic na nim się nie znajduje oprócz kilku ksiąg i pergaminów. Tutaj jednak Tyrell sprawuje swój urząd oraz oddaje się konsumpcji przynoszonych przez służbę posiłków. Rzadko bowiem zdarza mu się spożywać śniadania, obiady i kolacje w towarzystwie rodziny. Woli zamykać się w swojej "świątyni spokoju" by przemyśleć i "przetrawić" swoje pomysły, nadzieje i sytuacje. Oprócz tych dwóch głównych elementów wystroju nie można zapomnieć o szerokim przejściu prowadzącym na sporych rozmiarów balkon. W przejściu tym znajduje się delikatny, aksamitny materiał, skutecznie ograniczający jednak wiatr i zimno wpadające do wnętrza pomieszczenia. Na ścianach wiszą wszelakie ozdoby, instrumenty, bronie wszystko to, aby zapewnić komnacie sypialnej chociaż trochę przytulności. Poza tymi głównymi elementami komnata ta nie różni się jednak od reszty komnat lordowskich we wszystkich częściach Westeros. Chociaż może tylko w tej dzień i noc unosi się przepiękny zapach świeżych róż.
  avatar
  Aldith Tyrell

  Liczba postów : 37
  Join date : 29/05/2014
  Skąd : Reach

  Re: Komnata sypialna Adehade'a

  Pisanie by Aldith Tyrell on Nie Mar 15, 2015 3:36 pm

  Aldith stał przy oknie w swojej komnacie. Spoglądał na ogrody otaczające miasto. Dużo ostatnio działo się w jego życiu. Choroba, w czasie której ojciec poprowadził zwycięską kampanię na Ziemiach Burzy, zmiana króla i strata zdobytych ziem. Czy mógł wybaczyć ojcu to działanie wbrew interesom Reach? Rozum mówił "Nie, nie odpuszczaj. Dobro rodu i Reach jest ważniejsze od dobra jednostki!". Z drugiej jednak strony serce wołało "To twój ojciec! Musisz mu wybaczyć!". Rozmyślał tak przez dłuższy czas. - To mój ojciec.
  avatar
  Aldith Tyrell

  Liczba postów : 37
  Join date : 29/05/2014
  Skąd : Reach

  Re: Komnata sypialna Adehade'a

  Pisanie by Aldith Tyrell on Sob Maj 16, 2015 10:56 am

  Od paru dni przebywał w swojej komnacie. Wychodził z niej tylko po to, żeby trenować przed turniejem. Szczerze to nie mógł doczekać się ślubu i późniejszych wydarzeń. Liczył na pojedynek z Torrhernem w turnieju i powalenie go. Przestał pić wino. Gdy zaschło mu w gardle schodził do kuchni by zaczerpnąć wody.

  Sponsored content

  Re: Komnata sypialna Adehade'a

  Pisanie by Sponsored content

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 1:06 pm