Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


4 posters

    Ansten Heggen Harlaw

    Ansten Heggen Harlaw
    Ansten Heggen Harlaw


    Liczba postów : 34
    Join date : 01/06/2014
    Skąd : Pyke

    Ansten Heggen Harlaw Empty Ansten Heggen Harlaw

    Pisanie by Ansten Heggen Harlaw Pią Cze 06, 2014 7:56 pm

    Poczta lorda Anstena Harlaw.


    Ansten Heggen Harlaw 2q1x6s0
    Eryk Greyjoy
    Eryk Greyjoy


    Liczba postów : 257
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Pyke

    Ansten Heggen Harlaw Empty Re: Ansten Heggen Harlaw

    Pisanie by Eryk Greyjoy Pią Cze 06, 2014 9:05 pm

    *List wygląda schludnie. Czerpany papier z północy*

    Anstenie Heggen, lordzie Harlaw !

    Jestem zadowolony tym że przejąłeś władzę na Harlaw (i tymczasową regenturę na wyspach) po swoim schorowanym ojcu. Dobrze się stało że to właśnie ty, wojowniczy i odważny, zostałeś moim wasalem na Harlaw. Twoja pomoc zapewne będzie nieoceniona w najbliższych działaniach wojennych z rodem Lannister, swoją drogą mam już pierwsze zadanie dla ciebie i twoich ludzi. Odezwij się gdy już zmobilizujesz jakieś siły (trzeba ruszyć dupy rady admiralicji. Ostatnio strasznie się rozleniwili ...).

    PS. Zostałem zaręczony z Lady Tully (nie słyszę sprzeciwów) i masz nie tykać okrętów z Riverrun, zrozumiano ? Ślub odbędzie się w przeciągu miesiąca.

    Twój przyjaciel, i miłościwy władca - Nikolaj Greyjoy.
    Eryk Greyjoy
    Eryk Greyjoy


    Liczba postów : 257
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Pyke

    Ansten Heggen Harlaw Empty Re: Ansten Heggen Harlaw

    Pisanie by Eryk Greyjoy Pią Cze 06, 2014 10:25 pm

    W odpowiedzi na twoje pytanie,

    Mobilizacja na Harlaw się udała ? Cieszę się. Wasze armie zawsze dobrze służyły żelaznym wyspom. Zadanie dla ciebie jest proste. Rosh Stark i Torhern Baratheon będą słać armie na siły Lannister - Targeryen od północy piechotą, zaś lwy nie mają gotowej do obrony floty. Faircastle byłoby świetnym celem dla naszej grabieży. Rozumiesz ? Wejdziesz tam ze swoimi siłami, przejmiesz zamek, ograbisz i spalisz go. Tak jak nasi ojcowie przed nami. Nie powinno tam być zbyt dużo sił, maksymalnie 200 - 300. Posiłki Lannisterów nie powinni dać sobie rady przejść i odbić jej z twoich rąk. Chwilę przed ich nadejściem wskoczysz z ludźmi na okręty i odpłyniesz. Zaś oni zastaną zgliszcza swojej fortecy.
    Weźmiesz swoje siły z Harlaw, weźmiesz 400 ludzi i parę Drakkarów (tyle żeby ich pomieścić) po czym wypłyniesz i wykonasz ten plan. Nagroda będzie hojna ... podobno szukałeś żony ? I chodzą słuchy żeś pazerny na złoto ...

    Twój przyjaciel i władca - Nikolaj Greyjoy.
    Eryk Greyjoy
    Eryk Greyjoy


    Liczba postów : 257
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Pyke

    Ansten Heggen Harlaw Empty Re: Ansten Heggen Harlaw

    Pisanie by Eryk Greyjoy Sob Cze 07, 2014 10:55 pm

    Anstenie Harlaw !

    Jako twój władca nie jestem zobowiązany udzielać ci zgody na korespondencję prywatną, jednak jeżeli masz zamiar negocjować sprawy państwowe to ufam że możesz sygnować się konsulem Żelaznych Wysp i stanowić o stosunkach z Dorne. Nigdy specjalnie nie zależało mi na stosunkach z ich państwem, jednak siła Martellów dowodzonych przez charyzmatycznych dowódców nie ma sobie równych. Dziękuję że powiadomiłeś mnie o tym pomyśle, co dało mi motywacje do rozpoczęcia korespondencji z Aiszą (trochę się obawiam ale spróbuję) i w razie czego zawiązania jakiejś ugody z dworem Dorne.

    PS. Żelazna gościnność ? Chyba masz na myśli witanie gości ostrzami i trutką.
    PPS. Nie spierdol tego.

    Twój miłosierny władca, Nikolaj Greyjoy.
    Yoren
    Yoren


    Liczba postów : 162
    Join date : 09/06/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Ansten Heggen Harlaw Empty Re: Ansten Heggen Harlaw

    Pisanie by Yoren Wto Cze 10, 2014 1:02 am

    Do wszystkich Lordów i Lady Westeros

    Proszę Was szanowni Lordowie i Lady o opróżnienie lochów, cel i wysłanie skazańców na mur. Dla Was nie ma to znaczenia a nam bardzo pomoże. Ostatnio szeregi Nocnej Straży topnieją bardzo szybko, jest wielu dezerterów. Spowodowane to jest wieścią o Innych i niepokojących ruchach dzikich. Wiem, że teraz na kontynencie szaleje wojna, dlatego będę wdzięczny jeżeli dotrze do nas ktokolwiek.
    PAMIĘTAJCIE
    To my jesteśmy pierwszą linią obrony przed nieznanym niebezpieczeństwem zza muru, które się zbliża. Tak samo jak NADCHODZI ZIMA. Wierzcie mi, to Prawda.

    Z wyrazami Szacunku
    Yoren Storm, Lord Sztormu, Pierwszy Zwiadowca
    Elijah Martell
    Elijah Martell


    Liczba postów : 162
    Join date : 06/06/2014
    Skąd : Dorne

    Ansten Heggen Harlaw Empty Re: Ansten Heggen Harlaw

    Pisanie by Elijah Martell Wto Cze 10, 2014 9:48 pm

    Lordzie Harlaw

    Dziękuję za list i słowa w nim zawarte. Nie jestem jednak specjalnie dumny z tego co dokonałem. To był mój oczywisty obowiązek. A co do twojego pytania jak zdołałem to zrobić - no cóż, sama Aisza ułatwiła mi zadanie. Od dłuższego czasu pomiatała i gardziła służbą, żołnierzami i doradcami. Gdy tylko przybiłem do portu w Słonecznej Włóczni, sam Maester poinformował mnie o całej sytuacji i poprosił o pomoc. Miałem za sobą wojsko i straż miejską. Moim jedynym zadaniem było wejść do sali tronowej i wypowiedzieć kilka rozkazów.

    Mimo wszystko, ciesze się iż Dorne uporało się z problemami wewnętrznymi.

    Z poważaniem,
    Elijah Martell, Książę Dorne, Lord Słonecznej Włóczni.

    Sponsored content


    Ansten Heggen Harlaw Empty Re: Ansten Heggen Harlaw

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 06, 2024 3:50 pm