Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


2 posters

    W co gracie?

    Edryk Rivers
    Edryk Rivers


    Liczba postów : 54
    Join date : 07/08/2014

    W co gracie? Empty W co gracie?

    Pisanie by Edryk Rivers Wto Wrz 16, 2014 10:42 pm

    Tak jak sam temat mówi piszemy tutaj w co gramy. Oczywiście, po za naszym PBF xD. Wszelkie dyskusje są mile widziane.

    Więc, ja zacznę. Od długiego czasu bodajże od kwietnia mucę sobie w Gothica Mutliplayer. Głownie na serwerach RP, ponieważ tam wszystko robi się pisząc np. /ja Powolnym krokiem przekracza próg karczmy. Za, to niedawno znowu powróciłem do Skyrim. I właśnie w tej chwili zniszczyłem bunt Gromowładnych Very Happy . A wy w co gracie? Razz
    Elijah Martell
    Elijah Martell


    Liczba postów : 162
    Join date : 06/06/2014
    Skąd : Dorne

    W co gracie? Empty Re: W co gracie?

    Pisanie by Elijah Martell Wto Wrz 16, 2014 11:25 pm

    Moim ulubionym gatunkiem jest oczywiście RPG, grałem w wiele tytułów ale najlepszą grą RPG wszech czasów (wg. mnie) jest seria Mass Effect, w której zakochałem się od pierwszego wejrzenia i którą przechodziłem dziesiątki razy. Oczywiście oprócz ME do gustu przypadły mi Wiedźmin, TESV:Skyrim, Deus Ex, Dragon Age.
    Ze strategii najbardziej lubię serię Heroes, szczególnie trzecią i piątą część. Ogólnie uniwersum Might and Magic jest mi bardzo bliskie (prawie tak bliskie jak ME), dlatego grywam również w grę karcianą Duel of Champions (chętnych zapraszam do gry, nick Egan21).
    Bardzo dużo grywam w Battlefield 3 (obecnie mam ponad 180 godzin na liczniku Smile ).

      Obecny czas to Pią Kwi 26, 2024 9:37 pm