Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


+3
Leech Tully
Eryk Greyjoy
Karchis Frey
7 posters

    Poczta Lorda Freya

    Karchis Frey
    Karchis Frey


    Liczba postów : 56
    Join date : 14/07/2014

    Poczta Lorda Freya Empty Poczta Lorda Freya

    Pisanie by Karchis Frey Pon Lip 14, 2014 12:20 pm

    OFICJALNA POCZTA LORDA KARCHISA


    Poczta Lorda Freya Ifu3a8
    Eryk Greyjoy
    Eryk Greyjoy


    Liczba postów : 257
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Pyke

    Poczta Lorda Freya Empty Re: Poczta Lorda Freya

    Pisanie by Eryk Greyjoy Pon Lip 14, 2014 3:18 pm

    Lordzie Frey,

    Na wyspy możesz udać się kiedy chcesz, jednak ostrzegam że nie zastaniesz mnie w ciągu najbliższego miesiąca. Aktualnie przygotowuję się do ślubu z Elbereth Tully.
    Podobno jej rodzina ma jakieś złe doświadczenia z zapraszaniem Freyów na uroczystości.

    Pozdrawia, Jakub Nikolaj Greyjoy, władca Żelaznych Wysp i Lord Pyke.
    Eryk Greyjoy
    Eryk Greyjoy


    Liczba postów : 257
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Pyke

    Poczta Lorda Freya Empty Re: Poczta Lorda Freya

    Pisanie by Eryk Greyjoy Pon Lip 14, 2014 3:27 pm

    Szanowny Lordzie Frey,

    Tak, przygotowywać się będę w dorzeczu. I z chęcią cię ugoszczę na weselu, na które zostaniesz niebawem zaproszony. Potem zaś możesz przypłynąć na wyspy, mogę nawet zapewnić transport.

    Nikolaj Greyjoy
    Leech Tully
    Leech Tully


    Liczba postów : 146
    Join date : 06/07/2014
    Age : 29

    Poczta Lorda Freya Empty Re: Poczta Lorda Freya

    Pisanie by Leech Tully Sob Sie 09, 2014 2:18 am

    Drogi Lordzie Frey

    Jako Lord Dorzecza chciałbym przeprosić Ciebie za poprzedni list, który dostałeś. Jak zapewne wiesz, widniał tam podpis starszej z moich dwóch sióstr, Elbereth. Jednak został napisany nie jej ręką, lecz pewnego bękarta, przebywającego w Riverrun na dworze . Zrobił to w akcie zemsty. Gdybyś pomyślał, wiedziałbyś, że list w sprawie ślubu członka rodziny Tullych napisałbym ja, głowa rodu, a przynajmniej byłby on w moim imieniu. Tak czy inaczej, to wielkie nieporozumienie. Osoba, która dopuściła się tego czynu została surowo i przykładnie ukarana. Jego głowa została nabita na pal przed bramą zamku. Może jest coś co sprawi, że zapomnisz o tym.. hmm incydencie.
    Za tydzień zwołuję naradę Lordów Dorzecza, musimy obgadać pewne sprawy dotyczące naszego regionu. Twoja obecność jest obowiązkowa, bramy zamku są dla Was zawsze otwarte. Myślę, że to będzie idealny czas i miejsce na przedyskutowanie sprawy Tej rzeczy..

    Z wyrazami Szacunku
    Lord Dorzecza Leech Tully
    Nikolai
    Nikolai


    Liczba postów : 45
    Join date : 10/08/2014
    Skąd : Orle Gniazdo

    Poczta Lorda Freya Empty Re: Poczta Lorda Freya

    Pisanie by Nikolai Pon Sie 11, 2014 7:20 pm

    Drogi Lordzie Frey'u

    Z racji objęcia przeze mnie stanowiska namiestnika wschodu, chciałbym zaprosić ciebie i twoją rodzinę na przyjęcie które odbędzie się 17 sierpnia bieżącego roku o godzinie 19, mam nadzieję iż te spotkanie pogłębi więzi naszych rodów.

    Lord i namiestnik Wschodu Nikolai Arryn.
    Blanche Manderly
    Blanche Manderly


    Liczba postów : 197
    Join date : 05/06/2014
    Skąd : Riverrun

    Poczta Lorda Freya Empty Re: Poczta Lorda Freya

    Pisanie by Blanche Manderly Pią Sie 15, 2014 10:56 pm

    Korzystając z wykradzionego kruka.

    Drogi Lordzie Frey

    Na początku pragnę zaznaczyć, że wiem doskonale, że znajdujesz się panie w naszej siedzibie, ale z pewnych powodów kontaktuje się z Tobą w ten, a nie inny sposób.
    Mam nadzieję tutaj zapewnić Cię o przyjaźni, jaką żywię do Ciebie i całego rodu Frey'ów, a dawne... nieporozumienia były skutkiem władczych zachowań mojej siostry, która pragnęła nadmiernej władzy nad moim losem, czemu musiałam się sprzeciwić. Owocem tego rodzinnego konfliktu mogła być wszakże Twoja urażona duma, za co z całego serca przepraszam.

    Nie miej żalu, o stare błędy młodego i naiwnego dziewczątka, gdyż przemyślałam sobie to i owo i troszeczkę dorosłam. Pragnę z Tobą, panie i całym Twym rodem utrzymywać przyjazne stosunki, gdyż mamy innych może nawet wspólnych wrogów. Jeśli pragniesz panie porozmawiać ze mną osobiście lub listownie czekam na kontakt. Jestem w stanie udzielić Ci kilku użytecznych informacji...

    Ten list jest oczywiście adresowany tylko do Ciebie, mam nadzieję, że postronni nie będą mieli kontaktu z tą wiadomością. Liczę na rychłą odpowiedź wyjaśniającą dręczącą mnie sytuację. Jeszcze raz zapewniam, że to nie była moja wina, stałam się jedynie pionkiem i pokrzywdzoną w całej tej sytuacji podobnie jak Ty, panie.

    Z wyrazami szacunku
    Lady Blanche
    Leech Tully
    Leech Tully


    Liczba postów : 146
    Join date : 06/07/2014
    Age : 29

    Poczta Lorda Freya Empty Re: Poczta Lorda Freya

    Pisanie by Leech Tully Wto Sie 26, 2014 1:47 pm

    Lordzie Karchis Frey

    Cieszę się, że ni było żadnych problemów z więźniem. Nie myślałem jeszcze nad datą, jednak nie nastąpi on w najbliższym czasie. Mam teraz bardzo dużo spraw związanych z dyplomacją Dorzecza. Warunkiem jednak ślubu jest odbycie się go w Riverrun. Czekam na odpowiedź.

    Z wyrazami Szacunku
    Leech Tully, Lord Dorzecza
    Mistrz Gry
    Mistrz Gry


    Liczba postów : 512
    Join date : 25/06/2014

    Poczta Lorda Freya Empty Re: Poczta Lorda Freya

    Pisanie by Mistrz Gry Pią Wrz 05, 2014 7:52 pm

    Do Lorda Karchisa Freya

    Król wzywa wszystkich swoich lordów do stolicy, aby ogłosić sprawę niezwykłej wagi. Prosimy o stawienie się jak najszybciej na dworze. Będzie to przełomowy moment dla całego królestwa.

    Wielki Maester Victarion
    Leech Tully
    Leech Tully


    Liczba postów : 146
    Join date : 06/07/2014
    Age : 29

    Poczta Lorda Freya Empty Re: Poczta Lorda Freya

    Pisanie by Leech Tully Sro Lut 11, 2015 6:11 pm

    Jesień, 24 stycznia 282 roku

    Do pana Bliźniaków, Lorda Karchisa Freya.

    Lordzie ustaliłem już datę ślubu Twojego syna i mojej kuzynki. Odbędzie się on 20 lutego w Riverrun. Przybądźcie dzień wcześniej, aby dogadać szczegóły tej, jakże ważnej ceremonii.

    Z wyrazami szacunku, Leech Tully, Lord Riverrun i Pan Dorzecza


    ( list dotrze następnego dnia )
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Poczta Lorda Freya Empty Re: Poczta Lorda Freya

    Pisanie by Dustin Sob Lut 21, 2015 11:54 pm

    Jesień, 20 stycznia 282 roku

    Do Karchisa Freya, Lorda Przeprawy

    Szlachetny Lordzie Frey, chciałbym zaprosić cię na ślub mojej córki Alys z Lordem Torrhernem Baratheonem z Końca Burzy, który odbędzie się piątego lutego tego roku. Dzień po nim będzie miał miejsce niewielki turniej. Liczę na to, że zaszczycisz nas swoją obecnością. Liczę też na rozmowę o dzisiejszej młodzieży z kimś, kto doświadczył w życiu tyle co ja i nie mogę doczekać się spotkania. Towarzystwo tych wszystkich młokosów bywa męczące, prawda?

    Z wyrazami szacunku,
    Dustin Tyrell, Namiestnik Południa

    Kruk doleci 22 stycznia 282 roku.

    Sponsored content


    Poczta Lorda Freya Empty Re: Poczta Lorda Freya

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 6:45 pm