Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


3 posters

    Orik Mormont

    Orik Mormont
    Orik Mormont


    Liczba postów : 57
    Join date : 05/08/2014
    Skąd : Niedźwiedzia Wyspa

    Orik Mormont Empty Orik Mormont

    Pisanie by Orik Mormont Wto Sie 05, 2014 5:06 pm

    Poczta Orika Mormont Lorda Niedźwiedziej Wyspy.
    Orik Mormont T068a0
    Darren Stark
    Darren Stark


    Liczba postów : 11
    Join date : 19/01/2015
    Skąd : Winterfell

    Orik Mormont Empty Re: Orik Mormont

    Pisanie by Darren Stark Pią Lut 13, 2015 3:15 pm

    Szanowny lordzie Mormont!

    Dotarł do mnie Twój list i niezwykle zasmuciła mnie jego treść. Nie oznacza to jednak, że nie rozumiem Waszej decyzji. To oczywiste, że nie zgadzacie się na życie w takich warunkach, ale chcę byś trochę przemyślał tę decyzję. Nie chcemy mieć w Was wroga, jedynie przyjaciela. A chyba rozumiesz, że ze względu na geograficzne położenie Niedźwiedziej Wyspy podleganie nam, Północy, jest korzystne i dla Was. Nie wiem, jaką dokładnie politykę prowadził wobec Was mój brat, lecz teraz to ja jestem lordem Winterfell i zrobię wszystko, by długa przyjaźń między naszymi krainami nie zakończyła się teraz. Moglibyśmy obniżyć cła i zapewnić Wam wszystko, czego potrzebujecie - od jedzenia, przez finanse, po wojska.

    Rozumiem jednak, że list ten pisany może być za późno, pewnie już dogadałeś się odpowiednio z królem. Jeśli jednak mogę zrobić w tej sprawie coś, co nie zakończy się ani rozlewem krwi, anie Waszym odejściem, chciałbym byś mnie poinformował.

    Lord Darren Stark
    Darren Stark
    Darren Stark


    Liczba postów : 11
    Join date : 19/01/2015
    Skąd : Winterfell

    Orik Mormont Empty Re: Orik Mormont

    Pisanie by Darren Stark Sob Lut 14, 2015 4:27 pm

    Szanowny Lordzie Mormont

    Cieszę się, że udało nam się dojść do jakiegoś porozumienia. Mam jednak obawy, że dziesięć tysięcy sztuk złota to dość duża suma. Nie mogę podarować Ci tak wiele złota, jeszcze niedawno pisałeś do mnie o planach rebelii. Nie zrozum mnie źle, nie wątpię w Twą uczciwość, ani w Twój honor, ale miałem prawo nabrać uczucia delikatnej niepewności. Oczywiście wciąż chcę jak najlepiej przysłużyć się Tobie i mieszkańcom Niedźwiedziej Wyspy. Dlatego proponuję pięć tysięcy sztuk złota i dostawę zapasów żywności. Po jakimś czasie będziesz mógł spodziewać się dalszych dostaw pieniędzy i jedzenia.
    Mam nadzieję, że mnie zrozumiesz i nie odbierzesz wrogo mych zamiarów. Oczywiście, jeśli chcesz, możemy dalej negocjować nad tą sytuacją.

    Lord Darren Stark
    Darren Stark
    Darren Stark


    Liczba postów : 11
    Join date : 19/01/2015
    Skąd : Winterfell

    Orik Mormont Empty Re: Orik Mormont

    Pisanie by Darren Stark Pon Lut 16, 2015 12:07 pm

    Jesień, 28 stycznia 282 roku
    Szanowny lordzie Mormont

    Wiedz, że zgodziłem się na Twoje warunki i kiedy czytasz ten list jestem już pewnie w drodze na Niedźwiedzią Wyspę. Ja, kilku moich ludzi i żadnych żołnierzy w skrzyniach, tylko jedzenie i złoto.

    Wszystko omówimy na miejscu, mam nadzieję, że spotkanie przebiegnie w zgodzie i bez zbędnych kłótni, a zakończy się ustaleniami korzystnymi dla obu stron.

    Lord Darren Stark
    The author of this message was banned from the forum - See the message

    Sponsored content


    Orik Mormont Empty Re: Orik Mormont

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 7:47 am