Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


5 posters

    William Manderly

    William Hawke
    William Hawke
    Administrator


    Liczba postów : 296
    Join date : 23/07/2014
    Age : 30
    Skąd : Hawkhill

    William Manderly Empty William Manderly

    Pisanie by William Hawke Sro Wrz 24, 2014 8:37 pm

    Kruczarnia Lorda Białego Portu Chorążego Rodu Starków Williama Manderlego.


    William Manderly Arms_House-Manderly


    Ostatnio zmieniony przez William Manderly dnia Pon Maj 11, 2015 11:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Edwyle Stark
    Edwyle Stark


    Liczba postów : 94
    Join date : 27/06/2014
    Skąd : Północ

    William Manderly Empty Re: William Manderly

    Pisanie by Edwyle Stark Sob Wrz 27, 2014 7:24 pm

    Do Williama Manderlyego, Lorda Białego Portu,

    Drogi Lordzie Manderly, cieszę się z twoich planów i je serdecznie popieram. Oczywiście wspomogę ciebie w twoich dążeniach na tyle, ile będę w stanie. Chciałbym byś przybył do Winterfell, gdzie moglibyśmy omówić to w cztery oczy.

    Lord Edwyle Stark, Namiestnik i pan Północy
    *pieczęć rodu Starków*
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    William Manderly Empty Re: William Manderly

    Pisanie by Dustin Nie Lut 22, 2015 9:47 pm

    Jesień, 20 stycznia 282 roku

    Do Williama Manderly'ego, Lorda Białego Portu

    Szlachetny Lordzie Manderly, chciałbym zaprosić cię na ślub mojej córki Alys z Lordem Torrhernem Baratheonem z Końca Burzy, który odbędzie się piątego lutego tego roku. Dzień po nim będzie miał miejsce niewielki turniej. Liczę na to, że zaszczycisz nas swoją obecnością.

    Z wyrazami szacunku,
    Dustin Tyrell, Namiestnik Południa

    Kruk doleci 23 stycznia 282 roku.
    Blanche Manderly
    Blanche Manderly


    Liczba postów : 197
    Join date : 05/06/2014
    Skąd : Riverrun

    William Manderly Empty Re: William Manderly

    Pisanie by Blanche Manderly Sob Mar 07, 2015 8:33 pm

    2 luty 282
    Do Lorda Williama Manderly

    Mężu, dopilnowałam, żeby Twoje słowa otrzymały posłuch, wydałam odpowiednie rozkazy. Rozesłałam wieści w Twoim imieniu do podległych Ci ludzi. Cieszę się, że szczęście Ci sprzyja i wszystko układa się pomyślnie. Udało nam się w dużej mierze dzięki Belicho zatrzymać Jamiego Starka, który jest moim gościem z przymusu. Nie brakuje mu wygód, ale przebywa w celi. Doszło do walki. Straciliśmy 10 dobrych ludzi. Kupcy na razie nie robią problemów, póki leje się wino i wypłacam rekompensaty. Zarządca się tym zajął. Załączam list otwarty, który dotarł do miasta. Powinieneś się z nim zapoznać

    "Do Lordów Północy,
    Drodzy wasale Starków, chciałbym Was poinformować, że Lord Darren Stark został przeze mnie aresztowany, a powodem tego było działanie na szkodę Wolnego Królestwa Niedźwiedziej Wyspy. Wasz suweren zostanie u mnie jako honorowy gość na wypadek działań zbrojnych. Jeżeli dojdą do mnie wieści o zbrojeniu się wybrzeża obok Królestwa Niedźwiedziego, Wasi i jego ludzie zobaczą jego głowę na pice, w grodzie Niedźwiedziej Wyspy. Domagam się od Żelaznego Tronu uznania Wolnego Królestwa Niedźwiedziej Wyspy jak i od Was, szlachetni Lordowie, możecie także do mnie dołączyć i zbudować potęgę wyspy, wraz z tym listem przysyłam mapę, na której zostały zaznaczone granice mego Królestwa, wraz z granicami wodnymi.

    Orik Mormont"


    Twoja Blanche

    PS. Wróć szybko. Tęsknię.
    Blanche Manderly
    Blanche Manderly


    Liczba postów : 197
    Join date : 05/06/2014
    Skąd : Riverrun

    William Manderly Empty Re: William Manderly

    Pisanie by Blanche Manderly Pon Mar 16, 2015 10:54 pm

    Jesień, 7 lutego 282 roku

    Panie mój i Mężu

    Dziś stawili się pod murami miasta pierwsi sprzymierzeńcy: Lordowie Bolton i Hornwood z konnicą. Razem z nimi i Belichem realizujemy wypad na Old Castle. Następna będzie Fosa Cailin, ale to tuż po przybyciu reszty oddziałów. Wspomogę ich ludźmi z Białego Portu oraz ugoszczę wśród murów ze wszelkimi honorami. Napisz, jakie są Twoje rozkazy czy plany. Jak Ci się wiedzie, jakie wieści?

    Zniecierpliwiona i czekająca Twego powrotu
    Twoja Blanche
    ten sam dzień, wieczór
    Mistrz Gry
    Mistrz Gry


    Liczba postów : 512
    Join date : 25/06/2014

    William Manderly Empty Re: William Manderly

    Pisanie by Mistrz Gry Pon Maj 11, 2015 11:50 pm

    List dotrze 21 lutego

    Szlachetny lordzie Williamie Manderly,

    Chciałbym opisać Ci, Panie, przedziwną sytuację zastałą w Fosie Cailin i na terenie w pobliżu twierdzy. Nie zastaliśmy tam lordów Cerwyna, Hornwooda, ani Boltona. Nie było tam nawet garnizonu Fosy, a przynajmniej tak nam się wydaje. W zamku są zapewne zwykli ludzie. Ziemia przy forcie jest stratowana jak po bitwie. Znaleźliśmy poniszczone sztandary lorda Cerwyna, a zwłoki to niemal tylko jego ludzie. Znaleźliśmy też martwych żołnierzy lorda Boltona i lorda Hornwooda, jednak było ich znacznie mniej. Mamy nadzieję, że otrzymamy rozkazy dotyczące tego, co teraz mamy uczynić. Rozbiliśmy obóz pod Fosą Cailin.

    Lord Glover
    Mistrz Gry
    Mistrz Gry


    Liczba postów : 512
    Join date : 25/06/2014

    William Manderly Empty Re: William Manderly

    Pisanie by Mistrz Gry Pon Maj 25, 2015 11:16 pm

    KLIK +2 za stanowisko Williama

    Do Williama Mandery'ego, Starszego nad monetą, Lorda Białego Portu

    Cieszę się że mimo nieobecności w Królewskiej Przystani wciąż wypełniasz swe obowiązki. Cieszy mnie wieść o kontaktach handlowych jakie nawiązałeś w Wolnych Miastach, jednak jeśli chodzi o pieniądze o które prosisz, niestety nie mogę udzielić tak wielkiej sumy mając na potwierdzenie Twych słów jedynie list. Wybacz mój brak zaufania, jednak pod Twoją nieobecność w stolicy skarbiec został pod moją opieką i nie chcę podejmować decyzji w tej sprawie samodzielnie. Wyślę jednak kruka do Wysogrodu, gdzie przebywa aktualnie Król i Namiestnik. Jeśli oni wydadzą zgodę na uszczuplenie skarbca o dziesięć tysięcy złotych smoków z chęcią je wypłacę.

    Jason, nadzorca Skarbca  

    List dotrze 12 lutego

    ________________________________________________________
    KLIK

    Do Williama Mandery'ego, Starszego nad monetą, Lorda Białego Portu

    Właśnie otrzymałem wiadomość od Jego Wysokości Króla Daemona. On również nie wyraził zgody na użyczenie takiej sumy na potwierdzenie których ma jedynie list podpisany Twoim nazwiskiem. Zachęca jednak do przybycia do Królewskiej Przystani i omówienia z nim szczegółów Twego planu.
    Jason, nadzorca Skarbca

    List odbył drogę z Królewskiej Przystani do Wysogrodu i z powrotem. Do Białego portu dotrze 20 lutego

    Sponsored content


    William Manderly Empty Re: William Manderly

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 4:13 am