Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


+10
Roland Greyjoy
Alys Baratheon
Nikolai
Ordo Lannister
Yoren
Blanche Manderly
Eryk Greyjoy
Torrhern
Pan Admin
Elbereth Tully
14 posters

    Elbereth Tully

    Elbereth Tully
    Elbereth Tully
    Administrator


    Liczba postów : 312
    Join date : 31/05/2014
    Age : 27
    Skąd : Riverrun

    Elbereth Tully Empty Elbereth Tully

    Pisanie by Elbereth Tully Sob Maj 31, 2014 8:09 pm

    Poczta Lady Elbereth Tully

    Elbereth Tully 2z6cd9x
    Pan Admin
    Pan Admin
    Administrator


    Liczba postów : 172
    Join date : 09/03/2014

    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Pan Admin Sob Maj 31, 2014 8:41 pm

    Piękna Lady Elbereth.
    chciałbym zaprosić cię na uczę która odbędzie, się w moim dworze w Winterfell. Byłbym zaszczycony gdybyś przybyła.



    Z poważaniem.
    Lord Rosh, Stark.
    Pierwszy tego imienia. Namiestnik północy i pan Winterfell.[/i]
    Torrhern
    Torrhern


    Liczba postów : 260
    Join date : 29/05/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Elbereth Tully Empty Wspólna droga do Winterfell

    Pisanie by Torrhern Nie Cze 01, 2014 10:23 am

    Droga Lady Elbereth Tully

    Doszły mnie wieści że Lord Rosh zaprosił Cię na ucztę i postanowiłaś się na nią wybrać. Jako że droga jest teraz niebezpieczna, oferuję Tobie wspólną drogę do Winterfell i spowrotem. Większa eskorta to większa ochrona. Jako nasze zamki są daleko od siebie, to proponuję jako miejsce spotkania małą wioskę na skrzyżowaniu Królewskiego Traktu z drogą prowadzącą z Rivverun do Doliny Arrynów. Powiadomię Cię gdy będę się zbliżał, narazie czekam na odpowiedź Lady Arleily Tyrell co do wspólnej podróży. Wyruszę w przeciągu dwóch dni.

    Z wyrazami Szacunku
    Lord Torrhern Brandon Baratheon
    Pierwszy Tego Imienia, Lord Końca Burzy, Namiestnik Południowego-Wschodu,
    Głowa Rodu Baratheonów
    Eryk Greyjoy
    Eryk Greyjoy


    Liczba postów : 257
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Pyke

    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Eryk Greyjoy Nie Cze 01, 2014 11:43 am

    *List jest wilgotny i pachnie rybami. Ewidentnie wysłany z Żelaznych Wysp jakiś czas temu ...*

    Szlachetna Lady Tully !

    Twoja rodzina od wieków stanowi naturalną granicę między naszym wybrzeżem, a północą Starków. W ramach zbliżającego się naszego udziału w wojnie, chciałbym negocjować w sprawie paktu o nieagresji i pozwolenia na przemarsz wojsk. Obiecujemy wsparcie finansowe i pełny immunitet waszych łodzi na naszej przestrzeni morskiej. Pierwotnie miałem napisać do waszego pana ojca, ale on chyba nie przyjmuje kruków ?
    Zresztą nieważne. Dorzecze jest chyba na tyle otwarte społecznie by pani dała radę ogłosić ewentualny pakt ?

    Z poszanowaniem, Jakub Nikolaj Greyjoy. Lord Pyke i całych Żelaznych Wysp, Admirał Żelaznej Floty.


    *Przybite pieczątką z krakenem*
    Eryk Greyjoy
    Eryk Greyjoy


    Liczba postów : 257
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Pyke

    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Eryk Greyjoy Nie Cze 01, 2014 12:25 pm

    Lady Tully !

    Jestem zaskoczony tak pozytywną odpowiedzią, pamiętając że nasze rody od zawsze toczą niesnaski dotyczące zachodnich brzegów.Wspaniale słyszeć, że liczycie na coś więcej, co ja także aprobuję. Wszystko wyjaśni się na uczcie, na którą mam nadzieję dotrzesz ? Ja jestem już prawie w Winterfell (pomyślne wiatry pospieszyły moją podróż) i mógłbym dopomóc innym lordom w trosce o twoje bezpieczeństwo ...

    Z nadzieją na lepsze, bogatsze jutro - Lord Greyjoy
    Torrhern
    Torrhern


    Liczba postów : 260
    Join date : 29/05/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Torrhern Nie Cze 01, 2014 3:18 pm

    Lady Elbereth Tully

    Na wspomnianą wcześniej ucztę planuje wyruszyć jutro we wczesnych godzinach. Proszę o potwierdzenie przybycia jutrzejszego dnia w umówione miejsce. Mam nadzieje, że nic nie zakłóci naszej podróży.

    Z wyrazami Szacunku
    Lord Torrhern Baratheon
    Pierwszy Tego Imienia, Lord Końca Burzy, Namiestnik Południowego-Wschodu,
    Głowa Rodu Baratheonów
    Blanche Manderly
    Blanche Manderly


    Liczba postów : 197
    Join date : 05/06/2014
    Skąd : Riverrun

    Elbereth Tully Empty List

    Pisanie by Blanche Manderly Pią Cze 06, 2014 1:23 pm

    Siostrzyczko,

    Przy liście w mały mieszku załączam zioła, które uleczą Twoją niemoc. Zrób z nich napar i spożyj go na czczo. Widoku rodziców unikam, czego oczy nie widzą tego sercu nie żal... ale przekaże im Twoje pozdrowienie. Zwiadowca  cat tęskni za Tobą tak jak i ja. Gratuluję sukcesu, jednak czy wart jest on swojej ceny...

    Uważaj na siebie
    Blanch
    Blanche Manderly
    Blanche Manderly


    Liczba postów : 197
    Join date : 05/06/2014
    Skąd : Riverrun

    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Blanche Manderly Pią Cze 06, 2014 9:23 pm

    Bethy,

    Cóż jestem dość sceptycznie nastawiona do tej sytuacji.
    Przemyśl to dobrze, wiesz, że zawsze możesz na mnie liczyć, jakbyś nie była szczęśliwa... wypadki chodzą po ludziach, zawsze może się KOMUŚ zdarzyć coś złego... Nie mogę się doczekać spotkania Twojego narzeczonego. Przywieź mi coś ładnego albo jakąś rzadką roślinę...

    Uściski
    Blanch
    Yoren
    Yoren


    Liczba postów : 162
    Join date : 09/06/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Yoren Wto Cze 10, 2014 12:59 am

    Do wszystkich Lordów i Lady Westeros

    Proszę Was szanowni Lordowie i Lady o opróżnienie lochów, cel i wysłanie skazańców na mur. Dla Was nie ma to znaczenia a nam bardzo pomoże. Ostatnio szeregi Nocnej Straży topnieją bardzo szybko, jest wielu dezerterów. Spowodowane to jest wieścią o Innych i niepokojących ruchach dzikich. Wiem, że teraz na kontynencie szaleje wojna, dlatego będę wdzięczny jeżeli dotrze do nas ktokolwiek.
    PAMIĘTAJCIE
    To my jesteśmy pierwszą linią obrony przed nieznanym niebezpieczeństwem zza muru, które się zbliża. Tak samo jak NADCHODZI ZIMA. Wierzcie mi, to Prawda.

    Z wyrazami Szacunku
    Yoren Storm, Lord Sztormu, Pierwszy Zwiadowca
    Blanche Manderly
    Blanche Manderly


    Liczba postów : 197
    Join date : 05/06/2014
    Skąd : Riverrun

    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Blanche Manderly Wto Cze 10, 2014 10:32 pm

    Siostrzyczko!

    Muszę Cię z przykrością zawiadomić o śmierci naszego maestra. Cóż, nasz konflikt skończony... Można by ironicznie stwierdzić, że umarł razem z nim. Należy zatroszczyć się o przekazanie jego stanowiska. Byłabym wdzięczna gdybyś się tym zajęła jak najszybciej. Postaraj się mieć wgląd w listę kandydatów i wybrać... najodpowiedniejszego, według NASZEGO mniemania.
    Zrobię przegląd lochów, zaznaczę zdolnych do służby na murze, ale nie poślę ich tam samych. Skłaniałabym się, aby czekać na wizytę brata z Nocnej Straży i jemu oddać pieczę nad więźniami. Tak będzie bezpieczniej.
    Z niecierpliwością czekam na Twój powrót i obiecaną ucztę zaręczynową. Przygotowania w toku. Jeśli długo Cię nie będzie zacznę się MARTWIĆ, a tego chybabyśmy nie chciały...


    Całuski
    Twoja Blanch
    Ordo Lannister
    Ordo Lannister


    Liczba postów : 103
    Join date : 12/06/2014

    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Ordo Lannister Pon Sie 11, 2014 1:29 pm

    Szlachetna Lady Elbereth

    Piszę by przekazać dobrą nowinę. Wiem o zamiarach twoich i Nikołaja, z faktu tego jestem niezmiernie rad. Tym milej jest mi przekazać że prowadzone są właśnie negocjacje z Greyjoyami. Tak że gdy dobiegną końca, wasz związek będzie mógł być zawarty w pokoju i dobrobycie. Pierwsze traktaty mamy już za sobą. Pertraktacje mogą jednak jeszcze chwile potrwać, z tej racji proszę cię o cierpliwość. A gdybyś nie mogła znieść rozłąki, mam nadzieje że listy jakie może ci słać starczą by wytrzymać kolejne kilka dni. Przyrzekam że długo to już nie potrwa.

    Z wyrazami szacunku, Lord Ordo Lannister.
    Nikolai
    Nikolai


    Liczba postów : 45
    Join date : 10/08/2014
    Skąd : Orle Gniazdo

    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Nikolai Wto Sie 12, 2014 6:37 pm

    Droga Lady Elbereth Tully

    Uprzejmie zawiadamiam iż w najbliższym czasie przybędę do Maidenpool a stamtąd do Riverrun, by dokończyć dzieło mojego zmarłego kuzyna.

    Tak wysoko jak honor
    Lord i namiestnik Wschodu
    Nikolai Arryn
    Alys Baratheon
    Alys Baratheon


    Liczba postów : 223
    Join date : 30/05/2014
    Skąd : Wysogród

    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Alys Baratheon Pią Sie 29, 2014 11:38 pm

    Droga Lady Elbereth Tully,

    Od pewnego czasu myślę o tym, że mogłabym odwiedzić wreszcie którąś z osób poznanych w Winterfell. Czemuż nie miałabym przybyć do Riverrun? Liczę, że mogę Cię odwiedzić, i że nasza dopiero co rozpoczęta przyjaźń może się rozwinąć. Wybacz, że nie mogę obecnie zaprosić Cię do Wysogrodu, lecz przebywam daleko od domu i prędzej spotkamy się w Dorzeczu, o ile wyrazisz na to zgodę.

    Lady Alys Tyrell
    Blanche Manderly
    Blanche Manderly


    Liczba postów : 197
    Join date : 05/06/2014
    Skąd : Riverrun

    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Blanche Manderly Sro Wrz 17, 2014 8:54 pm

    Kochana Bethy i Leech'u

    Piszę do Was, bo zaczęłam nawet tęsknić.
    Czuję się już w miarę dobrze i jestem grzeczna.
    Strasznie mi się nudzi bez Was.
    Kiedy wrócicie? Jakie wieści z miasta?
    Jak się bawicie? Czekam na odpowiedz.
    Kocham Was.

    Wasza siostra, Blanche

    PS. Jeśli mi szybko nie odpiszecie z nudów zacznę pisać wiersze...
    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Ceglyna Blackfish Tully
    Ceglyna Blackfish Tully


    Liczba postów : 13
    Join date : 19/02/2015
    Age : 28

    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Ceglyna Blackfish Tully Czw Lut 19, 2015 4:29 pm

    Riverrun, 28 styczeń 283
    Droga Kuzynko,
    piszę do Ciebie, gdyż właśnie dowiedziałam się o planowanym za miesiąc moim ślubie z młodym dziedzicem Freyów. Chciałabym Cię prosić o pomoc w przygotowaniach, jeśli byłabyś tak łaskawa i nie miała lepszych zajęć. Odpisz proszę jak najszybciej.

    Twoja Celly
    Sophia
    Sophia
    Moderator


    Liczba postów : 174
    Join date : 02/06/2014
    Age : 26

    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Sophia Nie Mar 01, 2015 1:09 am

    24 stycznia 282 roku

    Lady Elbereth Tully,

    W tym liście chciałabym prosić o pomoc. Jak już pewnie Pani wie, wychodzę niedługo za mąż za Martella. Niestety nijak nie jestem doświadczona w tych sprawach. Jednak już za to zabierze się measter. Oczywiście, Pani dostanie zaproszenie na ślub. Jednakże już teraz prosiłabym przyjechać wcześniej i pomóc w wybraniu odpowiedniej sukni oraz ułożenia w jakiś sposób włosów. Naprawdę wiele by to dla mnie znaczyło i zrozumiem, jeśli odmówisz.

    Z wyrazami szacunki, Sophia Baratheon.
    Leech Tully
    Leech Tully


    Liczba postów : 146
    Join date : 06/07/2014
    Age : 29

    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Leech Tully Nie Mar 01, 2015 1:23 pm

    23 tycznia 282 roku

    Droga Siostro

    Chciałbym abyś udała się ze mną na ślub Lady Alys i Lorda Torrherna. Odbędzie się on 05 lutego w Wysogrodzie. Jeśli się zgadzasz, powiedz dowódcy eskorty, która przybędzie do Białego Portu, aby odprowadzili Cię do twierdzy Darrych, Tam na Ciebie będę czekał, powinnaś tam dotrzeć około 27 stycznia. Jeśli nie to wyślij kruka do Darrych, abym nie czekał niepotrzebnie.

    Twój kochający brat, Leech

    (kruk doleci tego samego dnia wieczorem)
    Edryk Rivers
    Edryk Rivers


    Liczba postów : 54
    Join date : 07/08/2014

    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Edryk Rivers Wto Kwi 07, 2015 9:06 pm

    wysłane: 1 luty, 282 r
    Lady Elbereth Tully,
    Nie wiem jak to ubrać w słowa. Chciałbym cię przeprosić. Zachowałem się w Białym porcie jak błazen. Nie powinienem się na ciebie gniewać, a tym bardziej krzyczeć. Byłaś chyba jedyną osobą dla której coś znaczyłem. Przynajmniej taką mam nadzieję. Zżera mnie sumienie. Przez wiele nocy nie mogłem zmrużyć oka. Teraz, gdy moje życie może niebawem dobiec końca piszę list. Chyba za późno, powinienem przepraszać przed twym wyjazdem. Cóż, nawet nie zasługuję na wybaczenie. Mam tylko nadzieję, iż słowa zwykłego bękarta, aż tak bardzo cię nie uraziły.

    E.E.R
    Dotrze 5 lutego

    Sponsored content


    Elbereth Tully Empty Re: Elbereth Tully

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 7:41 am