Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


2 posters

    Tajemny dom Visenyi Blackfyre

    Visenya
    Visenya


    Liczba postów : 60
    Join date : 17/07/2014

    Tajemny dom Visenyi Blackfyre - Page 2 Empty Re: Tajemny dom Visenyi Blackfyre

    Pisanie by Visenya Wto Kwi 21, 2015 11:10 pm

    -Masz rację. Zostawmy ich w Essos, póki nie będą potrzebni. -zamyśliła się. -Ale jesteś zainteresowany też całymi Ziemiami Zachodu? Zdajesz sobie sprawę, że chciałabym uczynić cię ich panem zamiast Lannisterów? Musisz też pozyskać poparcie ludu Zachodu, albo budzić w nich strach, jak wolisz. Musisz być prawdziwym władcą tamtych ziem. Hm, część złota też zostanie wywiezione do skarbca korony, wybacz... Długi trza spłacić, Nocną Straż trzeba wzmocnić, trzeba mieć pieniądze na kompanię najemniczą.
    Jarger Crakehall
    Jarger Crakehall


    Liczba postów : 18
    Join date : 31/03/2015

    Tajemny dom Visenyi Blackfyre - Page 2 Empty Re: Tajemny dom Visenyi Blackfyre

    Pisanie by Jarger Crakehall Sro Kwi 22, 2015 11:30 pm

    - Władza nie powinna pochodzić ze strachu czy zwykłego "poparcia", lecz z autorytetu. Sprawiedliwych rządów rozwoju regionalnego oraz wiary twoich poddanych, że jesteś tym, który ich poprowadzi. Wierz mi stado owiec prowadzone przez lwa stanowi większe zagrożenie niż stado lwów prowadzonych przez owce. Rzecz jasna nie zaprotestowałbym gdybym miał objąć we władanie włości Lanisterów, lecz nie ma co dzielić skóry na lwie, który żyje. Oczywiście rzecz biorąc wiele innych rodów poparłoby twoją ideę mając z tego realne zyski albo myśląc, że będę twoją pacynką albo będą mieli Oni realny wpływ na mnie. Oczywiście od razu zaznaczam, że obie opcje odpadają i nie nie jestem twoją kukiełką, lecz... partnerem - odpowiedziałem po chwili namysłu, mówiąc wolno i wyraźnie każde słowo przy okazji oceniając ich wagę. Był to stary sposób, którego byłem zmuszony się nauczyć, lecz ten sposób był dobrą rzeczą do rozmów politycznych czy wygłaszanych przemówień. Rzecz jasna nie chciałem zrazić swojej rozmówczyni, lecz wolałem by ta zawiłość była rozwikłana na wstępnie.
    Visenya
    Visenya


    Liczba postów : 60
    Join date : 17/07/2014

    Tajemny dom Visenyi Blackfyre - Page 2 Empty Re: Tajemny dom Visenyi Blackfyre

    Pisanie by Visenya Sro Kwi 29, 2015 11:44 pm

    -Rozumiem, będziesz moim partnerem. Zastanawiam się, cóż zrobię z Casabianem, królewskim kuzynem. On zapewne cię poprze, zadbam o to. Owszem, zadbamy też o podziw i poparcie poddanych. Pokażę im, że prawdziwy smok pilnuje porządku, prawa, dobra i sprawiedliwości. Nie tylko ty będziesz szukał sprawiedliwości... Ach, jestem pewna, że w królestwie wielu po nocach wspomina utracone bezprawnie włości, majątek, rodzinę... Czyż jest władza lepsza, niż władza sprawiedliwa? -odpowiedziała i wstała. -Chciałbyś jeszcze porozmawiać czy jechać już na dwór?

    Sponsored content


    Tajemny dom Visenyi Blackfyre - Page 2 Empty Re: Tajemny dom Visenyi Blackfyre

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 1:39 pm