Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


+9
Orik Mormont
Aldith Tyrell
Ravaenor
Lysandro Mopatis
Alys Baratheon
Edward Bolton
Lyanna Reyne
Roland Greyjoy
William Hawke
13 posters

    Przyszłość forum - ankieta

    Poll

    Jaką drogę powinno obrac forum

    [ 19 ]
    Przyszłość forum - ankieta I_vote_lcap70%Przyszłość forum - ankieta I_vote_rcap [70%] 
    [ 7 ]
    Przyszłość forum - ankieta I_vote_lcap26%Przyszłość forum - ankieta I_vote_rcap [26%] 
    [ 1 ]
    Przyszłość forum - ankieta I_vote_lcap4%Przyszłość forum - ankieta I_vote_rcap [4%] 

    Wszystkich Głosów: 27
    William Hawke
    William Hawke
    Administrator


    Liczba postów : 296
    Join date : 23/07/2014
    Age : 30
    Skąd : Hawkhill

    Przyszłość forum - ankieta Empty Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by William Hawke Nie Kwi 26, 2015 7:34 pm

    Jak pewnie zauważyliście na forum istnieje pewien problem z akcją. Powodów jest wiele i szkoda czasu i miejsca by je wszystkie wypisywać. Większość z Was zapewne zna przynajmniej kilka. Chęci do gry są co widać doskonale na przykładzie Północy, która po rozpoczęciu nieco bardziej burzliwej akcji szybko została zapełniona graczami. Niestety nei jest podobnie na Południu gdzie wątek ślubu i planowanych na tym ślubie wydarzeń ciągnie się i ciągnie. Ogólnie Becia, Alys i ja rozważamy kilka dróg prowadzących do rozwiązania problemu. Prym wiodą dwie koncepcje. Pierwsza reset forum. Po prostu rozpoczęcie akcji od nowa oczywiście z możliwością przeniesienia obecnych KP do nowej gry, jednak przy tym zachowano by restrykcje odnośnie postaci rodowych. Drugą drogą jest podjęcie większej aktywności MG w działania i fabułę tak by pobudzić rozgrywkę. Ankieta nie jest jednak w żadnym bądź razie wiążąca. To nie demokracja. Chcemy po prostu poznać opinię graczy i ogólny trend. Zachęcam oczywiście do wyrażania opinii.
    Alys Baratheon
    Alys Baratheon


    Liczba postów : 223
    Join date : 30/05/2014
    Skąd : Wysogród

    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by Alys Baratheon Nie Kwi 26, 2015 11:18 pm

    Mówię: NIET.

    Skargi były na misz-masz z powodu odejścia Torrherna i Daemona ale... umrą na moim weselu/ślubie przecież. Nie rozumiem co jest nie tak, gdy na Północy dużo się dzieje, a Visenya zaczyna rozgrzewać południe spiskiem przeciw Lannisterom (Alys Wdowa Do Brania też).
    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Lyanna Reyne
    Lyanna Reyne


    Liczba postów : 14
    Join date : 07/04/2015

    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by Lyanna Reyne Pon Kwi 27, 2015 9:34 pm

    Restart fabuły nie byłby zły, chociaż... Po śmierci Daemona, Casabian zostałby Królełem x3
    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Alys Baratheon
    Alys Baratheon


    Liczba postów : 223
    Join date : 30/05/2014
    Skąd : Wysogród

    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by Alys Baratheon Sro Kwi 29, 2015 12:28 am

    Powiedzmy, że już za moment ten wyczekiwany ślub Alys i Tora. Poza tym, jeśli fabuła jest zbyt mało wartka, przyspieszajcie ją... Przecież w graniu na PBFach właśnie o to chodzi? Mogę też opracować z MG jakieś wydarzenia niespodziankowe wprowadzane przez MG. To prawda, że dołączyłoby wielu nowych graczy, to jest zdecydowanie plus. Z drugiej strony i tak mamy wciąż nowych i wielu aktywnych. Może i bym się ugięła, ale nadal jestem na niet.
    Lysandro Mopatis
    Lysandro Mopatis


    Liczba postów : 18
    Join date : 05/03/2015
    Age : 24
    Skąd : Wrocław / Pentos

    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by Lysandro Mopatis Nie Maj 03, 2015 5:48 am

    Żeby nie było, że jestem nowy. Tutaj wasza kochana Cycolina, Cyrenna Voqadis i Arys Tully, Czarna Ryba. Wróciłem na forum.

    A teraz do rzeczy. Moim zdaniem z jednej strony to dobrze, że byłby całkowity restart forum, ale:

    1. Ile by to zajęło i czy byłoby nowe forum na nowym adresie czy po prosstu aktualne byłoby wyczyszczone ze wszystkiego?

    2. Fabuła jest rozwinięta, lecz jest dużo niedokończonych wątków i nieaktywnych, ważnych postaci. Gdyby można było to jakoś usunąć. Pozbyć się tego albo zakończyć wątki i uśmiercić postaci w sensowny sposób.

    3. Fabuła jest skomplikowana. Tutaj chyba nie muszę tłumaczyć.

    4. Fabuła jest niechronologiczna. Odstępy w czasie i przestrzeni są drastyczne, a niektóre lokacje wręcz opuszczone. Powinno byc to wszystko ustabilizowane w jakiś sposób.

    5. Spory userów. Mogą one zaburzyć cały system. Ostatnimi czasy odeszło kilka ważnych postaci, co poważnie zaburzyło działanie gry. Wiem, że te spory są nieuniknione, jednak powinny być wprowadzone wszelkie środki zapobiegawcze, a userzy nie powinni kontrolować trzech ważnych postaci na raz.

    Z drugiej strony wolałbym nowe forum, z nową fabułą:

    1. Nowe forum, stare opinie. Zanim jednak zaczniecie (zwracam się do administracji) tworzyć nowe forum, moglibyście zwrócić uwagę na błędy i opinie userów i wyciągnąć wnioski. Nie mówię wam, żebyście stosowali się do wszystkiego. Posłuchajcie tego co ma do powiedzenia lud. Dobrze na tym wyjdziecie.

    2. Przy tworzeniu nowego forum możecie umieścić stary regulamin. Chyba nikomu nie przeszkadza?

    3. Co do postaci. Proponuję, żeby można było przenieść karty postaci na nowe forum, jednak bez wątków rozegranych tutaj. Tzn. postaci takie same, wątki nowe lub powtarzanie obecnych, ewentualnie wpisanie obencych wątków do kp, jednak musiałyby się one zgadzać z innymi graczami i nie zaburzać od samego początku fabuły, ani jej komplikować. Chodzi mi o to, że jeśli ktoś chce przenieść rozegrany na forum wątek, niech to zrobi, jednak niech uprości go tak, żeby gra nie była ciężka i skomplikowana.

    4. I wreszcie najważniejsze. Nowe fundamenty fabuły. Jak już wiemy, obecna fabuła jest: skomplikowana, niechronologiczna i są niedokończone wątki.

    4.1 Niedokończone wątki nie są problemem, który pojawia się na początku. Tworzą się one w trakcie gry. MG powinni je podokańczać, zanim zaczną stwarzać problem. A userzy, którzy zrobili kp, napisali dwa posty i nic więcej, powinni być usuwani (ich posty również), żeby nie zaburzać dalszej rozgrywki.

    4.2 Jeśli niedokończone wątki będą rzetelnie skańczane lub usuwane, to samo tyczy się postaci, fabuła będzie o wiele mniej skomplikowana. Jednak to nie wystarczy, żeby nie zrobił się chaos. Według mnie, postaci nie powinny pisać dodatkowych rozdziałów np. swojej służby. Nie są one ważne, chyba, że mają służyć wyjaśnieniu pewnych spraw czy niejasności. Dodatkowe tworzenie wątków z nowymi PoVami nie jest dobrym pomysłem. Już lepiej umieścić te wątki w PoVie stworzonej postaci lub założyć nowe konto.

    4.3 Niechronologiczność. Najgorsze co może się zdarzyć, a zarazem najciekawsze. Jednak my chcemy tego uniknąć, ale jak? Nie zmusimy przecież nikogo do napisania posta, żeby wypełnić luki czasowe.

    4.3.1 Na bieżąco aktualizowany system dat. Jeśli nie ma komu tego robić, mogę ja się tym zająć. Mogę też zostać MG od brudnej roboty, który sprząta brudy niekończących się opowieści. Ale to administracja zdecyduje.

    4.3.2 O ile system dat ułatwi wszystkim życie (i będzie w widocznym miejscu!) to jednak nie da wiele. Userzy nie powinni pisać zbędnych postów. Zbędne to pojęcie względne, niech każdy się zastanowi nad swoimi postami i pomyśli co mógłby zmienić. Jeśli nie wiedzą o czym pisać, niech zrobią przeskok w czasie do przodu, o ile jest on możliwy lub wręcz wymagany lub pożądany. Jeśli jednak są zamrożeni w czasie i przestrzeni, zamiast pisać bezsensownych postów o tym jak dziewiąty raz jedzą śniadanie, mogliby zająć się innymi kontami. Albo napisać retrospekcję z dowolnych wydarzeń z życia. Podczas gdy ich postać byłaby zamrożona w Słonecznej Włóczni oczekując na gości na ślub, którzy utknęli gdzieś na wąskim morzu i nagle znaleźli się w Qarthie, możnaby przez ten czas pisać inny wątek swojej postaci w retrospekcjach.

    4.3.3 Pojedynczy gracze, którzy wręcz wyprzedzają fabułę, powinni trochę przystopować i zająć się innymi postaciami. Albo pisać retrospekcje, posty w offtopie lub udzielać się na innych pbf-ach.

    4.3.4 Cała Północ prowadzi wojnę i jest marzec, podczas gdy w stolicy jest ślub i mamy styczeń. W takich sytuacjach powinna zadecydować liczebność graczy w danym rejonie. Jeśli w KP mamy 3 graczy, a na Północy 20, to tych z KP powinno się pośpieszyć, żeby skończyli ślub, napisali, że przez dwa miesiące nic się nie działo i grać dalej zgodnie z czasem. Albo poprosić, żeby zrobili to MG.

    Mam nadzieję, że wszyscy mnie zrozumieli. Dziękuję za uwagę, Dobranoc.
    Ravaenor
    Ravaenor


    Liczba postów : 62
    Join date : 07/12/2014
    Skąd : Highgarden

    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by Ravaenor Nie Maj 03, 2015 8:34 am

    2. Jeśli chodzi o uśmiercanie większością NPC zajmę się ja ponieważ Aldith też nim został i sam muszę to robić...
    William Hawke
    William Hawke
    Administrator


    Liczba postów : 296
    Join date : 23/07/2014
    Age : 30
    Skąd : Hawkhill

    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by William Hawke Nie Maj 03, 2015 8:40 am

    Aldith jeszcze nie jest NPC, jest tylko nieaktywny.
    William Hawke
    William Hawke
    Administrator


    Liczba postów : 296
    Join date : 23/07/2014
    Age : 30
    Skąd : Hawkhill

    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by William Hawke Pon Maj 04, 2015 4:44 pm

    Ok teraz odniosę się nieco dokładniej:

    1. Ile by to zajęło i czy byłoby nowe forum na nowym adresie czy po prosstu aktualne byłoby wyczyszczone ze wszystkiego?

    To samo lecz wyczyszczone.

    2. Fabuła jest rozwinięta, lecz jest dużo niedokończonych wątków i nieaktywnych, ważnych postaci. Gdyby można było to jakoś usunąć. Pozbyć się tego albo zakończyć wątki i uśmiercić postaci w sensowny sposób.

    Porządek jest zrobiony, npc będą wymierali stopniowo.

    3. Fabuła jest skomplikowana. Tutaj chyba nie muszę tłumaczyć.

    Dla mnie to zaleta Very Happy. Ciekawiej jest się w nią zagłębiać przez to.

    4. Fabuła jest niechronologiczna. Odstępy w czasie i przestrzeni są drastyczne, a niektóre lokacje wręcz opuszczone. Powinno byc to wszystko ustabilizowane w jakiś sposób.

    To tak naprawdę jest kwestia graczy, ja szczerze i żarliwie zachęcam do robienia przeskoków. Po prostu zamiast opisywać dzień po dniu robić przeskok o np 3 dni i opisać na początku posta czym postać się zajmowała. Wystarczy, że gracze będą śledzić wątki i dostosowywać swój czas do innych. Nie zawsze jest to możliwe. Myślę, że popracujemy nad tym jak temu zaradzić, bo fakt to jest problem,

    5. Spory userów. Mogą one zaburzyć cały system. Ostatnimi czasy odeszło kilka ważnych postaci, co poważnie zaburzyło działanie gry. Wiem, że te spory są nieuniknione, jednak powinny być wprowadzone wszelkie środki zapobiegawcze, a userzy nie powinni kontrolować trzech ważnych postaci na raz.

    To błędy starego systemu, teraz już pilnujemy by nikt nie miał trzech rodowych potężnych postaci.


    1. Nowe forum, stare opinie. Zanim jednak zaczniecie (zwracam się do administracji) tworzyć nowe forum, moglibyście zwrócić uwagę na błędy i opinie userów i wyciągnąć wnioski. Nie mówię wam, żebyście stosowali się do wszystkiego. Posłuchajcie tego co ma do powiedzenia lud. Dobrze na tym wyjdziecie.

    Jeśli będzie reset weźmiemy wszystkie opinie pod uwagę.

    2. Przy tworzeniu nowego forum możecie umieścić stary regulamin. Chyba nikomu nie przeszkadza?

    Pewnie przy okazji zrobiłoby się kilka poprawek.

    3. Co do postaci. Proponuję, żeby można było przenieść karty postaci na nowe forum, jednak bez wątków rozegranych tutaj. Tzn. postaci takie same, wątki nowe lub powtarzanie obecnych, ewentualnie wpisanie obencych wątków do kp, jednak musiałyby się one zgadzać z innymi graczami i nie zaburzać od samego początku fabuły, ani jej komplikować. Chodzi mi o to, że jeśli ktoś chce przenieść rozegrany na forum wątek, niech to zrobi, jednak niech uprości go tak, żeby gra nie była ciężka i skomplikowana.

    Na pewno byłaby opcja przeniesienia kp przy resecie

    4. I wreszcie najważniejsze. Nowe fundamenty fabuły. Jak już wiemy, obecna fabuła jest: skomplikowana, niechronologiczna i są niedokończone wątki.

    No tak reset=rozpoczęcie od nowa. Choć Alys i Becia raczej byłoby jeśli już za wątkiem, który rozpoczynał tutaj.

    4.1 Niedokończone wątki nie są problemem, który pojawia się na początku. Tworzą się one w trakcie gry. MG powinni je podokańczać, zanim zaczną stwarzać problem. A userzy, którzy zrobili kp, napisali dwa posty i nic więcej, powinni być usuwani (ich posty również), żeby nie zaburzać dalszej rozgrywki.

    Wszystko to kwestia ilości wolnego czasu i ilości mg. Nad tym drugim pracujemy, nad pierwszym nie mamy możliwości.

    4.2 Jeśli niedokończone wątki będą rzetelnie skańczane lub usuwane, to samo tyczy się postaci, fabuła będzie o wiele mniej skomplikowana. Jednak to nie wystarczy, żeby nie zrobił się chaos. Według mnie, postaci nie powinny pisać dodatkowych rozdziałów np. swojej służby. Nie są one ważne, chyba, że mają służyć wyjaśnieniu pewnych spraw czy niejasności. Dodatkowe tworzenie wątków z nowymi PoVami nie jest dobrym pomysłem. Już lepiej umieścić te wątki w PoVie stworzonej postaci lub założyć nowe konto.

    jw.

    4.3 Niechronologiczność. Najgorsze co może się zdarzyć, a zarazem najciekawsze. Jednak my chcemy tego uniknąć, ale jak? Nie zmusimy przecież nikogo do napisania posta, żeby wypełnić luki czasowe.

    gracze + jw.

    4.3.1 Na bieżąco aktualizowany system dat. Jeśli nie ma komu tego robić, mogę ja się tym zająć. Mogę też zostać MG od brudnej roboty, który sprząta brudy niekończących się opowieści. Ale to administracja zdecyduje.

    Ciekawa propozycja, przedyskutujemy to.

    4.3.2 O ile system dat ułatwi wszystkim życie (i będzie w widocznym miejscu!) to jednak nie da wiele. Userzy nie powinni pisać zbędnych postów. Zbędne to pojęcie względne, niech każdy się zastanowi nad swoimi postami i pomyśli co mógłby zmienić. Jeśli nie wiedzą o czym pisać, niech zrobią przeskok w czasie do przodu, o ile jest on możliwy lub wręcz wymagany lub pożądany. Jeśli jednak są zamrożeni w czasie i przestrzeni, zamiast pisać bezsensownych postów o tym jak dziewiąty raz jedzą śniadanie, mogliby zająć się innymi kontami. Albo napisać retrospekcję z dowolnych wydarzeń z życia. Podczas gdy ich postać byłaby zamrożona w Słonecznej Włóczni oczekując na gości na ślub, którzy utknęli gdzieś na wąskim morzu i nagle znaleźli się w Qarthie, możnaby przez ten czas pisać inny wątek swojej postaci w retrospekcjach.

    Z retrospekcjami jest ten problem, że mogłyby prowadzić do pewnych nadużyć. Np. wspominanie szatańskich planów, które teraz nagle wykonamy. Mają swoje zalety i wady, ale trzeba dość ostrożnie do tego podejść. Co do "niepotrzebnych" postów to rzeczywiście kwestia względna, ja po prostu zachęcałbym do większych przeskoków. Saga też nie jest opisywana dzień po dniu danego bohatera.

    4.3.3 Pojedynczy gracze, którzy wręcz wyprzedzają fabułę, powinni trochę przystopować i zająć się innymi postaciami. Albo pisać retrospekcje, posty w offtopie lub udzielać się na innych pbf-ach.

    Racja, jednak wątki wojenne zazwyczaj leca szybciej (przemarsze itd.), a te obyczajowe potrafią ciągnąć się i ciagnąć (śluby itd. jeden dzień rozgrywany ponad miesiąc). Trochę to też nie fair wobec np. takiego Rolanda prawda?

    4.3.4 Cała Północ prowadzi wojnę i jest marzec, podczas gdy w stolicy jest ślub i mamy styczeń. W takich sytuacjach powinna zadecydować liczebność graczy w danym rejonie. Jeśli w KP mamy 3 graczy, a na Północy 20, to tych z KP powinno się pośpieszyć, żeby skończyli ślub, napisali, że przez dwa miesiące nic się nie działo i grać dalej zgodnie z czasem. Albo poprosić, żeby zrobili to MG.

    w zasadzie tak, ale to jak już mówiłem. To zależy głównie od graczy, broni niokomu do skroni nie przystawimy.

    Alys Baratheon
    Alys Baratheon


    Liczba postów : 223
    Join date : 30/05/2014
    Skąd : Wysogród

    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by Alys Baratheon Pon Maj 04, 2015 11:16 pm

    Jak zacytuję Willa i odpiszę to zrobi się burdel, więc odpiszę tak bardziej temat po temacie.

    Postaci i gracze z ważnymi postaciami oraz odejście graczy
    Cóż, ja nie widzę nic złego w tym, że ważne postaci giną. Robi to zamieszanie, które napędza fabułę (patrz: do tej pory tak sobie aktywne Południe pomijając wojenkę w Ziemiach Burzy). Usunięcie graczy, którzy odeszli, to jest prosta sprawa. Ich wątki kończą MG (sterując NPC) i inni gracze, aż można ich zabić. Jednak nie można już dopuścić do łamania/naginania regulaminu np. odnośnie liczby rodowych i nierodowych postaci - a to właśnie miało miejsce w przypadku Torrherna i Daemona, chociaż w sumie były to czasy gdy było mało graczy.

    Czas, czas i czas
    Hmmm... Owszem, gracze będący "do przodu" powinni poczekać nieco, a reszta ruszyć zadki w miarę możliwości. Jednak domagano się tu systemu wpisywania dat w każdym poście, a moja sugestia tego, by co pewien czas administracja ogłaszała czas dla CAŁEGO Westeros i Essos po zrównaniu wszystkich wątków, nie została wprowadzona. Na razie jest dobrze, ponieważ to jest elastyczne, jednak w razie dużych rozbieżności trzeba będzie je zmniejszać.

    Retrospekcje
    Zgadzam się tu z Willem.

    Nieobsadzone rody itd.
    Co tu poradzisz, nieobsadzone są zawsze NPC, a wszystkich się nie obsadzi... Gracze mogą wybierać postaci, więc wicie rozumicie. Można zawsze doradzać niezdecydowanym graczom/ graczom co chcą pomóc w obsadzeniu potrzebnego miejsca.
    Aldith Tyrell
    Aldith Tyrell


    Liczba postów : 37
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Reach

    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by Aldith Tyrell Wto Maj 05, 2015 1:59 pm

    Jak widac ponad 2/3 graczy woli reset. Proponuje zeby administracja przemyslala ten pomysl jeszcze raz.
    Orik Mormont
    Orik Mormont


    Liczba postów : 57
    Join date : 05/08/2014
    Skąd : Niedźwiedzia Wyspa

    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by Orik Mormont Wto Maj 05, 2015 6:54 pm

    Zgadzam się z człowiekiem powyżej, lecz reset mógłby być na prawdziwą fabułę z PLIO Martina. Np. od ścięcia Eddarda Starka. Mogło być fajnie.
    Lysandro Mopatis
    Lysandro Mopatis


    Liczba postów : 18
    Join date : 05/03/2015
    Age : 24
    Skąd : Wrocław / Pentos

    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by Lysandro Mopatis Wto Maj 05, 2015 7:25 pm

    A ja się nie zgadzam z panem powyżej. Niech to będzie historia niepowiązana z książkami, tak jak jest teraz. Moim zdaniem to znacznie lepsze wymyślać własne wątki od początku niż kontynuować te z książek.
    Alys Baratheon
    Alys Baratheon


    Liczba postów : 223
    Join date : 30/05/2014
    Skąd : Wysogród

    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by Alys Baratheon Wto Maj 05, 2015 10:37 pm

    A co mówicie na skok czasowy?
    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Victor Lothston
    Victor Lothston


    Liczba postów : 18
    Join date : 06/02/2015
    Skąd : Harrenhal

    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by Victor Lothston Sob Maj 09, 2015 9:06 am

    TAK! SKOK BYŁBY DOSKONAŁY! COŚ MOŻE O 200 LAT LUB 300 DO PRZODU! To byłoby mega, jakbym sobie zrobił postać wnuka Casabiana lub Eddarda x3
    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Śniador Syn O'gura
    Śniador Syn O'gura


    Liczba postów : 86
    Join date : 04/09/2014
    Age : 28

    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by Śniador Syn O'gura Sob Maj 09, 2015 4:26 pm

    ŚNIADOR SYN O'GURA ZWANY ŚMIERCIONOŚCĄ nie zamierza rozpoczynać podboju świata od nowa... ta fabuła jest ok, a że nie umiecie grać i odnaleźć się w wątkach, albo nie chce Wam się czytać Koziczki Wy moje, to już nie ŚNIADORA wina.
    Elbereth Tully
    Elbereth Tully
    Administrator


    Liczba postów : 312
    Join date : 31/05/2014
    Age : 27
    Skąd : Riverrun

    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by Elbereth Tully Sob Maj 09, 2015 5:13 pm

    Decyzja już została podjęta. Na razie nie robimy żadnego restartu, prowadzimy działania naprawcze. Jak Will wspomniał na początku, ankieta była tylko w celu rozeznania.

    Sponsored content


    Przyszłość forum - ankieta Empty Re: Przyszłość forum - ankieta

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 11:20 am