Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


2 posters

    Ziemie pod Wysogrodem

    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Sayara Lannister
    Sayara Lannister


    Liczba postów : 27
    Join date : 27/04/2015
    Skąd : Casterly Rock

    Ziemie pod Wysogrodem Empty Re: Ziemie pod Wysogrodem

    Pisanie by Sayara Lannister Wto Maj 05, 2015 3:19 pm

    Sayara wygładziła suknię. Z niewiadomych powodów zaczynała stresować się zbliżającym się spotkaniem z Danyalem Martellem, dlatego też postanowiła wyjść nieco wcześniej. Siedziała teraz na grzbiecie prężnego rumaka o umaszczeniu jelenim, czekając na księcia Dorne.
    Będzie dobrze, to przecież tylko rozmowa... a on jest bardzo uprzejmy. - uspokoiła się w myślach, przejeżdżając opuszkami palców po szyi zwierzęcia.
    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Sayara Lannister
    Sayara Lannister


    Liczba postów : 27
    Join date : 27/04/2015
    Skąd : Casterly Rock

    Ziemie pod Wysogrodem Empty Re: Ziemie pod Wysogrodem

    Pisanie by Sayara Lannister Wto Maj 05, 2015 10:16 pm

    Sayara podniosła wzrok na nadjeżdżającego Dornijczyka. Na jej ustach od razu pojawił się uśmiech, a wszystkie troski zniknęły.
    - Książę. - powitała go wesoło. - Wybacz taki pośpiech, lecz zwyczajnie zyskałam nieco czasu, gdy dość szybko skończyłam rozmowę z moim bratem. Cieszę się, że nie przysporzyło ci to problemu, książę.
    Ciekawe, co u Ordo i Alys... - odezwał się w jej głowie cichy głosik, ale szybko go stłumiła.
    - Zmieniłam również Rosarium na konną przejażdżkę - kontynuowała wyjaśnienia - Ponieważ ogrody już zwiedziliśmy. Czy nie czas na coś nowego? Tereny wokół Wysogrodu również są warte podziwiania. - chwilę milczała, po czym stwierdziła, że dodanie kilku słów raczej nie będzie nieodpowiednie. - Zarówno, w Rosarium pozostawiłam brata z jego byłą narzeczoną. Nie chciałabym im przeszkadzać w rozmowie.
    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Sayara Lannister
    Sayara Lannister


    Liczba postów : 27
    Join date : 27/04/2015
    Skąd : Casterly Rock

    Ziemie pod Wysogrodem Empty Re: Ziemie pod Wysogrodem

    Pisanie by Sayara Lannister Sro Maj 06, 2015 4:28 pm

    Sayara zaśmiała się cicho. Doskonale rozumiała potrzebę wyjścia poza mury miasta, która towarzyszyła jej niemal od zawsze.
    - Nawet nie wiesz, książę, jak dobrze cię rozumiem. - westchnęła z rozbawieniem, ponownie gładząc szyję rumaka, na którym siedziała.
    - Wiesz, książę, o ile zawsze marzyłam o zwiedzeniu świata, zawsze coś mnie powstrzymywało. W jakiś sposób boję się dalekich podróży i nie chcę zostawiać za sobą tego, co znane. - oświadczyła, z namysłem dobierając słowa. - Jeździłam po Westeros, poznając najprzeróżniejszych lordów, zwiedzając najpiękniejsze miejsca i po prostu ciesząc się wolnością. Gdy zobaczysz Mur, a potem Wodne Ogrody... - z jej ust wyrwało się ciche westchnięcie. - To jest coś wspaniałego, czyż nie? Tak wielu ludzi siedzi w swoich zamkach i nie wie, ile traci... - pokręciła z niedowierzaniem głową - A ty, książę? Podróżowałeś poza Wąskie Morze, prawda?
    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Sayara Lannister
    Sayara Lannister


    Liczba postów : 27
    Join date : 27/04/2015
    Skąd : Casterly Rock

    Ziemie pod Wysogrodem Empty Re: Ziemie pod Wysogrodem

    Pisanie by Sayara Lannister Pią Maj 08, 2015 7:19 am

    - Jak ja niewyobrażalnie ci zazdroszczę, książę. - przyznała Sayara bez zastanowienia, uważnie obserwując rozmówcę. Mówił o podróżach tęsknie i z rozmarzeniem, jakby każde słowo na nowo przenosiło go do innej wspaniałej krainy. - To po prostu spełnienie marzeń. - westchnęła cicho i wbiła wzrok w dróżkę, którą bezwiednie podążali. - Pragnę odwiedzić wszystko, książę. Jeśli prosisz jednak o jedną nazwę, niechaj będzie to Asshai. Największe i, jak wielu mówi, jedno z najpiękniejszych miast świata.
    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Sayara Lannister
    Sayara Lannister


    Liczba postów : 27
    Join date : 27/04/2015
    Skąd : Casterly Rock

    Ziemie pod Wysogrodem Empty Re: Ziemie pod Wysogrodem

    Pisanie by Sayara Lannister Pią Maj 08, 2015 4:58 pm

    - Mur to jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie widziałam. Nie jest piękny, ale imponujący. Niewyobrażalnie imponujący. - Sayara uniosła lekko kącik ust. - Nie da się go do niczego porównać. Niesamowita sprawa... jednak nie zabawiłam na Północy zbyt długo. Zdecydowanie bardziej lubuję się w ciepłych klimatach. - zaśmiała się krótko - Piękno specyficzne jest najlepsze, bo nie każdy je doceni. Trzeba się nad tym chwilę zastanowić i wtedy dostrzegasz to, co jest niewidoczne na pierwszy rzut oka.
    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Sayara Lannister
    Sayara Lannister


    Liczba postów : 27
    Join date : 27/04/2015
    Skąd : Casterly Rock

    Ziemie pod Wysogrodem Empty Re: Ziemie pod Wysogrodem

    Pisanie by Sayara Lannister Sob Maj 09, 2015 8:53 pm

    - Czas szybko płynie w dobrym towarzystwie, książę. - Sayara uśmiechnęła się szeroko i nakierowała konia na odpowiednią drogę. - Myślę, że to dobra rada... chociaż Ordo może być zbyt zajęty, żeby się zmartwić. - przyznała z rozbawieniem. - Mam nadzieję, że zobaczymy się jeszcze?... - spytała ze szczerą nadzieją w głosie, zerkając kątem oka na swojego towarzysza.

    Sponsored content


    Ziemie pod Wysogrodem Empty Re: Ziemie pod Wysogrodem

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 10:19 am