Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


+2
Elijah Martell
Yoren
6 posters

    Yoren Lord Sztormu

    Yoren
    Yoren


    Liczba postów : 162
    Join date : 09/06/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Yoren Lord Sztormu Empty Yoren Lord Sztormu

    Pisanie by Yoren Pon Cze 09, 2014 4:36 pm

    Poczta Yorena Storma Lorda Sztormu
    Yoren Lord Sztormu 2eehatv
    Elijah Martell
    Elijah Martell


    Liczba postów : 162
    Join date : 06/06/2014
    Skąd : Dorne

    Yoren Lord Sztormu Empty Re: Yoren Lord Sztormu

    Pisanie by Elijah Martell Wto Cze 10, 2014 10:38 am

    Do Yorena, Pierwszego Zwiadowcy Nocnej Straży.

    Wysłałem barkę do Ghaston Grey i wydałem stosowne rozkazy. Wkrótce przybędzie na mur 50 oprychów, którzy początkowo mieli zgnić w tamtejszych celach. Niektórzy są dobrymi wojownikami, na pewno wasza północna dyscyplina zrobi z nich jeszcze lepszych.

    Z Dorne jest bardzo daleko na mur. Pewnie gdy to czytasz barka z więźniami jest już w drodze na północ.

    Niech południowe słońce przyświeca nocnej straży, nawet tak daleko na północy.

    Z poważaniem
    Książę Elijah Martell.
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Yoren Lord Sztormu Empty Re: Yoren Lord Sztormu

    Pisanie by Dustin Sro Cze 11, 2014 9:49 pm

    Do Yorena, Pierwszego Zwiadowcy Nocnej Straży.

    Wydałem już rozkazy aby wszyscy więźniowie z lochów zostali wysłani pod strażą na północ. Łącznie wysyłamy 32, ale nie sądzę byście mieli z nich większy pożytek. Dwóch czy trzech umie machać mieczem, ale w większości to tylko zwykli gwałciciele i złodzieje. Pozostaje mieć nadzieję, że na Murze zrobicie z nich prawdziwych mężczyzn.

    Z poważaniem,

    Lord Dustin Tyrell, Namiestnik Południa.
    Elbereth Tully
    Elbereth Tully
    Administrator


    Liczba postów : 312
    Join date : 31/05/2014
    Age : 27
    Skąd : Riverrun

    Yoren Lord Sztormu Empty Re: Yoren Lord Sztormu

    Pisanie by Elbereth Tully Czw Cze 12, 2014 3:59 pm

    Do Yorena, Lorda Sztormu, Pierwszego Zwiadowcy Nocnej Straży,

    Nakazałam już mojej siostrze przeszukać lochy Riverrun i wyznaczyć wszystkich zdolnych do służby na murze. Jednak myślę, iż lepiej by było, gdyby poczekali oni z wyprawą na jednego z Waszych braci. Tak będzie bezpieczniej, Lordzie Sztormu.

    Z poważaniem
    Lady Elbereth Tully
    Callo Barsavi
    Callo Barsavi


    Liczba postów : 56
    Join date : 06/06/2014

    Yoren Lord Sztormu Empty Re: Yoren Lord Sztormu

    Pisanie by Callo Barsavi Czw Cze 12, 2014 5:04 pm

    Kruk zatoczył kilka kół ponad głowami zwiadowców, nim usiadł na pozbawionej liści gałęzi i głośnym krakaniem poinformował o niesionej wiadomości.


    Do Yorena Storma, Lorda Pierwszego Zwiadowcy Nocnej Straży

    Mam nadzieję, że krukowi uda odnaleźć Cię mimo tego, iż zapewne przebywasz jeszcze w dziczy. Niestety, pewne sprawy nie pozwoliły mi przybyć do bramy kiedy wyjeżdżałeś, aby przekazać Ci te słowa bezpośrednio.
    Niniejszym otrzymujesz rozkaz natychmiastowego stawienia się w mojej wieży wraz ze swoimi towarzyszami tuż po powrocie zza Muru. Zarówno Ty, jak i reszta zwiadowców ma zakaz komunikowania się z innymi Braćmi więcej niż wymaga niezbędne minimum. Wszystko co widzieliście poza Murem musi pozostać między Wami a mną dopóki nie zdecyduję co możecie powiedzieć a czego nie.
    Jeśli macie inkaust i uda Wam się go rozmrozić możecie wysłać odpowiedź za pośrednictwem tego kruka, choć sama nieobecność listu będzie dowodem, że go otrzymaliście.
    Niech Wasza warta trwa jak najdłużej
    Lord Barsavi, Pierwszy Dowódca

    Faktycznie, ciekawski kruk przyglądał się zwiadowcom, jakby oczekiwał czy mają dla niego jakąś wiadomość, albo chociaż drobny poczęstunek.
    Ansten Heggen Harlaw
    Ansten Heggen Harlaw


    Liczba postów : 34
    Join date : 01/06/2014
    Skąd : Pyke

    Yoren Lord Sztormu Empty Re: Yoren Lord Sztormu

    Pisanie by Ansten Heggen Harlaw Czw Cze 12, 2014 9:51 pm

    Do Yorena, Pierwszego Zwiadowcy Nocnej Straży.

    Nakazałem swoim ludziom selekcje więźniów aby wybrać tych, którzy mogą się sprawdzić w mroźnych klimatach północy. Nie czekając na egzekucje poszczególnych skazańców, wsadziłem ich na jeden ze statków i wysłałem w długi rejs na mroźne stepy i wzgórza. Niedługo szeregi zakonu zasili 56 nowych ludzi. Są to w większości jeńcy wojenni, którzy umieją władać podstawowym asortymentem wojskowym.

    Z poważaniem lord Ansten Heggen Harlaw.

    Sponsored content


    Yoren Lord Sztormu Empty Re: Yoren Lord Sztormu

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 06, 2024 1:02 pm