Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


2 posters

    Rhaenys Targaryen

    Rhaenys Targaryen
    Rhaenys Targaryen


    Liczba postów : 2
    Join date : 25/06/2014

    Rhaenys Targaryen Empty Rhaenys Targaryen

    Pisanie by Rhaenys Targaryen Czw Cze 26, 2014 12:28 pm

    Tutaj nadsyłane są listy kierowane to smukłych rączek Rhaenys Targaryen, najstarszej z sióstr panującego Odyna Targaryena.
    Ordo Lannister
    Ordo Lannister


    Liczba postów : 103
    Join date : 12/06/2014

    Rhaenys Targaryen Empty Re: Rhaenys Targaryen

    Pisanie by Ordo Lannister Czw Cze 26, 2014 2:21 pm

    Lady Rhaenys

    Piszę do ciebie z Wysogrodu, gdzie goszczę u Lorda Dustina Tyriella. Wiem że ostatnie czasy wymagają wiele uwagi. Wypowiedzenie posłuszeństwa przez Starków, najazdy wyspiarzy i żadania Baratheona. Wszyscy jesteśmy zajęci, lecz chciałbym zaproponować spotkanie. Wierzę że nie tylko umocni to relacje między naszymi rodami, ale będzie też dobrze rokowało na przyszłość. Gdy wrócę do Casterly Rock będę musiał zająć się sprawą Greyjoyów, lecz nie zajmie mi to wiele czasu. Czy zgodziła byś się wówczas mnie podjąć?

    Z wyrazami najgłębszego szacunku, Lord Ordo.

    Termin:
    Ordo Lannister
    Ordo Lannister


    Liczba postów : 103
    Join date : 12/06/2014

    Rhaenys Targaryen Empty Re: Rhaenys Targaryen

    Pisanie by Ordo Lannister Pon Lip 14, 2014 6:26 pm

    Lady  Rhaenys Targaryen, Smocza Panienko

    Proszę wybacz zwłokę, lecz zdjęty chorobą, musiałem odłożyć wizytę. Żywię przy tym wiarę, że nasze spotkanie, gdy już do niego dojdzie, zrekompensuje ci zwłokę, na jaką musiałem się zdecydować. Tym czasem posyłam Ci ten list, w ślad za nim posyłając drobny podarek. Na dniach po przeczytaniu tych słów powinien do Ciebie dotrzeć goniec z jednym z moich najlepszych wierzchowców. Niech dobrze Ci służy. Przyjadę, jak tylko wyzdrowieję do końca i załatwię bieżące sprawy.

    Z wyrazami szacunku, Ordo Lannister.

    Sponsored content


    Rhaenys Targaryen Empty Re: Rhaenys Targaryen

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 3:38 pm