Forum aktualnie zamknięte.


  Ralph Reyne

  Share
  Ralph Reyne
  Ralph Reyne

  Liczba postów : 1
  Join date : 11/07/2015

  Ralph Reyne

  Pisanie by Ralph Reyne on Sob Lip 11, 2015 7:19 pm

  Godność postaci:Ralph Reyne
  Wiek:24 lata
  Miejsce urodzenia:Castamere
  Stanowisko:Głowa rodu Reynów
  Ród:Reyne


  Wygląd:
  Ralph jest typowego wzrostu, mierząc solidne 185 cm. Lata treningu sprawiły, że zmężniał i nabrał muskułów, zaś jego nienaganna, wyprostowana postawa wraz z dumnym krokiem uwydatniają te walory. Na torsie ma kilkanaście blizn, większość z nich jest niewielkich rozmiarów i nie rzucają się w oczy, nawet te największe zdają się nie psuć jego aparycji.
  Jego złote długie włosy rzucają się w oczy i szybko nakierowują na pochodzenie z rodu Reynów. Na co dzień nosi on czerwone szaty z wyhaftowanym czerwonym lwem Reynów. Jego twarz zdobi również złotawy zarost, który jest bardzo rzadko przycinany. Ralph twierdzi, że broda dodaje mu uroku osobistego.
  Do boju zakłada płytowo-łuskową zbroję, a na nią złotą tunikę przewiązaną pasem z mieczem i sztyletem. Z samym sztyletem zaś nigdy się nie rozstaje, nosi go pod swoimi szatami.

  Charakter:
  Ralph często nosi na sobie maskę miłego i łagodnego Lorda. Często powtarza, że nie liczy się to co mówisz, a to co myślisz.
  Można mu zaufać, jednak nie warto wystawiać jego zaufania na próbę.
  Dba o interesy swojego rodu oraz swoich sojuszników, jednak zawsze stawia swój ród na pierwszym miejscu, jak przystało na głowę rodu.
  Nie pozwala sobie, aby jego duma i ego przesłaniały mu zdrowy rozsądek. Czasami po prostu ulega czyjemuś naciskowi chowając dumę do kieszeni, jeśli wie, że ta decyzja sprzyja jego sytuacji.
  Rozrzutność to jego najgorsza cecha. Wykorzystuje bogactwo zachodu na lewo i prawo. Uwielbia finansować choćby najmniejsze swoje zachcianki. Nigdy nie szczędzi grosza. Dodatkowo jest bardzo porywczy i impulsywny w swoim działaniu, jednak zawsze chowa to pod swoim poważnym wyrazem twarzy.

  Historia:

  (minimum 20 zdań)

  Umiejętności:

  (rozsądna ilość dopasowana do wieku, pozycji, doświadczenia)

  Umiejętności w trakcie nauki:

  (Wszystko to czego postać się uczy lub chce się nauczyć.

  Zalety (maksymalnie 5), cechy neutralne, wady (przynajmniej tyle co zalet):


  Ekwipunek:

  Towarzysze:

  Kilka ważnych pytań.
  (nie jest to pozycja obowiązkowa, można ją pominąć. Nie trzeba też odpowiadać na wszystkie pytania. Propozycję kolejnych możecie podsyłać na pw - Will. )

  1. Czy bohater jest religijny? Jaki jest jego stosunek do Bogów?

  2. Czy bohater ma jakieś ulubione/ważne dla niego przedmioty? Jak zareaguje na ich stratę? Może wiąże się z nimi jakaś historia?

  3. Jak wyglądają relacje bohatera z resztą rodziny? Posiada takową? A jeżeli nie to dlaczego

  4. Czy bohater ma jakieś uprzedzenia? Czy czuje niechęć do mieszkańców któregoś z regionów Westeros? Czy są mu obce stereotypy?

  5. Jakie marzenia ma bohater? Czy dąży w jakiś sposób do ich realizacji?

  6. Jak bardzo moralny jest bohater? Zabiłby z zimna krwią niewinną osobę? Rzuciłby się pod pędzący wóz by ratować bezbronne dziecko?

  7. Jak postać rozumie honor? Jest pasowanym rycerzem? Jeśli tak to w jaki sposób postać zdobyła ostrogi. Stosuje się do swoich powinności? Czy może wręcz przeciwnie?

  8. Czy postać ma jakiś przyjaciół? Wrogów? Czy darzy kogoś jakimś szczególnie mocnym uczuciem?

  9.Czy postać identyfikuje się z jakimiś wzorami osobowościowymi lub idolami? Czy obecnie jest zafascynowana pewnymi jednostkami? Czy miała szansę zetknąć się nimi?

  10. Czy bohater planuje w przyszłości założyć rodzinę? Kim miałaby/miałby być jego/jej wybranka/wybranek?

  11. Czy ma on przodków, którym udało się dokonać czegoś niezwykłego? Jak są postrzegani w społeczności, w której żyje postać? Jaki jest jej stosunek do tych czynów i do sławy bądź niesławy przodków?

  Oświadczam, ze zapoznałem się z regulaminem i zgadzam się z jego treścią oraz zobowiązuję się do jego przestrzegania.

   Obecny czas to Sro Sty 23, 2019 9:40 pm