Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


+6
Arleila Tyrell
Aldith Tyrell
Pan Admin
Torrhern
Eryk Greyjoy
Alys Baratheon
10 posters

    Alys Tyrell

    Alys Baratheon
    Alys Baratheon


    Liczba postów : 223
    Join date : 30/05/2014
    Skąd : Wysogród

    Alys Tyrell Empty Alys Tyrell

    Pisanie by Alys Baratheon Sob Maj 31, 2014 4:07 pm

    Korespondencja Alys z rodu Tyrell

    Alys Tyrell Tyrelllogo
    Eryk Greyjoy
    Eryk Greyjoy


    Liczba postów : 257
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Pyke

    Alys Tyrell Empty Re: Alys Tyrell

    Pisanie by Eryk Greyjoy Nie Cze 01, 2014 1:08 pm

    *Mokry list z zacietrzewionych Żelaznych Wysp. Wspaniale.*

    Szlachetna pani Tyrell !

    W imieniu swoim, oraz innych lordów północy jestem zobowiązany zaprosić cię na przyjęcie organizowane przez lorda Starka w Winterfell za około trzy dni. Twoja siostra została już zaproszona, podejrzewam że książę też. Odbędą się tam rozmowy na temat trwającej wojennej zawieruchy, a także wszelkiego rodzaju biesiady i tańce. Na koszt władcy północy, oczywiście. Ponadto odbędą się obrady na temat zawierania małżeństw, przez co kobiety są tutaj wyjątkowo proszone. Organizatorzy winni zapewnić eskortę, ale jeśli wolałaby pani podróżować statkiem, ja byłbym w stanie zapewnić bezpieczeństwo na morzu.

    Z wyrazami szacunku, Jakub Nikolaj Greyjoy.
    Torrhern
    Torrhern


    Liczba postów : 260
    Join date : 29/05/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Alys Tyrell Empty Re: Alys Tyrell

    Pisanie by Torrhern Nie Cze 01, 2014 1:27 pm

    Droga Lady Alys Tyrell

    Wybieram się na ucztę do Winterfell, pisałem już do Pani siostry w tej sprawie, ale jak narazie nie dostałem odpowiedzi. Jeżeli postanowi Pani zaszczycić nas swoją obecnością, to ja zaproponuje pani i wszystkim z Rodu Tyrellów wspólną podróż od miejsca łączenia się różanego traktu z królewskim. Czym więcej nas będzie, tym lepiej. Proszę o jak najszybszą odpowiedź, planuje wyruszyć na dniach.

    Z wyrazami Szacunku
    Lord Torrhern Brandon Baratheon
    Pierwszy Tego Imienia, Lord Końca Burzy, Namiestnik Południowego-Wschodu,
    Głowa Rodu Baratheonów
    Pan Admin
    Pan Admin
    Administrator


    Liczba postów : 172
    Join date : 09/03/2014

    Alys Tyrell Empty Re: Alys Tyrell

    Pisanie by Pan Admin Nie Cze 01, 2014 2:49 pm

    Lady Alys
    tak zgadzam się, abyś przybyła na ucztę. Będziemy mieli do omówienia wiele, ważnych spraw związanych z naszymi rodami.

    Z poważaniem.
    Lord Rosh, Stark.
    Pierwszy tego imienia. Namiestnik północy i pan Winterfell.
    Torrhern
    Torrhern


    Liczba postów : 260
    Join date : 29/05/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Alys Tyrell Empty Re: Alys Tyrell

    Pisanie by Torrhern Nie Cze 01, 2014 3:20 pm

    Lady Alys Tyrell

    Na wspomnianą wcześniej ucztę planuje wyruszyć jutro we wczesnych godzinach. Proszę o potwierdzenie przybycia następnego dnia w umówione miejsce. Mam nadzieje, że nic nie zakłóci naszej podróży.

    Z wyrazami Szacunku
    Lord Torrhern Baratheon
    Pierwszy Tego Imienia, Lord Końca Burzy, Namiestnik Południowego-Wschodu,
    Głowa Rodu Baratheonów
    Aldith Tyrell
    Aldith Tyrell


    Liczba postów : 37
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Reach

    Alys Tyrell Empty Re: Alys Tyrell

    Pisanie by Aldith Tyrell Nie Cze 01, 2014 8:24 pm

    "List pisany pięknym, zgrabnym pismem, otwierając kopertę możesz poczuć przepiękną woń świeżych róż."

    Do Lady Alys, mej najukochańszej siostry.

    Moja droga Alys, ty jak zwykle jako niepokorny duch wędrujesz po Westeros szukając celu i przyszłości. Nie zaprzątaj sobie jednak swej szlachetnej, kobiecej głowy czymś takim jak polityka. Zostaw to mnie i memu zmysłowi, który tkwi we mnie od urodzenia, a który dziedziczy już kolejne pokolenie Tyrellów. Mam jednak dla ciebie jedną, aczkolwiek niezwykle ważną radę, która okaże się tobie i nam pomocna w miejscu, do którego się udajesz: - Nie ufaj nikomu. Miej oczy szeroko otwarte. Gra o tron się rozpoczęła.

    - Twój oddany, starszy brat, dziedzic Wysogrodu - Adehade Tyrell.


    PS: Czekam na listy, z wszelkimi ważnymi informacjami, które uda ci się zdobyć. I pamiętaj nie zapominaj kim jesteś.

    " Na dole listu widnieje namalowana róża, symbol rodu Tyrell"
    Arleila Tyrell
    Arleila Tyrell


    Liczba postów : 38
    Join date : 30/05/2014
    Skąd : Wysogród

    Alys Tyrell Empty Re: Alys Tyrell

    Pisanie by Arleila Tyrell Wto Cze 03, 2014 11:15 am

    Kochana siostro!


    Początkowo rozważałam dołączenie do Ciebie w drodze na Północ, pomimo to uznałam, że jestem o wiele bardziej potrzebna naszym rodzicom w Wysogrodzie. W kwestiach politycznych zdaj się na mądre rady naszego Pana Ojca i brata – nie wypada mi podejmować decyzji bez ich wiedzy, ponadto bez wątpienia okażą się lepszymi dyplomatami niż ja kiedykolwiek zostanę.
    Nie spodziewam się najazdu ze strony Dorne – Aisza jest moją przyjaciółką, więc atak z jej strony byłby ciężki do uwierzenia. Mam jednak świadomość, że trwa wojna, więc nikt nie jest godzien zaufania. Spróbuję dowiedzieć się więcej szczegółów na temat jej małżeństwa i nakłonić ją do zmiany kandydata.

    Siostro, uważaj na siebie. Zimna Północ nie jest dobrym miejscem dla delikatnych róż. I koniecznie przekaż Lady Tully wyrazy szacunku z mej strony.


    Całuję

    Leila
    Arleila Tyrell
    Arleila Tyrell


    Liczba postów : 38
    Join date : 30/05/2014
    Skąd : Wysogród

    Alys Tyrell Empty Re: Alys Tyrell

    Pisanie by Arleila Tyrell Czw Cze 05, 2014 9:40 pm

    Oba kruki dotarły do Wysogrodu niemalże w tym samym czasie, prawdopodobnie ze względu na pogorszenie pogody na Południu.

    Droga Alys!

    Cieszę się, że po drodze nie spotkała Cię krzywda, liczyłam jednak że uda się Wam uniknąć podobnych incydentów. Najbardziej jednak raduje mnie honorowość Lorda Rosha, który mimo wojny toczonej przez nasze rody zdecydował się na chwilowe zapomnienie wzajemnych uraz.
    Plotki czy nie – będę o wiele spokojniejsza, upewniwszy się, że Aisza nic przede mną nie zataiła. Gdy tylko otrzymam od niej odpowiedź na ostatniego kruka, spróbuję sprawdzić te pogłoski.

    Uściski!
    Twoja Leila


    Dopiero po zakończeniu swego listu Arleila zorientowała się, że drugi kruk także został wysłany przez jej siostrę. Szybko przebiegła wzrokiem po schludnych linijkach tekstu, a zauważywszy już w pierwszym zdaniu wzmiankę o Innych, głęboko wciągnęła powietrze. Oczywiście słyszała o tych istotach, przez większość życia była jednak przekonana, że to jedynie wymysł Septy, służący do straszenia nieposłusznych panien. Najwyraźniej jednak była to prawda. Pozostawało mieć nadzieję, że Mur będzie wystarczającą ochroną dla reszty Westeros.
    Gdy doczytała wiadomość do końca, zmarszczyła lekko brwi i uczyniła dopisek na odwrocie gotowego już listu.



    Nie ukrywam, że Lord Rosh niekoniecznie należy do partii, z których jako starsza siostra byłabym zachwycona. Mamy pewne zobowiązania wobec rodu Lannisterów i obawiam się ich gwałtownej reakcji na wieść o Twych zaręczynach z ich największym wrogiem – mogliby poczytać to za zdradę naszego sojuszu. Twoje argumenty są jednak słuszne i jeśli uważasz, że mogłoby to zakończyć wojnę, nie mam zamiaru stawać Ci na przeszkodzie. Wierzę w Twój zdrowy rozsądek i wiem, że niezależnie od podjętej przez Ciebie decyzji, będzie ona słuszna.

    Kocham Cię siostro, Leila.
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Alys Tyrell Empty Re: Alys Tyrell

    Pisanie by Dustin Sro Cze 11, 2014 10:21 pm

    Kochana córko,

    Przekazałem tobie i twojemu rodzeństwu rządy nad Wysogrodem na czas mojej nieobecności, ale sprawa zawieszenia broni przerasta wasze kompetencje. Taką decyzję może podjąć tylko Lord Reach. Zaproponowałem lordowi Starkowi pertraktacje, ale odpowiedział mi kwestionując mój honor i lekceważąc mnie. W tym wieku powinien już być mądrzejszy... Ma zamiar przysłać tu w swoim imieniu swojego kuzyna Jaimego, chciałbym abyś towarzyszyła mu w drodze na południe. Jeśli chodzi o twój ślub z lordem Starkiem, odpowiedź brzmi: NIE! Może moja decyzja z czasem ulegnie zmianie, ale na razie nie pokazał mi się od najlepszej strony.

    Uściski,
    Twój kochający (chociaż obecnie lekko rozgniewany) ojciec.
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Alys Tyrell Empty Re: Alys Tyrell

    Pisanie by Dustin Sob Lip 12, 2014 7:27 pm

    Kochana córko,

    Chciałbym przekazać ci instrukcję dotyczące Wysogrodu na czas mojej nieobecności. Ma do nas przybyć Lord Greyjoy, ugość go i przeproś za moją nieobecność, jeżeli dalej będzie chciał się spotkać zabierz go do Bitterbridge, tam wskażą wam dalszą drogę. Pod żadnym pozorem Kraken nie może dowiedzieć się o naszych planach, postaraj się ukryć przed nim Lady Sophię, jej gwardzistami już się zajęliśmy. Co do siostry Jelenia powiedz jej, że brat poprosił o jej przypilnowanie w naszym zamku, a jej gwardia wyjechała ze Starkiem. Pod żadnym pozorem nie pozwól jej opuścić twierdzy! Żołnierze wiedzą jak mają jej pilnować.

    Uściski,
    Twój kochający ojciec.
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Alys Tyrell Empty Re: Alys Tyrell

    Pisanie by Dustin Wto Sie 12, 2014 7:51 pm

    Córko,

    Chciałbym abyś wyjaśniła mi dlaczego opuściłaś Wysogród oraz dlaczego rozkazałaś Admirałowi Redwyne przestawić naszą flotę. Oddałem zamek pod twoją opiekę, ponieważ twój brat leżał złożony chorobą. Chcę dowiedzieć się dlaczego zlekceważyłaś moje instrukcje i niech to będzie cała prawda, bez żadnych wykrętów czy niejasności.

    Uściski,
    Ojciec
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Alys Tyrell Empty Re: Alys Tyrell

    Pisanie by Dustin Nie Sie 17, 2014 1:42 am

    Córko,

    Lord Greyjoy chyba nie traktuje naszego sojuszu poważnie, jeżeli zdecydował się na coś takiego. Ciesze się, że jesteś bezpieczna na dworze Lorda Ordo. Obecnie razem z Elijahem z Dorne zmierzamy do Casterly Rock, wkrótce powinniśmy być na miejscu. Możesz być pewna, że rozmówię się z Nikolajem Greyjoyem.

    Uściski,
    Ojciec
    Elbereth Tully
    Elbereth Tully
    Administrator


    Liczba postów : 312
    Join date : 31/05/2014
    Age : 27
    Skąd : Riverrun

    Alys Tyrell Empty Re: Alys Tyrell

    Pisanie by Elbereth Tully Sob Sie 30, 2014 12:38 pm

    Droga Lady Alys Tyrell,

    Z radością przyjmuję do świadomości fakt, że postanowiłaś przybyć do Dorzecza. Bramy Riverrun dla ciebie są zawsze otwarte. Mam nadzieję, że przez to spotkanie uda nam się nawzajem lepiej poznać.

    Z wyrazami szacunku
    Lady Elbereth Tully
    Daemon
    Daemon


    Liczba postów : 273
    Join date : 16/07/2014

    Alys Tyrell Empty Re: Alys Tyrell

    Pisanie by Daemon Pią Wrz 26, 2014 8:28 pm

    Alys Tyrell odnalazł jeden z giermków Złotej Kompanii. Młodzieniec skłonił się, po czym zawiadomił, że spotkanie odbędzie się za godzinę w sali tronowej.
    Ravaenor
    Ravaenor


    Liczba postów : 62
    Join date : 07/12/2014
    Skąd : Highgarden

    Alys Tyrell Empty Re: Alys Tyrell

    Pisanie by Ravaenor Nie Gru 07, 2014 9:55 pm

    *Kartka ma kilka krwawych kleksów i dziwnie pachnie*

    Droga Siostrzyczko.

    Piszę do Ciebie ten list bo nie wierze coś uczyniła...
    Jak mogła wyjść za Baratheona? On powinien być trupem! Nie pamiętasz, że to on "ozdobił" moją twarz pod Końcem Burzy? Mam nadzieje, że to pomyłka. Jesłi jednak nie załaczam w liście fiolke z pewnym "specyfikiem" osłabia on osobę, która go wypije co mam nadzieje zatrzyma młodzieńczy wigor i popęd tego nieudacznika.  Nie chce go zabijać bo nie wiem co o tej sprawie sądzi Pan Ojciec. 

    Trzymaj się i nie popełnia więcej takich błędów.
    Arland Torn Tyrell twój brat.

    Ps: Niestety ten wywar nie działa wiecznie...

    Sponsored content


    Alys Tyrell Empty Re: Alys Tyrell

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 12, 2024 10:52 pm