Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


+3
Torrhern
Alys Baratheon
Aldith Tyrell
7 posters

    Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell

    Aldith Tyrell
    Aldith Tyrell


    Liczba postów : 37
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Reach

    Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell Empty Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell

    Pisanie by Aldith Tyrell Nie Cze 01, 2014 8:11 pm

    Oficjalna poczta Dziedzica Wysogrodu Aldith'a Tyrell'a

    ***

    Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell 2jf0dpk


    Ostatnio zmieniony przez Aldith Tyrell dnia Wto Sie 12, 2014 7:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Alys Baratheon
    Alys Baratheon


    Liczba postów : 223
    Join date : 30/05/2014
    Skąd : Wysogród

    Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell Empty Re: Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell

    Pisanie by Alys Baratheon Nie Cze 01, 2014 8:14 pm

    Droga siostro Arleilo i drogi bracie Adehade,

    Postanowiłam, że udam się do Winterfell aby nieco lepiej rozeznać się w sytuacji poltycznej i porozglądać się po mężczyznach... Chciałabym tylko, abyście się w Wysogrodzie naradzili, o ile nie dołączycie do mnie (jestem jeszcze na Różanym Trakcie, gdy piszę ten list) odnośnie paru ważnych spraw. Otóż przepadł nam zapewne sojusz w Dolinie, chyba, że jakoś o niego zawalczymy. Królowa Dorne sama zamierza poślubić O'Royce'a, który był ze mną zaręczony, i być może dojdzie to do skutku. Jeśli tak, i jeśli Dolina zwróci się przeciwko nam wraz z Dorne, to będziemy mieli przeciwników z dwóch stron. Oprócz tego, jeśli dotrę do Winterfell, pewnie zostanie poruszona kwestia relacji naszego rodu z rodem Starków. Czy są jakieś ważne kwestie dyplomatyczne, jakie powinnam poruszyć? Cokolwiek, co powinnam zrobić? Nie chcę czynić ważnych ruchów bez Was. O wszystkim poinformuję Was listownie. Niebawem spotkam się z Lordem Baratheonem i odbędę z nim dalszą podróż, a później dołączy do nas Lady Tully.

    Przesyłam siostrzane uściski,
    Alys
    Alys Baratheon
    Alys Baratheon


    Liczba postów : 223
    Join date : 30/05/2014
    Skąd : Wysogród

    Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell Empty Re: Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell

    Pisanie by Alys Baratheon Nie Cze 01, 2014 8:36 pm

    Drogi Adehade,

    Dziękuję za radę, wzięłam eskortę i jadę w mojej zbroi, będę też uważać na to, co mówię... Po prostu chciałam dowiedzieć się co nieco o tym, co się teraz w świecie dzieje i jak nasz Ród mógłby poradzić sobie z widmem wojny. Na razie słyszałam, że nasza siostra zawarła rozejm z Greyjoyami i Baratheonami. Nie zepsuję tego, na razie tylko poobserwuję. Zawsze poradzę się Ciebie gdybym miała coś zrobić. Jeśli chcesz, możesz jeszcze do nas dołączyć, chyba że masz inne plany.

    Twoja ukochana siostra Alys
    Torrhern
    Torrhern


    Liczba postów : 260
    Join date : 29/05/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell Empty Re: Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell

    Pisanie by Torrhern Pon Cze 02, 2014 12:02 pm

    Lordzie Adehade Tyrell, dziedzicu Wysogrodu

    Twoja siostra Alysa wspomniała mi podczas podróży, iż martwisz się o jej bezpieczeństwo. Przysięgam na Siedmiu, że zrobię co w mojej mocy, aby Twa droga siostra wróciła do domu cała i bezpieczna. Zrobię to ze względu na niedawno podpisany rozejm, aby udowodnić Waszemu Rodowi, iż nie rzucam słów na wiatr.
    Gdzieś na trakcie.

    Z wyrazami Szacunku
    Lord Torrhern Brandon Baratheon
    Pierwszy Tego Imienia, Lord Końca Burzy, Namiestnik Południowego-Wschodu,
    Głowa Rodu Baratheonów
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell Empty Re: Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell

    Pisanie by Dustin Pią Cze 13, 2014 7:53 pm

    Synu,

    Ostatnio dużo czasu spędzam w sali reprezentacyjnej, zajmując się sprawami rodu. Oczekuję abyś stawił się tam jak najszybciej. Musimy omówić sprawy związane ze zbliżającą się wizytą lordów.

    Uściski,
    Ojciec
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell Empty Re: Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell

    Pisanie by Dustin Wto Sie 12, 2014 6:57 pm

    Synu,

    Mam nadzieję, że choroba, która uniemożliwiła ci wzięcie udziału w naradzie i wyruszenie ze mną na wojnę już minęła. Niedługo wyruszam do Casterly Rock i chciałbym abyś przybył do Końca Burzy i doglądał zgromadzonych tu wojsk. Wszystkie siły wysłane w te okolice zostały ponownie zebrane pod twierdzą Baratheonów, większość odeślę do domu, jednak wciąż będziesz mieć do upilnowania dwadzieścia tysięcy ludzi.

    Uściski,
    Ojciec
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell Empty Re: Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell

    Pisanie by Dustin Wto Wrz 23, 2014 4:16 pm

    Synu,

    W Królewskiej Przystani doszło do przełomowego dla królestwa wydarzenia. Chciałbym żebyś pozostawił armię pod dowództwem Lorda Ashforda, który miał ci służyć radą i przybył do stolicy, aby wraz ze mną i swoją siostrą uczestniczyć w tym wydarzeniu.

    PS. W Królewskim Lesie podobno grasują banici, radzę zabrać dobrą gwardię.

    Uściski,
    Ojciec
    Daemon
    Daemon


    Liczba postów : 273
    Join date : 16/07/2014

    Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell Empty Re: Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell

    Pisanie by Daemon Pią Wrz 26, 2014 8:27 pm

    Alditha Tyrella odnalazł jeden z giermków Złotej Kompanii. Młodzieniec skłonił się, po czym zawiadomił, że spotkanie odbędzie się za godzinę w sali tronowej.
    Willas Hightower
    Willas Hightower


    Liczba postów : 58
    Join date : 28/10/2014
    Age : 26

    Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell Empty Re: Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell

    Pisanie by Willas Hightower Czw Paź 30, 2014 3:57 pm

    Lordzie Dziedzicu Aldithie,
    Piszę do Ciebie mając w uwadze zdrowie Lorda Dustina Tyrella. Jestem całkowicie świadom tego, że do polepszenia stanu lorda Wysogrodu to Ty zastępujesz Go w sprawach istotnych. Tak więc ośmielam się stwierdzić, że to, co chcę Ci przekazać jest takową i proszę o możliwość spotkania. W momencie, kiedy będziesz czytał tę wiadomość powinienem być około jednego dnia drogi od Królewskiej Przystani, gdzie mam nadzieję Cię spotkać.
    Z niecierpliwością oczekuję Twojej odpowiedzi i liczę na szybką poprawę stanu Lorda
    Dustina,
    Willas Hightower, Lord Starego Miasta.
    Ravaenor
    Ravaenor


    Liczba postów : 62
    Join date : 07/12/2014
    Skąd : Highgarden

    Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell Empty Re: Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell

    Pisanie by Ravaenor Sro Gru 10, 2014 5:26 pm

    Drogi Bracie

    Masz rację, ale wątpie byśmy mieli jakikolwiek szansy by namówić naszego ojcieca. To co zasiejesz musisz zbierać tego plony. Mam kilka planów, ale nie mogę ryzykować wysyłając je listem. Najabrdziej musimy uważać na Martella. Nie ufam zbyt Dornijczykom. Gdybyś to ty wyszedł za Sophie sprawa była by o wiele lepsza..  Uważaj na naszą siostrę by nie zrobiła więcej głupot. Załaczam jeszcze coś... gdyby ojciec był jeszcze gorszym strategiem. To nie jest trucizna.. będzie tylko lepiej... współpracował. 

    Arland T. T. 
    PS: Nie więcej niż 3 krople... bo będzie bardzo nie dobrze...

    Sponsored content


    Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell Empty Re: Lord Dziedzic Wysogrodu Aldith Tyrell

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 12, 2024 4:19 pm