Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


+3
Elia Arryn
Daemon
Jekyll Tarly
7 posters

    Willem Arryn

    Jekyll Tarly
    Jekyll Tarly


    Liczba postów : 49
    Join date : 10/01/2015

    Willem Arryn Empty Willem Arryn

    Pisanie by Jekyll Tarly Nie Sty 25, 2015 1:45 pm

    Poczta lorda Willema Arryna, pana Orlego Gniazda i Doliny Arrynów, Namiestnika Wschodu
    Willem Arryn 5yusdz
    Daemon
    Daemon


    Liczba postów : 273
    Join date : 16/07/2014

    Willem Arryn Empty Re: Willem Arryn

    Pisanie by Daemon Nie Sty 25, 2015 5:52 pm

    15 stycznia 282 roku

    Do Lorda Willema Arryna, Pana Doliny

    Do Królewskiej Przystani dotarły tragiczne wieści o śmierci twojego brata Lorda Nikolaia. W związku z tym chciałem złożyć ci najszczersze kondolencje i zapewnić, że królewski dwór łączy się z tobą w bólu z powodu tej straty. Twojemu bratu tak jak i waszemu kuzynowi przed nim nie było dane rządzić długo, a mógł dokonać wielu wielkich rzeczy. Miejmy nadzieję, że tobie uda się dokonać tego, czego im okrutny los nie pozwolił.
    Chciałbym też zauważyć, że twoja siostra Lady Elia gości w Królewskiej Przystani. Dziewczyna niedawno co została dopiero odbita z rąk swoich porywaczy przez moich przyjaciół i wciąż potrzebuje trochę czasu na odzyskanie sił oraz uspokojenie się. Proponowałbym aby najbliższy miesiąc lub dwa spędziła w stolicy jako jedna z dwórek mojej żony, bliskość przyjaźnie nastawionych ludzi i słońce Królewskiej Przystani z pewnością pomogą jej wrócić do siebie. Z pewnością chętnie byś też odwiedził siostrę Lordzie Arryn, a jeżeli zgodzisz się na jej pobyt tutaj to zapewniam, że z wielką chęcią ugościmy Sokoła w Czerwonej Twierdzy. Chciałbym też zauważyć, że Elii chyba podoba się u nas, sporo czasu spędza w ogrodach zamku. Mam nadzieję, że i Ty będziesz miał kiedyś okazję, aby je zwiedzić.

    Z wyrazami współczucia,

    Daemon Blackfyre, Król Andalów, Rhoyonarów, itd...

    Kruk doleci 17 stycznia 282 roku.
    Elia Arryn
    Elia Arryn


    Liczba postów : 40
    Join date : 14/08/2014
    Skąd : Orle Gniazdo

    Willem Arryn Empty Re: Willem Arryn

    Pisanie by Elia Arryn Pią Sty 30, 2015 8:46 pm

    Drogi panie bracie,

    Z wielką przykrością muszę oznajmić, że doszły mnie wieści o śmierci Nika. Chociaż nigdy nie darzyłam go tak dużą sympatią, jak ta, którą powinnam, czuję w sercu pustkę na myśl, że Orle Gniazdo jest jeszcze bardziej puste niż wtedy, gdy widziałam je ostatni raz.
    Nie jest to jedyny powód, dla którego piszę ten list. Chodzi mianowicie o moje zaręczyny z lordem Starkiem, które zaaranżował Nik. W czasie królewskiego ślubu miałam wielokrotnie do czynienia z wysłannikami tego lorda, którzy nie zrobili na mnie dobrego wrażenia. Wręcz przeciwnie, byli oni bardzo natarczywi i niemalże grubiańscy. Boję się, co może się stać, jeśli pojadę w końcu na Północ. Wolę o tym nie myśleć, jako że w Królewskiej Przystanii lord Stark uznawany jest powszechnie za ponuraka i człowieka bliskiego zdradzie.
    Tymczasem znajduję kolejny powód, dla którego wolałabym nie jechać jeszcze na Północ. Zakochałam się w innym Starku, ser Jaimem. Chciałabym za niego wyjść - Dolina utrzymałaby sojusz z Północą, a ja byłabym szczęśliwa. Poza tym bardzo mi się podoba na królewskim dworze.

    Czekając pilnie na odpowiedź,
    Elia

    Kruk doleci 17 stycznia 282 roku.
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Willem Arryn Empty Re: Willem Arryn

    Pisanie by Dustin Sob Sty 31, 2015 2:54 pm

    16 stycznia 282 roku

    Do Lorda Willema Arryna, Pana Doliny

    Do Wysogrodu dotarły tragiczne wieści o śmierci twego brata, Lord Nikolaia Arryna. W związku z tym chciałem złożyć ci najszczersze kondolencje i zapewnić, że całe Reach łączy się z tobą w bólu z powodu tej straty. Nie miałem okazji poznać go osobiście, jednak słyszałem, że podobnie jak wasz kuzyn był dobrze zapowiadającym się władcą. Miejmy nadzieję, że tobie los będzie bardziej sprzyjał. Niech Siedmiu nad tobą czuwa Lordzie Arryn.

    Z wyrazami współczucia,

    Dustin Tyrell, Lord Wysogrodu

    Kruk doleci 18 stycznia 282 roku.
    Leech Tully
    Leech Tully


    Liczba postów : 146
    Join date : 06/07/2014
    Age : 29

    Willem Arryn Empty Re: Willem Arryn

    Pisanie by Leech Tully Czw Lut 12, 2015 4:04 pm

    Jesień, 24 stycznia 282 roku

    Do Lorda Willema Arryna, Pana Doliny

    Dotarły do mnie, co prawda z opóźnienie, wieści o śmierci twego brata, Lord Nikolaia Arryna. W związku z tym chciałem złożyć ci najszczersze kondolencje i zapewnić, że całe Dorzecze łączy się z tobą w bólu z powodu tej straty. Było mi dane poznać go osobiście. Obiecałem twojemu bratu rękę mojej młodszej siostry. Niestety Bogowie najwyraźniej byli przeciwni temu związkowi. Żywię wielką nadzieję, iż to nie położy się cieniem na zawarte przeze mnie i Lorda Nikolaja sojusze.

    Z wyrazami współczucia,

    Leech Tully, Lord Riverrun, Pan Dorzecza


    ( Kruk doleci 25 stycznia )
    Jaime Stark
    Jaime Stark


    Liczba postów : 104
    Join date : 07/06/2014
    Skąd : Winterfell

    Willem Arryn Empty Re: Willem Arryn

    Pisanie by Jaime Stark Pią Lut 13, 2015 11:24 pm

    18 stycznia 282 roku


    Do Lorda Willema Arryna, Pana Doliny

    Szlachetny Lordzie Arryn, wiem, że twoja siostra już pisała do ciebie w sprawie swoich zaręczyn z Edwylem Starkiem i o związanych z nimi wątpliwościach. Niestety mój kuzyn zmarł na Północy w tragicznych okolicznościach, co niewątpliwie zrywa zaręczyny.
    Dlatego też chciałbym prosić o rękę twojej siostry. To małżeństwo wciąż zapewni połączenie rodów Starków i Arrynów. Możesz też być pewien, że zrobię wszystko aby zapewnić jej bezpieczeństwo oraz dom na jaki zasługuje. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

    Z wyrazami szacunku,

    Jaime Stark, Lord Rain House i Protektor Deszczowego Lasu

    Kruk doleci 19 stycznia 282 roku.
    Leech Tully
    Leech Tully


    Liczba postów : 146
    Join date : 06/07/2014
    Age : 29

    Willem Arryn Empty Re: Willem Arryn

    Pisanie by Leech Tully Pon Lut 16, 2015 11:23 pm

    24 stycznia 282 roku

    Do Lorda Willema Arryna, Pana Doliny

    Lordzie chciałbym zaprosić Cię na ślub mojej kuzynki z Pirytem z rodu Frey, synem chorążego, Karchisa Freya, Lorda Bliźniaków. Odbędzie się on 20 lutego w Riverrun. Z wielką chęcią będziemy widzieć w swoich progach naszego sojusznika. Czekam na odpowiedź. Wyślij kruka do Królewskiej Przystani.

    Z wyrazami szacunku,
    Leech Tully, Pan Dorzecza

    (kruk doleci 27 stycznia nad ranem)
    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Willem Arryn Empty Re: Willem Arryn

    Pisanie by Dustin Sob Lut 21, 2015 11:49 pm

    Jesień, 20 stycznia 282 roku

    Do Willema Arryna, Lorda Doliny

    Szlachetny Lordzie Arryn, chciałbym zaprosić cię na ślub mojej córki Alys z Lordem Torrhernem Baratheonem z Końca Burzy, który odbędzie się piątego lutego tego roku. Dzień po nim będzie miał miejsce niewielki turniej. Liczę na to, że zaszczycisz nas swoją obecnością.

    Z wyrazami szacunku,
    Dustin Tyrell, Namiestnik Południa

    Kruk doleci 22 stycznia 282 roku.
    Mistrz Gry
    Mistrz Gry


    Liczba postów : 512
    Join date : 25/06/2014

    Willem Arryn Empty Re: Willem Arryn

    Pisanie by Mistrz Gry Wto Maj 26, 2015 9:35 pm

    Jesień, 4 luty 282 roku


    Szlachetny lordzie Arryn,

    Spodziewam się, iż zapewne w momencie, kiedy otworzysz ten list, będziesz ucztował na zaślubinach w Wysogrodzie. Wybacz zatem swemu poddanemu, iż przeszkadza Twej osobie w podziwianiu uroków Reach, jednak nagli mnie sprawa, z którą nie mogę zwlekać. Dzisiejszego ranka przybył do portu w Gulltown statek handlowy płynący z Pentos, a wraz z nim przybyła pewna tajemnicza osoba. Była to młoda dziewczyna, lat nie więcej niż 15, o dosyć niespotykanej urodzie. Niestety nic więcej nie mogę napisać w obawie o przechwyceniu tego listu przez nieodpowiednie osoby. Wiem, że z pozoru wydaje się to być śmieszną prośbą, jednak nalegam, byś osobiście, mój panie przybył do Gulltown i zobaczył ową dziewczynę. W razie gdybyś nie mógł wyjechać z Orlego Gniazda, jestem w stanie zapewnić jej bezpieczny transport do siedziby szlachetnego rodu Arryn.

    Lord Alonzo Grafton, pan Gulltown




    Kruk doleci 5 lutego, wieczorem.

    Sponsored content


    Willem Arryn Empty Re: Willem Arryn

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:30 am