Forum aktualnie zamknięte.


  (NPC) Aisza Martell

  Share
  avatar
  Aisza Martell

  Liczba postów : 4
  Join date : 30/05/2014
  Skąd : Dorne

  (NPC) Aisza Martell

  Pisanie by Aisza Martell on Pią Maj 30, 2014 2:27 pm

  Godność postaci: Aisza Shadija Zara Amira Marianna Chloe Martell
  Wiek: 19 lat
  Miejsce urodzenia: Słoneczna Włócznia
  Stanowisko: Księżniczka Dorne i Lady Słonecznej Włóczni
  Ród: Martell
  Wygląd: Aisza to kobieta. Bardzo piękna kobieta o olśniewającej urodzie. Wszyscy mężczyźni się za nią oglądają i pragną skraść jej chociaż pocałunek. Ma blond, długie włosy i nosi sie rozpuszczone, sięgają kolan. Oczy ma niebieskie jak niebo (niektórzy jej mówią, że właśnie niebo w nich dostrzegają). Usta maluje na czerwono, ponieważ nie wstydzi się wyglądać wyzywająco. Aisza to odważna kobieta. Ma duże piersi i zaokrąglone biodra. Idąc nimi kołysze. Lubi pachnieć różami. Ma małe stopy i drobne dłonie. Lubi ubierać czerwone sukienki.
  Historia: Urodziła się w Słonecznej Włóczni. Była bardzo ładnym niemowlakiem i wszyscy się nią zachwycali, od razu wiedzieli, że będzie ich godną władczynią. Wszyscy w Słonecznej Włóczni obserwowali jej rozwój. Dziewczynka była bardzo pojętna od samego początku., Szybciej nauczyłą się chodzić i mówić od innych, a ledwie to zrobiła, to ojciec posadził ją na koniu i zaczął uczyć walczyć. Aisza nie mogła być typową damą, choć jej uroda była uderzająca. Aisza miała władać Dorne silną ręką i ojciec chciał tak ją wychować, aby umiała to robić. Chciał, aby jego córka była silną kobietą. Nie szczędził złotych smoków na jej wychowanie i guwernantki. Kiedy miała szesnaście lat znalazła małego cieniokota, któremu umarła mama. Aisza wiedziałą, że to niebezpieczne zwierze, ale wzięła je pod swe skrzydła i wychowała, więc Hyba nie atakuje nikogo prucz niej. Hyba jest dobrze wychowanym dużym kotem i atakuje tylko wtedy, kiedy Aisza mu rozkazuje.
  Zaprzyjaźniła się swego czasu z panną z Reach o imieniu Arleila. Arleila była bardzo mądra i sympatyczna, więc Aisza bardzo ją polubiła. Pewnego razu dała jej w prezencie kota arabskiego z Volantis.
  Po śmierci ojca Aisza została lady Słonecznej Włóczni i włada Dorne bardzo dobrze, nikt nie może zaprzeczyć jej urodzie i umiejętnosciom.
  Umiejętności: - walka mieczem półtoraręcznym, strzelanie z łuku, walka sztyletem, rzucanie nozami, dyplomacja, oracja, taniec, śpiew, haftowanie, gotowanie, wspinaczka, pływanie, oswajanie zwierząt, akrobatyka
  Ekwipunek: Miecz z valyriańskiej stali, kilka sztyletów, dużo fiolek z truciznami, cieniokot o imieniu Hyba, bogate suknie i droga biżuteria.
  avatar
  Pan Admin
  Administrator

  Liczba postów : 172
  Join date : 09/03/2014

  Re: (NPC) Aisza Martell

  Pisanie by Pan Admin on Pią Maj 30, 2014 6:50 pm

  Akceptowane. Witam w grze. Very Happy

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 9:15 am