Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


3 posters

    Aisza Martell

    Aisza Martell
    Aisza Martell


    Liczba postów : 4
    Join date : 30/05/2014
    Skąd : Dorne

    Aisza Martell Empty Aisza Martell

    Pisanie by Aisza Martell Pią Maj 30, 2014 7:30 pm

    ***
    Arleila Tyrell
    Arleila Tyrell


    Liczba postów : 38
    Join date : 30/05/2014
    Skąd : Wysogród

    Aisza Martell Empty Re: Aisza Martell

    Pisanie by Arleila Tyrell Pią Maj 30, 2014 9:29 pm


    Kochana Aiszo!

    Nawet sobie nie wyobrażasz, jaka radość ogarnęła moje serce gdy otrzymałam ostatniego kruka od Ciebie. Radość, która jednak szybko zamieniła się w smutek, gdy uświadomiłam sobie, jak bardzo brakuje mi naszych wieczornych rozmów w cztery oczy. Z pewnością wiesz, jak niespokojne czasy ostatnio nastały – na każdym kroku czyha wróg, który nie cofnie się przed niczym, by oprócz kilku bitew móc poszczycić się zwycięstwem całej wojny. Nie wszyscy są gotowi chwalebnie stanąć na polu walki, prościej zamienić się w żmiję, podstępem kąsającą swoją ofiarę. Chociaż moje serce wręcz wyrywa się do odwiedzin w Słonecznej Włóczni, mam smutną świadomość, że w podróży nie byłabym bezpieczna. Jednak gdy tylko szala zwycięstwa ponownie przeważy się na naszą stroną, możesz być pewna, że Cię odwiedzę. Nie jestem jednak w stanie stwierdzić, czy będzie to jeden księżyc, czy przyjdzie nam czekać całe lato... czuwaj wiernie.
    Co zaś się tyczy Hyby, mam nadzieję, że zarówno ona jak i kocięta miewają się dobrze. Ile jej potomstwa przyszło na świat? Nie mogę się doczekać, aż to wszystko się skończy i będę miała dodatkowy pretekst do odwiedzin Waszej siedziby.

    Przesyłam tysięczne ucałowania

    Twoja Leila
    Pan Admin
    Pan Admin
    Administrator


    Liczba postów : 172
    Join date : 09/03/2014

    Aisza Martell Empty Re: Aisza Martell

    Pisanie by Pan Admin Pią Maj 30, 2014 10:03 pm

    Piękna lady Aiszo
    Chciałbym, aby nasze rody połączyły się po przez małżeństwo. Z chęcią wziąłbym z tobą ślub. Liczę na szybką odpowiedź.

    Z poważaniem.
    Lord Rosh, Stark.
    Pierwszy tego imienia. Namiestnik północy i pan Winterfell.

    Sponsored content


    Aisza Martell Empty Re: Aisza Martell

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 4:10 pm