Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


2 posters

    Brama Południowa

    The author of this message was banned from the forum - See the message
    The author of this message was banned from the forum - See the message
    Karchis Frey
    Karchis Frey


    Liczba postów : 56
    Join date : 14/07/2014

    Brama Południowa Empty Re: Brama Południowa

    Pisanie by Karchis Frey Nie Sie 10, 2014 11:55 pm

    W końcu doczekał się listu od rybek. Zaciekawiła go jego treść. Narada Lordów, ciekawe. Zjawię się na niej, bo jeszcze uznają mnie za zdrajcę. Jednak zainteresował się też tym, co napisał Tully o bękarcie. Wiedział, że tego nie zrobił bękart tylko któraś z jego kochanych siostrzyczek. Dwa dni po odebraniu listu postanowił wyruszyć do Riverrun. Zebrał osiemdziesięciu swoich ludzi, a Bliźniaki oddał pod opiekę maestra. Był pewien, że tamten stary dziadek dobrze zaopiekuje się zamkiem, jeśli tak to można nazwać. Ubrał się w swoją zbroję z wyszytym na środku herbem Freyów. Do zmienienia na miejscu wziął skórzane wyposażenie oraz pelerynę ze swoim herbem. Wsiadł na konia i razem z żołnierzami przejechał przez południową bramę.
    Karchis Frey
    Karchis Frey


    Liczba postów : 56
    Join date : 14/07/2014

    Brama Południowa Empty Re: Brama Południowa

    Pisanie by Karchis Frey Pią Wrz 05, 2014 10:36 pm

    Lord Frey dwa dni po dostaniu listu z królewskiej przystani postanowił wyruszyć. Wstał z samego rana i na podróż ubrał jak zawsze zbroję ze swoim herbem. A do pasa przypiął miecz. Wyszedł ze swojej komnaty i ruszył w stronę jadali coś na szybko przekąsić. Po drodze mijał kilku ludzi, którzy jak zawsze kłaniali się nisko. Gdy wszedł pokazał służbie, aby podała jakieś jedzenie i picie. Za chwilę miał już na talerzu dziczyznę, a w kielichu wino. Szybko zjadł i przepił, to, co mu podano, po czym udał się do mayestera. Nie musiał go długo szukać. Spotkał się z, nim przy wyjściu z jadalni. Najwidoczniej szedł na poranny posiłek. Zatrzymał się i rzekł:
    - Eskel dziś wyruszam do królewskiej przystani. Zresztą wiesz o tym. Pod moją nieobecność pomożesz mojemu synowi z zamkiem. Dobrze wiesz, że on sobie nie poradzi.
    Mayester pokiwał głową i rzekł:
    - Oczywiście, mój panie.
    Karchis poklepał doradcę po ramieniu i ruszył na dziedziniec. Tam już czekali na niego. Chłopiec stajenny przyprowadził konia. Frey usiadł i nakazał ruszyć w stronę królewskiej przystani.

    Sponsored content


    Brama Południowa Empty Re: Brama Południowa

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Kwi 26, 2024 8:28 pm