Forum aktualnie zamknięte.


  (NPC) Ralst Snow

  Share
  avatar
  Ralst Snow

  Liczba postów : 3
  Join date : 11/08/2014

  (NPC) Ralst Snow

  Pisanie by Ralst Snow on Pon Sie 11, 2014 2:43 pm

  Godność postaci: Ralst Snow

  Wiek: 16 lat

  Miejsce urodzenia: Dreadford

  Stanowisko: Bękart jednego z synów lorda Boltona terminujący u głównego łowczego w zamku.

  Ród:

  Wygląd:  Ralst jest Wysokiem lecz szczupłym chłopakiem, Przylgnął do niego przydomek ‘’długi łuk’’ co tylko pośrednio jest związane z bronią którą się posługuje. Jego strój składa się najczęściej ze skórzanego kaftanu, wysokich butów i skórzanych spodni. Pod kapturem ukrywają się jasne włosy odziedziczone po ojcu i bystre niebieskie oczy które zawdzięcza matce. Mimo znikomej muskulatury chłopak jest niezwykle silny i zręczny co nie raz pozwala mu zaskoczyć potencjalnych wrogów i wyjść zwycięsko z bójki. Chłopak wychowywał się w trudnych warunkach pośród szyderstw i prześladowanie, pomimo tego jest pogodną osobą i zawsze otwarcie podchodzi do każdego człowieka.  

  Historia: Ralst urodził się jako bękart Szlachetnego pana i zwykłej chłopki. Ojciec chłopaka w odruchu ojcowskiej miłości zabrał go na wychowanie do zamku zapewniając miejsce wśród swojej służby. Od najmłodszych lat chłopak pilnie szkolił się w sztuce władania łukiem i tropieniu zwierząt. Będąc dzieckiem wykazywał się niezwykłym zamiłowaniem do natury, a jego ulubionym zajęciem było spędzanie czasu w lesie. Jako że główny łowczy jest już wiekowym człowiekiem, szykuje on chłopaka na swojego następcę. Mimo że jego ojciec nigdy otwarcie nie okazuje mu żadnych uczuć to często zabiera go na polowania i dalsze wyjazdy. Dzięki tym wyprawom młodzieniec dość dobrze poznał północ i odwiedził większość znaczących się lordowskich siedzib. Jego proste pochodzenie nie przeszkadza mu w słuchaniu plotek dotyczących śmierci lorda Starka i związanych z nią konsekwencji. Słuchając opowieści o murze i jego kłopotach zastanawia się czy tam właśnie jest jego miejsce? Jak każdy młodzieniec pragnie okryć się sławą i stać się bohaterem ballad.

  Umiejętności:  Ralst bardzo dobrze radzi sobie z łukiem i krótkim mieczem. Jest też doskonałym tropicielem i niezwykle cicho porusza się pośród lasów i zarośli. Potrafi się dobrze maskować i znajdować pożywienie w nawet najbardziej niedostępnej okolicy. Ponadto nieźle radzi sobie w siodle.  

  Ekwipunek: Klasyczne wyposażenie myśliwego: Długi cisowy łuk,  krótki miecz i sztylet do oprawiania zwierząt który równie dobrze może służyć jako nóż do rzucania. Dodatkowo lekkie skórzanie pancerze niezbyt dobrze chroniące przed uderzeniami miecza, jednak idealnie nadające się do skradania po lasach. zwykle okrywa się zgniło zielonym płaszczem z kapturem a na plecach nosi kołczan pełen strzał z czerwonymi lotkami.
  avatar
  Pan Admin
  Administrator

  Liczba postów : 172
  Join date : 09/03/2014

  Re: (NPC) Ralst Snow

  Pisanie by Pan Admin on Pon Sie 11, 2014 3:00 pm

  Akceptuję. Życzę miłej gry. Very Happy

   Obecny czas to Sro Gru 19, 2018 1:03 pm