Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


2 posters

    Nabrzeże i stocznie

    William Hawke
    William Hawke
    Administrator


    Liczba postów : 296
    Join date : 23/07/2014
    Age : 30
    Skąd : Hawkhill

    Nabrzeże i stocznie Empty Nabrzeże i stocznie

    Pisanie by William Hawke Nie Lut 01, 2015 9:01 pm

    Jesień, 23 stycznia, 282AL, ranek

    Lorkhan Snow


    Morskie fale leniwie kołysały okrętem Lorkhana. Wyprawa była długa i męcząca. Zasłużyłem sobie na odpoczynek. Mam nadzieję, że ojciec da mi chwilę wytchnienia. Ciekawe co u niego. Miał sporo planów i zajęć. Mam nadzieję, że będzie ze mnie zadowolony. Statek powoli przybijał do brzegu. Jego ludzie nie wyglądali już tak tragicznie jak ostatnio. Byli lepiej odżywieni, a wielu spośród nich zaznajomiło się z marynarskim fachem. Ćwiczyli też szermierkę i stanowili już całkiem sprawna załogę okrętu. Teraz zajmowali się wyładunkiem towarów. Sam Lorkhan skierował się w stronę Nowego Zamku. Trzeba przekazać wieści.
    Mistrz Gry
    Mistrz Gry


    Liczba postów : 512
    Join date : 25/06/2014

    Nabrzeże i stocznie Empty Re: Nabrzeże i stocznie

    Pisanie by Mistrz Gry Nie Mar 01, 2015 6:09 pm

    Jesień, 23 stycznia 282 roku, wieczór



    Po długich i wyczerpujących 11 dniach morskiej drogi skromna rybacka łódź dopłynęła wreszcie do stałego lądu. Kiedy dobiła ona do brzegu, z jej wnętrza wytoczyło się siedmiu braci z Nocnej Straży. Dwójka z nich, którzy byli szlachetnie urodzeni i pochodziła z Północy, rozpoznała już wcześniej te tereny i odkryła, że dotarli do Białego Portu. Cała grupa szybko rozpoczęła poszukiwania jakiś strażników, którzy mogliby ich zaprowadzić do lorda Manderly'ego. Po krótkich poszukiwaniach braciom udało się znaleźć kilku mężczyzn, którzy poprowadzili ich do zamku.

      Obecny czas to Pią Kwi 26, 2024 4:45 pm