Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


2 posters

    Wody wokół Pentos.

    Malcolm Sangray
    Malcolm Sangray


    Liczba postów : 2
    Join date : 09/03/2015

    Wody wokół Pentos. Empty Wody wokół Pentos.

    Pisanie by Malcolm Sangray Pon Maj 04, 2015 9:24 pm

    Żeglowali już tak od kilku miesięcy. Od kilku miesięcy to samo mdłe jedzenie, te same monotonne zajęcia. Czasem jakiś statek do obrabowania. Zwykła żeglarska rutyna. I tego właśnie Malcolm Sangray nie znosił. Uważał się za człowieka czynu, aktywnego i zawsze gotowego by posiekać paru marynarzy na plasterki. Była to chyba jedyna część pirackiego fachu, która mu nie odpowiadała. Choć już dawno pogodził się z myślą, że nie można mieć wszystkiego, nuda nadal mu doskwierała. Ostatnio przestały go bawić nawet wiwisekcje, które do tej pory przeprowadzał z takim zapałem. Pewnego kolejnego mdłego dnia, do jego kajuty jak burza wpadł jeden z marynarzy ,,Moraya", ukochanej łajby Sangraya.
    -Kapitanie, szybko musi pan to zobaczyć!!!- krzyknął.
    -Co jest, Trankebar znowu ma zatwardzenie? To już widziałem i jakoś mnie nie zaciekawiło-odparł podenerwowany pirat.
    -Nie, to coś całkiem innego. Stevens wypatrzył rozbitka!
    -No i co z tego? Pewnie jakiś niedobitek z tego wczorajszego okrętu.
    -Wydaje nam się, że jest topielcem, a mówił pan jakiś czas temu, że chętnie by takiego rozkroił.
    -No dobra, wciągajcie go. Obejrzę sobie te zwłoki.
    Andean
    Andean


    Liczba postów : 19
    Join date : 24/10/2014

    Wody wokół Pentos. Empty Re: Wody wokół Pentos.

    Pisanie by Andean Wto Maj 19, 2015 9:20 pm

    Arland obudził się otoczony grypą piratów ze Stopni. Nie wiedział ile ich jest dokładnie. Ich przywódcą był rosłym i dość przerażającym osobnikiem. Andean nie pamiętał kim jest. Miał przy boku jedynie swój wierny miecz, na którym wyrzuty był napis Tear. Zszokowany dość mężczyzna przemówił:
    -Witam was, Panie. Nie pytaj mnie o nic ,bo nic nie pamiętam. Jedyne co przy sobię mam to ten miecz.
    Starał się uspokoić i nie denerwować bandy drabów.

      Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 12:03 pm