Forum aktualnie zamknięte.


  Komnata Maestra

  Share
  avatar
  Jekyll Tarly

  Liczba postów : 49
  Join date : 10/01/2015

  Komnata Maestra

  Pisanie by Jekyll Tarly on Czw Maj 14, 2015 10:01 pm

  Sypialnia i pracownia maestra w Orlim Gnieździe. Znajdują się tu najróżniejsze narzędzia oraz wywary.
  avatar
  Jekyll Tarly

  Liczba postów : 49
  Join date : 10/01/2015

  Re: Komnata Maestra

  Pisanie by Jekyll Tarly on Czw Maj 14, 2015 10:35 pm

  7 luty
  Maester Ethan
  Tego dnia z samego rana przyleciał kruk od lorda Belmore. Powiedzenie maestrów "Czarne skrzydła, czarne słowa" idealnie opisuje to, o czym napisano w liście. Okazało się że Strong Song jest oblegane przez górali. Maester Ethan od razu poinformował o tym kasztelana Orlego Gniazda- sir Harryego. Po krótkiej naradzie, administracja zamku zdecydowała się na natychmiastową interwencję. Staruszek miał za zadanie napisać listy do Heart's Home, Snakewood, Ironoaks i Redfort z nakazem natychmiastowego udzielenia pomocy. Wojska z Orlego Gniazda wymaszerowały tego samego dnia wieczorem, 3000 piechoty, 1000 konnicy i 200 łuczników. Dowodził nimi doświadczony w bitwach sir Harry, kasztelan.
  Podczas gdy mobilizowano zbrojnych, maester Ethan począł pisać wiadomości do wasali. Lord Corbray i lord Waynwood powinni otrzymać je tego samego dnia po południu. Staruszek, na wszelki wypadek wysłał każdemu z nich po dwa ptaki, aby upewnić się że listy zostaną dostarczone. Nie omieszkał także napisać do lorda Willema, do Wysogrodu.
  avatar
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 512
  Join date : 25/06/2014

  Re: Komnata Maestra

  Pisanie by Mistrz Gry on Nie Maj 17, 2015 5:49 pm

  Ser! Ser! Mamy wieści. Rozesłaliśmy wieści o powołaniu pod broń jednak zajmie to nam aż 3 dni! Niestety Strong Song będzie musiało się utrzymać jeszcze kilka dni. To tylko dzikusy, powinni dać radę. Lord Willem z pewnością będzie zły z powodu takiej nieuwagi lorda z Strong Song. Jak mogli nie dowiedzieć się o zgromadzeniu klanów?!
  avatar
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 512
  Join date : 25/06/2014

  Re: Komnata Maestra

  Pisanie by Mistrz Gry on Nie Maj 17, 2015 7:17 pm

  Kruki zostały wysłane, Pierwszy nie dotarł do celu jednak na szczęście drugi dotarł do swego adresata. Lord Waynwood przeczytał wieści od maestra. Ten zaś nie wyśle wojsk jednak wzmocni patrole okolicy w obawie o własne włości. Na decyzję miał wpływ pewnie fakt, że jako lord nie poczuwał się do obowiązku odpowiadania przed kasztelanem. Każdy lord w końcu powinien potrafić obronić swoje włości przed bandą górali.
  avatar
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 512
  Join date : 25/06/2014

  Re: Komnata Maestra

  Pisanie by Mistrz Gry on Czw Cze 18, 2015 4:00 pm

  Lord Redfort otrzymał list. Po jego przeczytaniu i naradzeniu się ze swymi ludźmi postanowił wysłać wojska, w odpowiedzi do maestra Ethana podał miejsce, w którym najdogodniej będzie się spotkać. Drugi kruk skierowany do rodu Lynderlych padł ofiarą jastrzębia. Loty nad Doliną bywają szczególnie niebezpieczne.

  Sponsored content

  Re: Komnata Maestra

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Sob Lip 21, 2018 9:16 pm