Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


3 posters

    Zamek Mistwood

    Mistrz Gry
    Mistrz Gry


    Liczba postów : 512
    Join date : 25/06/2014

    Zamek Mistwood Empty Zamek Mistwood

    Pisanie by Mistrz Gry Sob Lip 19, 2014 8:33 pm

    Zamek położony w centrum Przylądka Gniewu, rodowa siedziba Mertynsów. W komnatach zamku został złożony śmiertelnie raniony Lord Torrhern Baratheon, po wysłani kruków przybył do niego Jaime Stark.
    Torrhern
    Torrhern


    Liczba postów : 260
    Join date : 29/05/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Zamek Mistwood Empty Re: Zamek Mistwood

    Pisanie by Torrhern Pon Lip 28, 2014 11:12 pm

    Tor stracił przytomność na chwilę. Gdy się obudził, czół ból przeszywający jego tors i dłonie które go niosły. Zobaczył przesuwające się niebo, a następnie sufity zamku Mistwoodów. Złożyli go w jednej z gościnnych sal. Po kilkunastu minutach w komnacie pojawił się Jaime. Tor tylko leżał, przyglądał się do niedawna przyjacielowi i czekał na to co on powie, próbując stłumić ból...
    Jaime Stark
    Jaime Stark


    Liczba postów : 104
    Join date : 07/06/2014
    Skąd : Winterfell

    Zamek Mistwood Empty Re: Zamek Mistwood

    Pisanie by Jaime Stark Wto Lip 29, 2014 10:20 pm

    Jaime zauważył, że Tor się obudził. Widać było, że cierpi pomimo wypicia makowego mleka. Stark podszedł do niego i powiedział:
    - Nie miej pretensji, nie miałem wyboru. Mogłem jechać z nimi albo dać się zamknąć w Wysogrodzie. Na pocieszenie powiem ci, że Sophia jest bezpieczna, a ja nie zabiłem żadnego z twoich ludzi. Tylko ich ogłuszałem, bo jeszcze ktoś inny uznałby ich za interesujący cel. Dustin zaoferował mi też za pomoc Koniec Burzy, niewątpliwie by cię ściął gdybyś nie został śmiertelnie ranny w bitwie. - Jaime zauważył oskarżycielskie spojrzenie Baratheona. - Nie zrobiłem tego dla zamku, zrobiłem to żeby jakieś paniątko z Reach nie znęcało się nad twoimi ludźmi. Mam zamiar być dla nich dobrym panem.
    Torrhern
    Torrhern


    Liczba postów : 260
    Join date : 29/05/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Zamek Mistwood Empty Re: Zamek Mistwood

    Pisanie by Torrhern Pią Sie 01, 2014 2:09 pm

    Ja wie...wiedz... Nagle Tor zaczął przeraźliwie kasłać. Okropny spazmatyczny ból przeszył jego ciało.. Tak... zaopiek.. przysięg... moją...siostrą...przysię.. I w ten sposób Torrhern Brandon Baratheon, lord Końca Burzy, zaatakowany podstępnie przez Tyrellów i Martellów wypowiedział ostatnie słowa, po czym zapadł w spiączke. Dla zwyklych ludzi wyglądał na martwego...


    Ostatnio zmieniony przez Torrhern dnia Pią Sie 29, 2014 1:40 am, w całości zmieniany 1 raz
    Jaime Stark
    Jaime Stark


    Liczba postów : 104
    Join date : 07/06/2014
    Skąd : Winterfell

    Zamek Mistwood Empty Re: Zamek Mistwood

    Pisanie by Jaime Stark Pią Sie 01, 2014 2:14 pm

    Jaime wysłuchał ostatnich słów Baratheona, o ile można to było nazwać słowami, a następnie zebrał swoich ludzi aby wyruszyć do Griffin's Roost. Podobno Lord Ashford potrzebował jego pomocy. Było to trochę dziwne, większość ludzi Conningtona padła martwa lub uciekła. Garnizon zamku pewnie był niewielki, ale rozkaz to rozkaz. Armia ruszyła w kierunku twierdzy Conningtona...

    Sponsored content


    Zamek Mistwood Empty Re: Zamek Mistwood

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 7:34 am