Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


    Karczma "Pod Rycerskim mieczem" (niedaleko Riverrun)

    Edryk Rivers
    Edryk Rivers


    Liczba postów : 54
    Join date : 07/08/2014

    Karczma "Pod Rycerskim mieczem" (niedaleko Riverrun) Empty Karczma "Pod Rycerskim mieczem" (niedaleko Riverrun)

    Pisanie by Edryk Rivers Czw Lip 30, 2015 8:11 pm

    Noc była piękna tego wieczoru. Księżyc świecił tak jasno, że nie trzeba było pochodni czy lampy. Mimo wszystko cała karczma tętniła życiem. Ludzie pili, grali w kości a dziewki dobierałby się, do bogatszych. Edryk siedział popijając ciepłe piwo. Obok niego siedzieli Tony, Wilhelm oraz Trenor. Grali w kości. Szczęście tej nocy dopisało młodemu rycerzowi. Wygrał trochę srebrnych jeleni mówiąc:
    - Może następnym razem wam się poszczęści panowie. A teraz wybaczcie, tamta dziewka, ma chyba na mnie ochotę. - Kiwnął głową ku dziewce, a ona posłała mu uśmiech. Powoli wstał, dopijając piwo. Ruszył szybko, lecz usłyszał takie oto słowa:
    - Pieprzony bękart. - Owe słowa wypowiedział prawdopodobnie Tony. Edryk stanął zamurowany zaciskając pięści. Obrócił ponownie oblicze mówiąc:
    - Co do cholery powiedziałeś?
    - Powiedziałem, że jesteś pieprzonym bękartem, którego matka pewnie była również pieprzoną kurwą. - Nie zdążył odpowiedzieć, bowiem wtrącił się Trenor.
    - Jak się nazywała? Wiesz, może ją dymałem. - Trzeci już nie zdążył nic powiedzieć. Wkurzony Edryk, chwycił wolne krzesło prędko rozwalając je na głowie Tony'ego. Drugiemu przywalił z pięści, szybko chwytając go w biodrach i powalając na ziemie. Trzeci jednak przypieprzył bękartowi, butem w twarz. Giermek mający 15 lat, czyli całe nic mniej od Riversa. Pobiegł pomóc swemu panu. Chłopcy bowiem, traktowali siebie nawzajem jak przyjaciele. Lada moment wszyscy w karczmie się bili. Wiedział, iż krzyki z strony Celli i rodzeństwa go nie ominą.

      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 8:39 am