Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


+14
Aldith Tyrell
Nikolai
Mistrz Gry
Jaime Stark
Sveltana
Leech Tully
Aliser Arryn
Eryk Greyjoy
Ordo Lannister
Elijah Martell
Alys Baratheon
Torrhern
Pan Admin
Dustin
18 posters

    Dustin Tyrell

    Dustin
    Dustin


    Liczba postów : 149
    Join date : 10/06/2014

    Dustin Tyrell Empty Dustin Tyrell

    Pisanie by Dustin Sro Cze 11, 2014 9:10 pm

    Poczta lorda Dustina Tyrella
    Dustin Tyrell 29q15sj
    Pan Admin
    Pan Admin
    Administrator


    Liczba postów : 172
    Join date : 09/03/2014

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Pan Admin Sro Cze 11, 2014 9:49 pm

    Lordzie Dustin.
    Tak myślałem, że się na to nie zgodzisz. No, ale cóż. Nie myśl sobie przypadkiem, że przyjadę teraz do Wysogrodu. Nie jestem taki głupi. Wiem, iż byś wziął mnie za zakładnika by zakończyć wojnę i zyskać więcej ziem. Dalej pewnie nie pogodziłeś się z przegraną pod Końcem Burzy. Czyżbyś chciał się za to zemścić w taki sposób?

    Lord Stark, pierwszy tego imienia, Namiestnik Północy, pan Winterfell,
    Pan Admin
    Pan Admin
    Administrator


    Liczba postów : 172
    Join date : 09/03/2014

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Pan Admin Sro Cze 11, 2014 10:09 pm

    Lordzie
    Śmiesz jeszcze mówić mi o królu i o mojej zdradzie? Nie, nie, to on zdradził. Posłuchaj jeden Lord przyjechał jak mu kazano. I co on zrobił? Zabił go. I, kto tu zdradził on. Nie dotrzymał słowa. Chce zakończyć tą krwawą wojnę dyplomatycznie. Ja osobiście nie przyjadę, bo niestety jadę jeszcze na mur. Jak pewnie słyszałeś krążą pogłoski o innych. Przyjedzie mój kuzyn Jaime, lecz jak coś mu się stanie obiecuję, że to się źle skończy. Przepraszam, także, jeśli cię obraziłem w poprzednim liście. Nie powinienem obrażać Lorda, który więcej widział ode mnie.
    Z poważaniem
    Lord Stark.
    Torrhern
    Torrhern


    Liczba postów : 260
    Join date : 29/05/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Torrhern Sro Cze 11, 2014 11:38 pm

    Do Lorda Dustina Tyrella, Namiestnika Południa

    Dziękuję za zaproszenie do Wysogrodu jednak jestem zmuszony odmówić. Aktualnie znajduję się w Winterfell. Do Końca Burzy wrócę pewnie za jakieś kilkanaście dni, gdyż zamierzam wybrać się z Roshem na mur i odwiedzić swojego brata przyrodniego. Po powrocie będę musiał zająć się sprawami bieżącymi na Moich ziemiach. Co do nazwania mnie zdrajcą to posuwasz się Lordzie za daleko. Nie zamierzam siadać przy jednym stole z zabójcą mego brata. Nigdy nie powiedziałem także iż występuje przeciwko królowi. Mam zamiar zabić zabójcę brata. Jeżeli okaże się nim faktycznie młodociany król, to zrobię to bez żadnych skrupułów. Mówisz o sprawiedliwości wobec króla, a jaką sprawiedliwość okazał on mojemu bratu. On jako JEDYNY Lord w Westeros zgiął przed nim kolano. I co mu to dało. Śmierć przez ścięcie głowy. Mówisz o wojnie domowej, a tę wojnę zaczełeś ty sam lordzie. Wraz z Lannisterem napadając na mnie. Więc czemu to JA mam ustępować ludziom, którzy skrzywdzili mnie i moją rodzinę. Zawarłem z Twoją córką pak o nieagresji, mam nadzieję że nie zerwiesz go. Choć stanęliśmy przeciwko sobie to nie chcę z Wami wojny. To nie Wy jesteście zabójcami mego brata. Jeśli jednak mimo wszystko chcecie bronić swojego króla to zginie wielu niewinnych. Nie wiem tylko dlaczego tak go bronisz Lordzie. Sam przecież nie zgięłeś przed nim kolana. Gdybyś to zrobił skończyłbyś jak mój brat...

    Z wyrazami Szacunku
    Lord Torrhern Brandon Baratheon
    Pierwszy Tego Imienia, Lord Końca Burzy, Namiestnik Południowego-Wschodu,
    Głowa Rodu Baratheonów
    Alys Baratheon
    Alys Baratheon


    Liczba postów : 223
    Join date : 30/05/2014
    Skąd : Wysogród

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Alys Baratheon Czw Cze 12, 2014 9:14 am

    Kochany ojcze,

    Rozumiem Twoją decyzję i przekażę ją Lordowi Starkowi. Na szczęście można jeszcze wszystko cofnąć, nie poczyniłam zbyt wielkiego dyplomatycznego zamieszania. Wydawało mi się, że poczynię pewne dobre polityczne kroki, jednak było to trochę ryzykowne ze względu na naszych sojuszników. Uczta już dobiega końca, tak więc niebawem powinnam wyruszyć z Winterfell z Jaimem Starkiem, o ile się zgodzi na wspólną podróż. Rozważałam wizytę na Murze, zwłaszcza że znów słychać pogłoski o Innych, jednak tym razem z niej zrezygnuję. Do zobaczenia wkrótce w Wysogrodzie.

    Uściski,
    Twoja córka Alys
    Elijah Martell
    Elijah Martell


    Liczba postów : 162
    Join date : 06/06/2014
    Skąd : Dorne

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Elijah Martell Czw Cze 12, 2014 11:04 am

    Lord Dustin Tyrell, Namiestnik Południa,

    Nie zapomniałem iż to dzięki rodzinie królewskiej, Dorne dołączyło do siedmiu królestw, dzięki czemu zyskaliśmy pokój i dobrobyt. Co do niepodległości, odpowiedź brzmi: nie. W takiej sytuacji, byłaby to zdrada wobec królestwa i skrajna lekkomyślność.

    Nie tylko Lannisterowie spłacają swe długi. Dornijczycy chcieliby spłacić dług koronie poprzez okazanie wsparcia i lojalności.

    Ponadto słyszałem iż niedawno wróciłeś ze Starego Miasta, mnie nie było w Westeros przez kilka ładnych lat. Proponuje spotkać się i omówić sprawy bieżące.

    Z wyrazami szacunku,
    Elijah Martell, Książe Dorne, Lord Słonecznej Włóczni.
    Ordo Lannister
    Ordo Lannister


    Liczba postów : 103
    Join date : 12/06/2014

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Ordo Lannister Czw Cze 12, 2014 5:27 pm

    Lordzie Dustin

    każdy sojusz jest słaby i nic niewart gdy tworzące go frakcje grają podle siebie. Dla naszego wspólnego dobra chciałbym się spotkać i omówić tak bieżące sprawy, jak i przyszłe plany. Z chęcią przyjadę i zobaczę wasz Wysogród, ciężko mi podać konkretny termin lecz oczekuj mnie w najbliższej przyszłości. Wiele spraw wymaga teraz mojej uwagi. Spodziewam się ze rozumiesz co mam na myśli. Ważne jest jednak byśmy dali wyraz łączącemu nas przymierzu podczas następnego spotkania. Umocni to nie tylko nasze wspólne stanowisko, jak i każdego z osobna, jako wiarygodnego i lojalnego układom Lorda. Niech zdrowi ci sprzyja Lordzie.
    Ordo Lannister
    Ordo Lannister


    Liczba postów : 103
    Join date : 12/06/2014

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Ordo Lannister Czw Cze 12, 2014 5:40 pm

    Szlachetny Lordzie Dustinie

    Rad jestem to słyszeć, bogowie zdają się nam sprzyjać. A tobie przyjacielu winien jestem wdzięczność za to ze nie próżnowałeś gdy mój brat nieporadnie usiłował panować nad swoimi ziemiami. Najgorsze mamy jednak za sobą. Postaram się by moje przybycie zbiegło się z wizytą Pana Dorne, gdyż i ja chciałem z nim mówić. Łaska siedmiu niech będzie z tobą.

    Z wyrazami najgłębszego szacunku, Ordo Lannister.
    Elijah Martell
    Elijah Martell


    Liczba postów : 162
    Join date : 06/06/2014
    Skąd : Dorne

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Elijah Martell Czw Cze 12, 2014 6:47 pm

    Lord Dustin Tyrell, Namiestnik Południa,

    Dziękuję za propozycję, oczywiście przyjmuję zaproszenie i wyruszam niezwłocznie. Przybędę za kilka dni, jeśli po drodze nie napotkam żadnych problemów.

    Elijah Martell, Książe Dorne, Lord Słonecznej Włóczni.
    Torrhern
    Torrhern


    Liczba postów : 260
    Join date : 29/05/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Torrhern Czw Cze 12, 2014 11:07 pm

    Lordzie Dustin

    Lordzie Dustin

    Nie wiem jak możesz nazywać wojnę nieporozumieniem. Przez wasze oblężenie zginął mój ojciec z powodu wycieńczenia. Lecz daruję wam, nie zamierzam powiększać grona wrogów. Rozumiem waszą lojalność wobec króla. Zapraszasz mnie do Siebie, jaką mam gwarancję że nie powtórzy się to co w Królewskiej Przystani. Jeżeli dostanę pewną gwarancję to spróbuję wysłać na rozmowy moją siostrę jako przedstawicielkę rodu. JEDNAK Jeżeli spadnie jej w Reach choć jeden włos z głowy to przysięgam że zniszczę Wysogród. Sophia jest jedyną moją rodziną. Zostaliśmy my dwoje. Napisałeś że w gniewie mógłbym zapomnieć się. Ręczę Ci że wiem gdzie są granice i potrafię zapanować nad swoim gniewem. Pragnę tylko jednego. Dobrze wiesz czego. Mógłbym przystać na współpracę ale pod jednym warunkiem. Zabójca mego brata zostanie przyprowadzony do Końca Burzy i wpierw klęknie przed Lordem Jeleni. Sam własnoręcznie go zetnę. Jeżeli zginie wcześniej to wiedz że to będzie wielki błąd i nie okazanie mi należytego szacunku. Pamiętaj: NASZA JEST FURIA

    Z wyrazami Szacunku
    Lord Torrhern Brandon Baratheon
    Pierwszy Tego Imienia, Lord Końca Burzy, Namiestnik Południowego-Wschodu,
    Głowa Rodu Baratheonów
    Torrhern
    Torrhern


    Liczba postów : 260
    Join date : 29/05/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Torrhern Pią Cze 13, 2014 12:26 am

    Lordzie Dustin

    Nie kwestionuję twojego honoru. Chyba nie doczytałeś poprzedniego listu. Zapewniałem w nim że potrafię zapanować nad swoim gniewem za czym idzie- furią. Mówisz że kwestionuje twój honor, jeśli chodzi ci o zdanie z przedniego listu "Zapraszasz mnie do Siebie, jaką mam gwarancję że nie powtórzy się to co w Królewskiej Przystani." to nie. Ja tylko nie chcę popełnić błędu mego brata. I nie myśl że zasługujesz na większy szacunek ode mnie. Choć jesteś starszy ode mnie, to wiedz że ja także wiele przeszedłem w swoim życiu- śmierć prawie całej rodziny. Nawet nie mogłem ich pochować z należnym im szacunkiem. Jednak coś ci zostało z młodzieńczych lat..widocznie lubisz rozkazywać innym ludziom.

    Z wyrazami Szacunku
    Lord Torrhern Brandon Baratheon
    Pierwszy Tego Imienia, Lord Końca Burzy, Namiestnik Południowego-Wschodu,
    Głowa Rodu Baratheonów
    Torrhern
    Torrhern


    Liczba postów : 260
    Join date : 29/05/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Torrhern Sro Cze 18, 2014 9:34 am

    kartka papieru złożona na cztery i przybita pieczęcią rodu Baratheonów

    Do Lorda Dustina Tyrella

    Z Winterfell wyjechał orszak do Wysogrodu. Znajduje się w nim także moja siostra. Rozkazałem swojemu zaufanemu kapitanowi gwardii aby towarzyszył jej podczas wszystkich obrad i służył jej dobrą radą. Sophia jest jeszcze bardzo młoda i wiesz jak to bywa z kobietami. Nie chciałbym, aby podjęła złą czy pochopną decyzję. Tak więc proszę Cię Lordzie abyś spełnił moje oczekiwania. Mam nadzieję, że to zrobisz. Tym bardziej, że tak bardzo zależy Ci na tej naradzie.

    Z wyrazami Szacunku
    Lord Torrhern Brandon Baratheon
    Pierwszy Tego Imienia, Lord Końca Burzy, Namiestnik Południowego-Wschodu,
    Głowa Rodu Baratheonów
    Pan Admin
    Pan Admin
    Administrator


    Liczba postów : 172
    Join date : 09/03/2014

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Pan Admin Wto Cze 24, 2014 7:47 pm

    W odpowiedzi na twoje pytanie.
    Cóż lordzie Tyrell mogę powiedzieć? Nic nie wiedziałem o tym ataku. To oni, to zaplanowali. A raczej tego nie potępię bo to moi sojusznicy. Po za tym toczymy wojnę.

    Z poważaniem
    Rosh Stark
    Eryk Greyjoy
    Eryk Greyjoy


    Liczba postów : 257
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Pyke

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Eryk Greyjoy Pon Cze 30, 2014 9:30 pm

    *List suchy, widać ślady po licznych korektach*

    Sławetny Lordzie Dustinie Tyrellu !

    Zaniepokoiły mnie liczne doniesienia o tym, jakobyś ty i Lord Lannister planowali atak na wyspy, w związku z domniemanymi atakami na ziemie zachodu. Od razu zastrzegam sobie, iż wojna z wami nie jest moim celem a atakując mnie sprowokujecie niepotrzebne starcia w których zapewne zginą żołnierze obu stron. Chciałbym otrzymać potwierdzenie, lub zaprzeczenie waszej agresji, by móc uspokoić swoich ludzi bądź gotować ich do walki.

    Jakub Nikolaj Greyjoy, Pan Żelaznych Wysp i Lord Admirał Żelaznej Floty.
    Eryk Greyjoy
    Eryk Greyjoy


    Liczba postów : 257
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Pyke

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Eryk Greyjoy Pon Cze 30, 2014 10:24 pm

    *List pisany na szybko, lekko wilgotny (pisany z Dorzecza lub innych obszarów bagiennych)*

    Lordzie Tyrell,

    Moi ludzie wielokrotnie najeżdżają różne ziemie bez wiedzy dworu. Nierzadko utrzymywali Fair Island, Wyspy Tarczowe czy Cape Kraken bez mojej wiedzy przez tygodnie, aż do momentu skargi posiadających te tereny władców. Wtedy niepokorni korsarze byli przez nas karani. Jak wspomniałeś, "szturm" się nie udał co tylko dowodzi że atak prowadzony był przez nieskoordynowanych bandytów, a nie wojska Pyke. Co do wysogrodu, czemu nie. Nie jestem pewien czy jesteście w stanie zapewnić mi ochronę w środku zielonych ziem. Ród Tully potrzebuje jeszcze trochę czasu na przygotowania do uczty zaręczynowej (ślub urządzam ja i ręczę że zostaniesz zaproszony Lordzie), a po wzięciu eskorty z zamku powinienem być gotowy na obrady. Mówiąc w skrócie: Dziękuję za propozycję, zgadzam się pokładając w was zaufanie.

    Jakub Nikolaj Greyjoy, Władca Wyspy etc. etc.
    Pan Admin
    Pan Admin
    Administrator


    Liczba postów : 172
    Join date : 09/03/2014

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Pan Admin Sob Lip 05, 2014 11:26 pm

    Lordzie Dustin
    Chciałbym oznajmić, że wyjeżdżam na mur zobaczyć jak sprawy tam się mają. Prosiłbym cię o jedną rzecz. Jak tylko będziesz miał nowych więźniów będziesz mógł ich wysłać na mur? To jest bardzo ważne. Chciałbym, także spytać jak idą rozmowy? Przepraszam cię jeszcze raz za wcześniejsze moje zachowanie. Nie powinienem kwestionować twojego honoru.
    Z poważaniem
    Rosh Stark.
    Aliser Arryn
    Aliser Arryn


    Liczba postów : 10
    Join date : 05/07/2014

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Aliser Arryn Sob Lip 05, 2014 11:36 pm

    Wielki Lordzie Dustinie Tyrell pragnę zaprosić cię do Orlego gniazda na pertraktacje połączone z wystawną ucztą i turniejem rycerskim, aby pogłębić przyjaźń i współprace miedzy naszymi rodami
    Z wyrazami szacunku Lord góry i doliny, namiestnik wschodu, lord Eyrie, obrońca doliny Aliser Arryn
    Torrhern
    Torrhern


    Liczba postów : 260
    Join date : 29/05/2014
    Age : 29
    Skąd : Koniec Burzy

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Torrhern Sro Lip 09, 2014 11:39 pm

    Do Lorda Dustina Tyrella

    Drogi Lordzie Dustinie, jestem zmuszony prosić Cię o pomoc. Właśnie wybuchł u mnie bunt. Moi lordowie chcieli, abym przyjął koronę i został dawnym Królem Burzy. Odmówiłem im, przez co trzech z nich zbuntowało się. Mam nadzieję że jesteś zadowolony z mojej decyzji, gdyż propozycja była bardzo kusząca. W związku z zaistniałą sytuacją proszę Cię o wysłanie mi dwóch tysięcy rycerzy konnych jak najszybciej. Każdy dzień jest na wagę złota. Jeśli zajdzie taka potrzeba to oczywiście pokryję wszystkie koszty z tym związane. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

    Lord Torrhern Brandon Baratheon
    Leech Tully
    Leech Tully


    Liczba postów : 146
    Join date : 06/07/2014
    Age : 29

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Leech Tully Nie Lip 13, 2014 3:16 pm

    Szlachetny Lordzie Tyrell,

    Dziękuję za pamięć o ojcu. Był wielkim człowiekiem i jego śmierć niewątpliwie okazała się dla Dorzecza ciosem. Mam tylko nadzieję, że zdołam mu choćby dorównać pod względem sprawowania rządów.
    Co do sojuszu obronnego, to myślę, że jest to dobry pomysł i bez chwili wahania akceptuję postanowienia pomocy wojskowej. W najbliższym czasie postaram się przedstawić także pomysł na dalszy rozwój naszej współpracy.
    W razie czego pisz, a Dorzecze wspomoże Reach, czym tylko będzie mogło.

    Z wyrazami szacunku
    Lord Leech Tully, Pan Dorzecza i Riverrun
    Eryk Greyjoy
    Eryk Greyjoy


    Liczba postów : 257
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Pyke

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Eryk Greyjoy Nie Lip 13, 2014 4:30 pm

    Słynny Lordzie Dustinie,

    Po konsultacji z moim sojusznikiem, Leechem Tullym, postanowiliśmy zgodnie przyjąć twoją ofertę. O ile z Lannisterami jeszcze będę negocjował, w rodzie Tyrell pokładam wielkie nadzieje, zarówno w sprawach handlu jak i wojskowości. Od nas także możecie oczekiwać pomocy, oczywiście w granicach rozsądku.

    PS. Podobno prowadzisz działania wojenne w okolicach Bitterbridge, czy to prawda ? Jeżeli tak, nasuwają się pytania: przeciwko komu, i jak mógłbym pomóc.

    Nikolaj Greyjoy, władca Żelaznych Wysp.
    Ordo Lannister
    Ordo Lannister


    Liczba postów : 103
    Join date : 12/06/2014

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Ordo Lannister Wto Lip 15, 2014 12:47 pm

    Lordzie Dustinie

    Ostatnia choroba uświadomiła mi że nie mogę dłużej czekać z podjęciem decyzji, dlatego z wdzięcznością przyjmę rękę twojej córki. Niebawem powinienem wrócić do zdrowia. Gdybym mógł cie jednak prosić, byś nie mówił jej o podjętej przeze mnie decyzji. Chciałbym się z nią najpierw spotkać i osobiście przekazać te informacje.
    Wdzięczny jestem ci za twe wsparcie dotyczące sprawy z Firecastle. Wiedz że możesz liczyć na moje wsparcie, a twa pomoc nie zostanie zapomniana.

    Z wyrazami szacunku, Lord Ordo, pan na Casterly Rock.
    Ordo Lannister
    Ordo Lannister


    Liczba postów : 103
    Join date : 12/06/2014

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Ordo Lannister Wto Lip 15, 2014 2:02 pm

    Lordzie Dustin, zdobywco Końca Burzy.

    Cieszą mnie wieści o twej zaradności i sprawności bojowej. Zaprawdę cudowny jest to ród który wydaje tak piękne kobiety i tak zmyślnych władców. Słyszeć te słowa to jak zażywać najlepsze lekarstwo. Pisz śmiało, gdybyś potrzebował pomocy lub sprawy gwałtownie zmieniły by bieg. Ja sam napiszę do Alys, by zaprosić ją na swój dwór. Oczywiście gdy bieg spraw na to pozwoli, a ja sam w pełni się wykuruję.

    Ordo Lannister, oddany sojusznik, pan na Casterly Rock.


    Ostatnio zmieniony przez Ordo Lannister dnia Wto Lip 15, 2014 3:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Elijah Martell
    Elijah Martell


    Liczba postów : 162
    Join date : 06/06/2014
    Skąd : Dorne

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Elijah Martell Wto Lip 15, 2014 2:04 pm

    Lord Dustin Tyrell

    Szmaragdowa Wyspa nie stanowi już problemu, słyszałem że Koniec Burzy również. Nie doszły do mnie żadne wieści z Deszczowego Lasu, lecz zakładam, iż Jaime poradził sobie doskonale. Właśnie trwa oblężenie Blackhaven. Gdy zamek padnie, spotkamy się w Końcu Burzy.

    Z poważaniem
    Elijah Martell
    Sveltana
    Sveltana


    Liczba postów : 49
    Join date : 13/07/2014

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Sveltana Sro Lip 16, 2014 12:25 am

    Lord Dustin Tyrell

    Lordzie Dustinie, do stolicy doszły słuchy o twojej interwencji na Ziemiach Burzy. W imieniu Króla Odyna Targaryena i Regenta Jurgena Gromowładnego, pragnę przekazać ci podziękowania za walkę ze zdrajcami korony. W nagrodę możesz zatrzymać wszystkie podbite ziemie.

    Z wyrazami szacunku
    Lady Sveltana, Starsza nad Szeptaczami.
    Jaime Stark
    Jaime Stark


    Liczba postów : 104
    Join date : 07/06/2014
    Skąd : Winterfell

    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Jaime Stark Sob Lip 19, 2014 8:44 pm

    Do Dustina Tyrella,

    Pragnę poinformować cię Panie o zwycięstwie pod Mistwood, armia Baratheonów została rozbita, a Torrhern Baratheon zmarł od ciężkich ran w komnatach zamku. Poległ także Lord Wylde, ale dzięki śmierci tego "Króla Burzy" jego ludzie bez protestów zaakceptowali zwierzchność Elijaha z Dorne. Lordowie Mertyns, Estermont i Wylde są teraz chorążymi Martellów, a Lord Tarth poddał się twojej władzy.

    Jaime Stark

    Sponsored content


    Dustin Tyrell Empty Re: Dustin Tyrell

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Kwi 26, 2024 7:15 pm