Forum aktualnie zamknięte.


  Sala narad

  Share
  avatar
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 512
  Join date : 25/06/2014

  Sala narad

  Pisanie by Mistrz Gry on Sob Cze 28, 2014 12:49 am

  Sala narad Smoczej Skały
  Obszerna, ponura komnata, w której Aegon Zdobywca planował podbój Siedmiu Królestw. W centrum sali znajduje się wykonany na zamówienie samego Aegona wielki drewniany stół, który został wyrzeźbiony tak aby przedstawiał dokładną mapę Westeros. Obecnie komnata służy jako miejsce spotkań członków Księcia Smoczej Skały z jego chorążymi lub jako miejsce spotkań członków dynastii Targeryenów.
  avatar
  Daemon

  Liczba postów : 273
  Join date : 16/07/2014

  Re: Sala narad

  Pisanie by Daemon on Sob Sty 31, 2015 2:25 pm

  17 stycznia 282 roku


  Stary Grab przybył poprzedniego dnia w towarzystwie kilku ludzi na Smoczą Skałę, aby objąć stanowisko dowódcy garnizonu. Żołnierze tu obecni byli na tyle sprytni, że zwinęli już na długo przed ich przybyciem chorągwie Targaryenów, ale z braku innych nie mogli nic wywiesić. Jon przewidział taką sytuację i zabrał ze sobą sporo nowych sztandarów, które teraz dumnie powiewały nad twierdzą. Tuż po przybyciu zebrał całą załogę i służbę zamku na placu, aby wygłosić płomienną przemowę, po czym zaproponował już trochę rozluźnionym ludziom wytoczenie kilku beczek piwa i wypicie za nowego króla. Jak nietrudno się domyślić żołnierze powitali ten pomysł okrzykiem radości. W czasie popijawy żołnierze Kompanii wymieszali się z tymi z garnizonu i zapytani opowiadali im jak to było w Kompanii i Królewskiej Przystani, aby dowiedzieć się czegoś więcej o nowym królu.
  Teraz natomiast dzień po zabawie zamek wracał do normy, a Stary Grab zwołał oficerów zarządzających wcześniej twierdzą do sali narad, aby zdali mu raport z jej stanu.

   Obecny czas to Pon Sty 21, 2019 7:04 am