Forum aktualnie zamknięte.


  Sala narad

  Share
  Iris Westerling
  Iris Westerling

  Liczba postów : 104
  Join date : 15/04/2015
  Age : 18

  Sala narad

  Pisanie by Iris Westerling on Sob Lip 11, 2015 4:44 pm

  Przed Tobą otwarto wielkie dębowe drzwi. Sala przed której stoisz progiem nadal pozostaje ciemna. Tak, masz rację, brak światła jest tutaj spowodowany brakiem jakichkolwiek okiennic. Służka wchodząca przed tobą dobrze zna tę komnatę, dobrze wie, gdzie znajdują się tu stojaki na świecie, które pozostały tak rozplanowane, aby dawały efekt święcącego słońca. Powoli wszystko zaczyna nabierać koloru, światła zamieniają to miejsce w całkiem przyjemne. Teraz widzisz wielki dębowy stół znajdujący się w środku sali, wokół niego postawione są krzesła o oparciach rzeźbionych na muszle, a krzesło po zachodniej stronie stołu, siódme i najważniejsze, w porównaniu do brązowych stołków wykonanych z dębu tego samego co stół, zostało pomalowane na biało i dostało dużo wyższe, oraz szersze oparcie. Jeśli to sala narad, to gdzie znajduje się jakakolwiek mapa... Pewnie zapytasz.
  -Popatrz w górę.-Życzliwym tonem mówi kobieta która Cię tutaj oprowadza, przewidziała Twoje pytanie, a może po prostu usłyszała głos z Twej głowy.
  Kiedy podnosisz głowę, oczom ukazuje się wielka mapa wymalowana na suficie. Całe Westeros oznaczone poszczególnymi kolorami, jako ziemiami, na czarno zaznaczono wszystkie twierdze, oraz porty, podpisano je pełną kaligrafią, aby można je było odczytać bez problemu.

   Obecny czas to Sro Sty 23, 2019 9:35 pm