Gra o Tron

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum aktualnie zamknięte.


    Przestrzeń morska Ziem Korony

    Eryk Greyjoy
    Eryk Greyjoy


    Liczba postów : 257
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Pyke

    Przestrzeń morska Ziem Korony Empty Przestrzeń morska Ziem Korony

    Pisanie by Eryk Greyjoy Pon Lip 13, 2015 8:32 pm

    *Opis zostawiam Targaryenom*
    Eryk Greyjoy
    Eryk Greyjoy


    Liczba postów : 257
    Join date : 29/05/2014
    Skąd : Pyke

    Przestrzeń morska Ziem Korony Empty Re: Przestrzeń morska Ziem Korony

    Pisanie by Eryk Greyjoy Pon Lip 13, 2015 9:07 pm

    Lato, 29 Lipca, 362 AL


    Gołębica spokojnie sunęła przez spokojne morze, mijając właśnie Smoczą Skałę. Załoga nie była zbytnio zainteresowana oglądaniem wyspy, ponieważ zbytnio absorbowało ją wiosłowanie. Kajafasz, łysy kapłan spędzający dnie na zmianę wpatrując się w wodę, i czytając zabrane z Pyke mapy, zwrócił się do Eryka. Młody Greyjoy siedział na stercie pakunków, wsłuchując się w melodię "Żony Dornijczyka" śpiewanej przez Lainę. -Panie? Mam chyba dobrą wieś...- zaczął, ogoloną na łyso głowę przysuwając do bujnej czupryny Eryka. -Karpowe Sioło, mijałem to miasteczko kiedyś podczas rajdu...- dodał. Greyjoy spojrzał się, patrząc małomównemu kapłanowi prosto w ciemne, metaliczne oczy. -Co to "Karpowe Sioło" ma nam do zaoferowania?- powiedział powoli lordowski syn. -Ryby, drewno... kobiety...- zaczął wymieniać utopiony. Eryk uśmiechnął się. -Płyniemy tam. Brakowało mi ryb!- roześmiał się w głos, a Kajafasz wraz z nim. Śmiech w ustach tego człowieka brzmiał totalnie nienaturalnie.
    Z drugiego końca okrętu rozległ się donośny, ochrypnięty głos Cedrica. -Weź ktoś zmień Banderę!!!- Zuch chłopak, pomyślał Eryk.

      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 3:07 am